kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar nastepnym razem bedzie gol!!!
0
Leooooooooo teraz strzelić na 2 i czekać do gwizdka!!
2
Atletico myslalem ze cos zagraja, ale oni graja kurwa zaparkowany autobus, wstyd Simeone
1
Pedro kompletnie nie wie cos sie dzieje i co zrobic w danym momecie gramy w 10, jak zawsze z nim...
0
Chyba debiutował bo mecz sie dawno skonczył
0
To chyba inny mecz oglądasz
0
Sedzia do trenówki to jest dramat, jak mozna nie odgwizdywac specjalnie karnych dla Barcelony? Mallenco nie pierwszy raz cos takiego odwala w meczu Barcy
15
Barca gra dobry mecz, w 2 połowie coś wpadnie tak jak z Bayernem i RSSS
5
Komentarz usunięty
0
Tak z Depo musza wygrać, jeśli tu nie wygramy, chyba że Real straci pkt z Espanyolem
1
Jak sędzia nie widział tej ręki no kurde powiększył ciało zablokował strzał!!
1
Po zwycięstwo i po mistrza Barcelono!!
VeB!!!
0
Alexis w pierwszej czesci sezonu tak, teraz? Jak Fabregas znikł
1
To nie patrz, to takie trudne?
0
Takze mnie dziwi jak oni go tam jeszcze trzymaja xd, po tym sezonie takze nie odejdzie wiec Arsenal znowu bez pucharu, no moze FA Cup wygraja, ale 4 miejsce w lidze juz nadchodzi
0
Ozil gra??? 32 min meczu, a ja sie dopiero o tym dowiedziałem brawo!
0
Najlepsze jest to ze Di Maria siedzi chyba 5 mecz z rzedu na ławce Manu dramat lubiłem tego piłkarza, nawet jak grał w Realu, szkoda że tak zniknał
1
Piłka na "pałe" do przodu i może się coś uda obie drużyny tak graja, strasznie się to ogląda żadnej składnej akcji nic dramat...
0
Nigdy tak nie było, przeciez to bezsensu
0
Z finalista PK czyli z Athleti
0
Dziwne chciał juz podpisac i sie rozmyślił, Messi nie ładnie !!
19
Pokazał jaja w dwumeczu z Realem gdzie jego jedynym taktycznym posunięciem było nie atakować i nie tracić bramek.... Zamiast zagrać jak w lidze 4:0
3
Matka zdemontowała plotki iz Ronaldo sfinalizował operacje jej syna, także z tym Nepalem zostało zdemontowane Ronaldo nic nie przelał, na kto sprawdz nastepnym razem dokładnie.
0
Koniec pewnej epoki w futoblu, było zakończenie kariery Puyola, odejścia Gerrarda nie poczujemy tak jak odejcie Carlesa,oczywiscie oprocz fanów The Reds
0
Futbolhd
3
Fajnie własnie że nie grają, w LM mecz był we wtorek, a liga dopiero w niedziele, czas na regeneracje sił i oby z Atleti każdy w 100% gotowości wszedł i wygrał :)
0
Na*ebany Messi wciąż zajebisty Messi
6
Pique pochwalił się na Twitterze crazy fryzem :D
https://pbs.twimg.com/media/CFIi9B3WgAAa59C.jpg:large
8
", a czytając pewne rzeczy, czuję się tak, jakbyśmy już zdobyli tryplet, a przecież nic jeszcze nie wygraliśmy. Jesteśmy blisko, ale trzeba twardo stąpać po ziemi. Do wszystkiego trzeba podejść bardzo ostrożnie."
O to własnie chodzi trzeba twardo stąpać po ziemi i w tych finałach zagrać najlepsze mecze w sezonie i wygrać :)
VeB!
0
Każdy z nasz chciałby tak pobić Leo