kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam od pól roku premium i nigdy nie miałem problemów, jasne raz na 1 miesiąc możne coś źle działać, ale na prawdę polecam
0
To ciekawe jak Leo miał kontuzje u Tito, to Barca grała na prawde dobry futbol, Alexis i Pedro wtedy ciagneli gre, teraz jak Leo gra gorzej to Neymar ciagnał, załosny dziadek....
0
Ciekawi mnie ten mecz piłkarze Bayernu sa pewni i nie maja nic do stracenia i tu pytanie czy ten mecz od 1 min bedzie nawałnica Bayernu czy bedzie to wygladało jak z PSG na gadaniu sie skonczy hmm, jestem pewny że Barca w tym meczu nie straci nnawet 3 bramek moze bedzie 2:2 chodz licze na zwyciestwo :)
0
Nie musi wystarczy mi 1 bramka Alby np. :) Suarez niech odpali fajerwerki w ewentualnym finale :D
1
Tak tylko druzyna moża grac super pieknie i nie wygrac zadnego pucharu, albo grac jak Chelsea i wygrac LM, chodzi o to że Trenera i ekipe na sam konec ocenia sie i tak tylko z trofeów, nie z gry
0
A sorry masz racje mój bład policzyłem 2 puchary nie ważne :D
1
6 do wyrównania
12
Wersja Lucho = 0 pucharów, Wersja Pepa = 16 pucharów chyba każdy wie jaka jest odpowiedź
4
Pamiętne MVP, które zdobyło LM z United, w tym sezonie 3 bramki w finale LM "jak awansujemy" i LM nasza. A co do Villi zawsze go lubiłem i szkoda że tak skończył kontuzja i hejty :/
7
Drugi najlepszy gracz w histori moze strzela duzo goli serio to juz tylko wystarczy strzelac bramki? Mysle że w A klasie jest duzo grajków którzy maja po 60 goli na sezon i nikt o nich nie mowi, Ronaldo to bardzo dobry zawodnik, ale Messi, Diego, Pele to poziom wyżej i każdy normalny kibic powinien to wiedzieć.
0
I trzeba rywalizacji w lidze zeby czuc stres, a nie zdobywac mistrzostwo juz w Listopadzie bo nad 2 miejscem maja 20 pkt przewagi
3
Ja zauważyłem że to szybie mistrzostwo Niemiec strasznie destabilizują Bayern zaczynaja sie rozluźniac rotowanie składem, a na koniec sezonu składem sie nie rotuja bo juz sie gra o najwyzsze cele, a tak to gracze traca zgranie i dupa
1
Poczytaj sobie- http://transfery.info/75183,oficjalnie-dwie-gwiazdy-schalke-wyrzucone-z-klubu
0
Na poniedziałek było wezwane zebranie wszystkich reprezentantów klubu z LFP, czyli dzisiaj
3
Wiem że temat dotyczy całkiem czegoś innego, ale gdzie pisac trzeba :D
Co myslicie na temat odejścia Xaviego? Jak dla mnie w tym seozonie rola Xaviego jest na prawde kluczowa dy Iniesta lub Rakieta grac nie moze Xavi wejdzie i zagrac to co umie najlepiej uspoki gre, czasami zgarac magiczna piłke uwielbiam patrzec na gre Xaviego i mam nadzieje że zostanie jeszcze 1 sezon i bedzie dalej czarował!
0
Nie zawsze tutaj sa skróty z polskim komentarzem, np teraz nie ma w meczu Real-Valencja
13
Graja rezerwami, a Cuadrado i tak siedzi na ławie, masakra niech szybko ucieka z tej Chelsea bo zmarnuje cały swój potencjał widziałem go w Barcy po MŚ, ale teraz...
0
On wstawia tylko mecze Barcy mi chodzi o wszystkie mecze :/
0
Ma ktoś skróty meczów z polskim komentarzem jaka strona lub jakis youtube?
7
Rzadko :) i pisz nazwe klubu z dużej szacunek ;) Real*
2
Z każdym można stracić punkty, ale ogladam ich mecz teraz z Athetico i no Barca jak zagra swoje to wygra bez problemu
0
Athleti= Athletico, nie Atleti=Atletico ;)
0
O0o0o De Marcos nie zagra z nami w finale PK z powodu kartek to osłabienie Athleticu + Muniain
0
Depo słabo gra teraz z Athleti nie wiem co by sie musialo stac zebysmy z nimi nie wygrali
6
Jak dla mnie to Ter Stegen powinien bronić od przyszłego sezonu wszędzie jest lepszy od Bravo i Valdesa
0
Własnie nie z 2 druzyną ligi czyli z Realem ;)
1
Pewnie tak musimy wygrac 1 mecz i mamy mistrza, przewaga nie ma znaczenia!
0
Teraz wygrać z Atleti i cieszyć się już z mistrzostwa!!!!!
Vamos Valencja, Vamos Barca!!
0
Co by nie mówic Pepe od 2 lat gra na prawde czysto co jest mega postepem, Ramos naszczescie co rok to samo :)
5
W tle słychać piłkarzy Barcy cieszących się z bramki dla Valencji! :)
http://www.ccma.cat/tv3/alacarta/programa/el-vestidor-del-barca-celebra-el-segon-gol-del-valencia/video/5520734/