kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar za dużo sam, ale w sumie z kim ma grać z Tradellim?
0
Faul w GD na Fabsie i wiele jego zachowań typowego gracza Realu nie pozwalają mi mieć do niego szacunku, i piłkarzem tez jest przeciętnym forme ma ciagle zmienna, raz zagra dobrze, a poźniej tragicznie, Alba zdecydowanie lepszy LO
1
Ale Alves piły daje, jak ten Tradeli tak koncertowo to spaprał?
0
Nie uprzedzili nas po prostu dali więcej, Barca nigdy nie da 50 baniek za obrońce
3
Alves kończy przygodę z Barcą haha n tak kontrakt tylko 2+1 dostał w tym roku
0
Ostatnio w reprezentacji Ci zawodnicy to Drewniaki, a Di Maria pokazał w tym sezonie jaki dobry, Aguero na MŚ też dał popis, Banega to średni gracz, Pastore nie wypowiadam sie bo nie oglądam meczy PSG
0
Śp. Bohdan Tomaszewski w 2012r. komentował Wimbledon uwielbiałem słuchac jego komentarz widac że kochał ten sport i mimo wieku komentował to tak że mecze oglądało sie dla jego komentarza
1
W Argentynie poza Messim i Masche tez same drewnaki dziwne te reprezentacje
1
Dostosowują się do godziny, cisza nocna itd, a ten drugi komentator to pewnie nie moze bo stan przed zawałowy, albo jakis koniaczek tam stoi, TVP pokazuje klase
0
Pokazał w całym sezonie w Barcelonie, ale Dunga to cymbał i powołał Danilo, który w Porto nie robił nic godnego uwagi
2
Ale piła Alvesa forma jest, widać ze gracze Barcelony robia gre
0
Proszę mi tutaj Pinto nie wyśmiewać bo za te jego udawanie gwizdka podczas meczu należy mu sie szacunek :D
1
1:0 Peru!!!! Marcelo> Roberto Carlos
0
Hahahahahahahahah Marcelo strasznie duze osłabienie haha
1
Ciekawe jakby Pele grał w Europie, całą karierę w Santosie to jak tu go normalnie traktować?
0
Fred ten z MŚ zakończył kariere rep. po MŚ ;)
0
Dunga to kretyn nie wiesz o tym szybciej wyleci z tej reprezentacji niz ostatnio
1
Kontuzje ma i nie gra ;) Już wakacje :P
0
Od zawodnika grającego w reprezentacji Polski wymaga się więcej niż tylko szarpania i staranie się
7
Albania wygrywa z Francja 1:0 strzelec gola Popek król Albani :D
2
Ja nie wiem co ten Peszko robi w tej reprezentacji?
2
Mączyński, Peszko to parodia, Grosicki sie stara, ale to tak samo słaby zawodnik
0
No trafił na 1:1 z Armenia ;)
0
Zawieszony za kartki
0
Nie jednak to pewien paradoks ze w Realu same karne, a pojechał na reprezentacje i wciąż karne :)
0
Ronaldo z karnego temu to się chyba nigdy to nie znudzi
0
Ma tyle samo kontaktów z piłka co Bejl w ostatnim GD
1
Myślę ze to Rakitić blokowałby Gundo ;)
2
W tym sezonie był tylko na 1 rok wypożyczony Denis na 2
0
Pojechał od razu na zgrupowanie przed Copa