1

Neymar nastepnym razem bedzie gol!!!

0

Leooooooooo teraz strzelić na 2 i czekać do gwizdka!!

2

Atletico myslalem ze cos zagraja, ale oni graja kurwa zaparkowany autobus, wstyd Simeone

1

Pedro kompletnie nie wie cos sie dzieje i co zrobic w danym momecie gramy w 10, jak zawsze z nim...

0

Chyba debiutował bo mecz sie dawno skonczył

0

To chyba inny mecz oglądasz

0

Sedzia do trenówki to jest dramat, jak mozna nie odgwizdywac specjalnie karnych dla Barcelony? Mallenco nie pierwszy raz cos takiego odwala w meczu Barcy

15

Barca gra dobry mecz, w 2 połowie coś wpadnie tak jak z Bayernem i RSSS

5

Komentarz usunięty

0

Tak z Depo musza wygrać, jeśli tu nie wygramy, chyba że Real straci pkt z Espanyolem

1

Jak sędzia nie widział tej ręki no kurde powiększył ciało zablokował strzał!!

1

Po zwycięstwo i po mistrza Barcelono!!
VeB!!!

0

Alexis w pierwszej czesci sezonu tak, teraz? Jak Fabregas znikł

1

To nie patrz, to takie trudne?

0

Takze mnie dziwi jak oni go tam jeszcze trzymaja xd, po tym sezonie takze nie odejdzie wiec Arsenal znowu bez pucharu, no moze FA Cup wygraja, ale 4 miejsce w lidze juz nadchodzi

0

Ozil gra??? 32 min meczu, a ja sie dopiero o tym dowiedziałem brawo!

0

Najlepsze jest to ze Di Maria siedzi chyba 5 mecz z rzedu na ławce Manu dramat lubiłem tego piłkarza, nawet jak grał w Realu, szkoda że tak zniknał

1

Piłka na "pałe" do przodu i może się coś uda obie drużyny tak graja, strasznie się to ogląda żadnej składnej akcji nic dramat...

0

Nigdy tak nie było, przeciez to bezsensu

0

Z finalista PK czyli z Athleti

0

Dziwne chciał juz podpisac i sie rozmyślił, Messi nie ładnie !!

19

Pokazał jaja w dwumeczu z Realem gdzie jego jedynym taktycznym posunięciem było nie atakować i nie tracić bramek.... Zamiast zagrać jak w lidze 4:0

3

Matka zdemontowała plotki iz Ronaldo sfinalizował operacje jej syna, także z tym Nepalem zostało zdemontowane Ronaldo nic nie przelał, na kto sprawdz nastepnym razem dokładnie.

0

Koniec pewnej epoki w futoblu, było zakończenie kariery Puyola, odejścia Gerrarda nie poczujemy tak jak odejcie Carlesa,oczywiscie oprocz fanów The Reds

0

Futbolhd

3

Fajnie własnie że nie grają, w LM mecz był we wtorek, a liga dopiero w niedziele, czas na regeneracje sił i oby z Atleti każdy w 100% gotowości wszedł i wygrał :)

0

Na*ebany Messi wciąż zajebisty Messi

6

Pique pochwalił się na Twitterze crazy fryzem :D
https://pbs.twimg.com/media/CFIi9B3WgAAa59C.jpg:large

8

", a czytając pewne rzeczy, czuję się tak, jakbyśmy już zdobyli tryplet, a przecież nic jeszcze nie wygraliśmy. Jesteśmy blisko, ale trzeba twardo stąpać po ziemi. Do wszystkiego trzeba podejść bardzo ostrożnie."
O to własnie chodzi trzeba twardo stąpać po ziemi i w tych finałach zagrać najlepsze mecze w sezonie i wygrać :)
VeB!

0

Każdy z nasz chciałby tak pobić Leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?