0

Avengers ;)

0

Nie zapominaj o tym że w tamtym sezonie gre Liverpoolu ciagnela dwójka graczy Sturridge i własnie Luis, Luis gra u nas, a Daniel praktycznie cały sezon leczył sie zagrał tylko 18 meczy, całe LFC sie posypało w tym seoznie jesczez to kupno Malotelliego

0

Messiego spokojnie jeszcze 6 sezonów pooglądamy wiec jest jesczze czas ;)

2

No cóż Kamptan Grzmot ewidentnie tutaj wygrał najwięcej trochę to umniejsza wszystkie inne nagrody, ale należało mu się za ta ambicje piłkarską :)



Co to artykułu świetnie się go czytała i te śmieszne akcenty z Verma i Douglasem wielkie brawa za robotę n00stress, Eoren oby więcej takich super artykułów :)

0

Jednak jest znalazłem coś - http://ksw31.okis.ru/s1.html

0

Nie ma żadnego linku wszystko jest poblokowane chcesz ogladac musisz płacić ehhh

2

Ja też uroniłem nawet 2 lub 3 łzy nie wstydze sie tego :)

0

"Z kąd" wziąłeś słownik?

0

Obie druzyny specjalnie tak grają zeby mecz sie skonczył 6:4 po 6 bramkach CR11

0

Własnie teraz sobie uświadomiłem jak kocham Barcelone i jej piłkarzy i to jest prawdziwa miłość są częścią mojego życia.
Vamos Barca!

0

Własnie płaczemy :(

0

Idą moja łzy Xavi jesteś wielki!!!

0

Świetne zachowanie Camp Nou

2

Komentarz usunięty

0

Ale po co ma Barca podkrecac tempo?

0

Zmień klub jesli jest Ci wstyd ze Barca pomaga tak wspanialemu klubowi jak Depo

0

To idz spac ja tylko czekam na fete

0

Sprzedała mecz wez wroc do podstawowki

0

Jaki skandal? Jest 2:2 Barca mistrzem Hiszpani i gra rezerwami przed nami 2 bardzo wazne mecze co Ty tu chciałes 200% i 10:0 ja jebie

0

Godne pozegnanie Xaviego bedzie jak wygramy triplet ;)

2

Tak samo tego nie rozumiem, dajmy sie sieszyc kibica Depo

0

Camp Nou chyba zrozumialo co tu sie dzieje

1

Błagam CIe przeciez to jest mecz o nic i widac tutaj troche maczania palców Prezydentów

2

Wyglada to tak jak bysmy dali im to bramke specjalnie

0

A wiecie niech te Depo zostanie w tej lidze, dajmy im to

0

Ciekawe jak Rudy mial ulozyc reke w tej sytuacji?

0

Munir nie wejdzie, chyba ze w 89 min za Xaviego :) a pewnie mial wejsc teraz za Neya

0

A włąsnie MSN 116 jeszcze 2 gole :)

4

Myśle że jakby Barca sie dzisiaj połozyla to Depo i tak by nic nie zrobiło xd

5

Co to za laski o0o0o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?