1

Dlaczego nie ma zmian?

0

Oddaliśmy aż 0 strzałow na bramke to naprawdę żenada

2

W sumie gdyby nie bład "znowu" piłkarza Barcy byłoby 0:0 i w sumie dobry wynik dla nas, ale jest 1:0 i musimy strzelić na wyjeździe

3

Prosze Lucho zmiany i strzelmy 2-3 bramki i po zawodach tak sie grac nie da Roberto od 3 lat to wielki niewypał i ktoś to musi w koncu powiedzieć!

1

Komentarz usunięty

0

Leo jedzieśz!

3

Rafa ma mnóstwo strat to prawda, ale on chociaz coś próbuje zrobić a kurwa Robercik nawet nie wiadomo czy on na boisku jest dramat kiedy w koncu ktos go wyjebie z tej Barcelony?

0

Dlaczego oni nawet nie stosują pressingu po stracie w polu karnym przeciwnika przeciez to bardzo dobrze działało w tamtym sezonie

4

Ten mecz wygląda jakbyśmy grali 3 lub 4 zawodników mnie ehhh

3

Mamy Arde i Vidala, którzy grać nie mogą

1

Boże wyprzedzają ich jak dzieci bez jaj strata za stratą i zero strzałow na bramke

0

Chociaż na 1:1 niech strzelą i w 2 połowie wtedy z Iniestą i Rakieta już grać swoje

0

Dobra zmiany bo sie patrzec nie da Lucho budzimy się plan był nie wypalił czas na plan B!

0

Z Roberto gramy w 10 i w 2 w Pomocy gdzie Masche musi być bliżej obrony czyli w pomocy gra sam Rafa dziwicie się dlaczego nas dominują?

0

Dobry skład, Neuer w bramce i 1:0 świetnie!

1

Dowiemy sie jak to bardza słaba w presezonie i jaki Real mocny, ze Benitez wprowadza cos nowego i to oni wygraja 10 pucharow w roku

9

Dzisiaj jest mecz, ale nie rozumiem takiego przypierdalanie sie bezsensu przez VEBS'a

0

Lucho na 100% dostanie nagrode najlepszego trenera wygrał wszystko i ma szanse na 6 pucharów w roku, to kto inny mógłby dostać te nagrode Wenger za Fa Cup i Tarcze? co do graczy: Bravo-Alves-Pique-Ramos/Thiago Silva/Chiellini-Alba-Busi/Vidal-Rakitić-James-Messi-Suarez-Ronaldo

0

W grupie sobie poradzimy, a na wiosnę będzie już Arda z Vidalem

0

Vermalena nie było w 18 meczowej bo miał jakieś problemy z kolanem tak MD podawało i pewnie to prawda zobaczymy czy będzie normalnie trenował i czy w ogolę będzie na ławce z Bilbao

0

Z tego co wiem mecze się wygrywa, a nie dostaje w nagrodę za walkę. Ale fakt szacunek dla Sevilli myślałem ze to się skończy 5:1 i się przeliczyłem, jednak to Barca byłe lepsza

0

Roma potrzebowała miejsca dla obcokrajowca dla Dzeko dlatego wywalili Sanabrie

0

Ci co maja zastapic Pedro to Munir i Sandro, którzy siedzieli na ławce mozna dodac do tego Rafihne, który zagrał bardzo dobrze

3

Nie miał szansy przy zadnej bramce to co miał bronić? Obrona dała dupy i tyle

0

Najlepiej zagrał Pique, później Alves, a 3 Rudy, Masche najslabiej według mnie

1

Jak Neymar wroci będzie Rafinha więc na pewno bedzie lepiej ROberto nie bedzie sie musial "męczyć" na boisku, a tez mam nadzieje ze Rakieta troche przeanaluzje ten mecz bo w 2 polowie go nie było zniknąl jak Fabregas na wiosne

10

Pedro bardzo dobre przyjęcie pilki

2

Sevilla juz nic nie gra wystarczy raz ukuc

0

Roberto po tym meczu odda za darmo do Levante

0

Z Bayernem w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?