kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Avengers ;)
0
Nie zapominaj o tym że w tamtym sezonie gre Liverpoolu ciagnela dwójka graczy Sturridge i własnie Luis, Luis gra u nas, a Daniel praktycznie cały sezon leczył sie zagrał tylko 18 meczy, całe LFC sie posypało w tym seoznie jesczez to kupno Malotelliego
0
Messiego spokojnie jeszcze 6 sezonów pooglądamy wiec jest jesczze czas ;)
2
No cóż Kamptan Grzmot ewidentnie tutaj wygrał najwięcej trochę to umniejsza wszystkie inne nagrody, ale należało mu się za ta ambicje piłkarską :)
Co to artykułu świetnie się go czytała i te śmieszne akcenty z Verma i Douglasem wielkie brawa za robotę n00stress, Eoren oby więcej takich super artykułów :)
0
Jednak jest znalazłem coś - http://ksw31.okis.ru/s1.html
0
Nie ma żadnego linku wszystko jest poblokowane chcesz ogladac musisz płacić ehhh
2
Ja też uroniłem nawet 2 lub 3 łzy nie wstydze sie tego :)
0
"Z kąd" wziąłeś słownik?
0
Obie druzyny specjalnie tak grają zeby mecz sie skonczył 6:4 po 6 bramkach CR11
0
Własnie teraz sobie uświadomiłem jak kocham Barcelone i jej piłkarzy i to jest prawdziwa miłość są częścią mojego życia.
Vamos Barca!
0
Własnie płaczemy :(
0
Idą moja łzy Xavi jesteś wielki!!!
0
Świetne zachowanie Camp Nou
2
Komentarz usunięty
0
Ale po co ma Barca podkrecac tempo?
0
Zmień klub jesli jest Ci wstyd ze Barca pomaga tak wspanialemu klubowi jak Depo
0
To idz spac ja tylko czekam na fete
0
Sprzedała mecz wez wroc do podstawowki
0
Jaki skandal? Jest 2:2 Barca mistrzem Hiszpani i gra rezerwami przed nami 2 bardzo wazne mecze co Ty tu chciałes 200% i 10:0 ja jebie
0
Godne pozegnanie Xaviego bedzie jak wygramy triplet ;)
2
Tak samo tego nie rozumiem, dajmy sie sieszyc kibica Depo
0
Camp Nou chyba zrozumialo co tu sie dzieje
1
Błagam CIe przeciez to jest mecz o nic i widac tutaj troche maczania palców Prezydentów
2
Wyglada to tak jak bysmy dali im to bramke specjalnie
0
A wiecie niech te Depo zostanie w tej lidze, dajmy im to
0
Ciekawe jak Rudy mial ulozyc reke w tej sytuacji?
0
Munir nie wejdzie, chyba ze w 89 min za Xaviego :) a pewnie mial wejsc teraz za Neya
0
A włąsnie MSN 116 jeszcze 2 gole :)
4
Myśle że jakby Barca sie dzisiaj połozyla to Depo i tak by nic nie zrobiło xd
5
Co to za laski o0o0o