0

Nie, ale jest coraz mniej sensownych komentarzy....

1

Wyłącz całkowicie Antyaliasing

1

Bez niego wygraliśmy potrójną koronę z nim, Superpuchar Hiszpanii, Europy, Puchar Króla, Klubowe MŚ i mistrza, przez 3 lata, bez niego w rok wygraliśmy wszystko, prócz Superpucharu Hiszpanii i czekamy na KMŚ.

1

Rok czy dwa lata temu pod głównym newsem można było fajnie rozmawiać na temat Barcy czy też innych klubów, ale teraz co było ostatnio to dramat, jakiś golf, tenis, kolarstwo kogo to obchodzi. Nie dziwie się administracji, ale fakt, faktem kiedyś można było czytać fajne komentarze, teraz same bzdury

0

Już mi sie znudził i chciałbym zmienić na KipereK, taki jak mam wszędzie :D te 09 trochę gimbusiarskie :D

0

Pytanie do ADMINISTRACJI, czy mógłbym zmienić nick? :D

0

Myślałem że ten sezon Milan coś powalczy, ale z taką grą znowu będzie bez europejskich pucharów szkoda...

0

Jesteś tutaj dość długo i olewasz regulamin?

Pisz tutaj takie rzeczy po to, to zrobili dawaj dobry przykład

http://www.fcbarca.com/la-rambla

0

Lucho dalej nie sadza Bartre na ławce i gra klocem Pique i Rudym, żałosne jest to że po 1 połowie powinno być 3:0 dla Barcy, ale po co trafić do bramki Luis i zrobić wślizg Pique nie potrafimy wykorzystać swoich okazji i dostajemy wpierdol bo nasza gra obronna jest gorsza od autobusu Chelsea

0

Po meczu Barca za słaby by odrobić, Sewilla na fali, a Rico mecz życia z nami oczywiście

0

Skuteczność Barcelony + skuteczność Suareza, obrona i znowu tracimy gole dramatyczna gra Barcy w tym sezonie

4

Bartra w formie, ale lepiej grać dwoma klocami na obronie, nie wiem dlaczego tak Enrique ustawia defensywę? Nie widzi formy Bartry czy nie widzi żałosnej gry Pique?

0

Teraz zaczną się strzały z daleka gdzie przed piłką stoi 7 graczy Sewilli w 1 połowie nie można było uderzyć z daleka?

0

Dobrze że zawodnicy Barcy biegają za piłką, przecież ona sama się odbierze, dogra i strzeli bramkę.

0

Sedzia posci kiedyś gre czy kazda walka o pilke to faul dla Sevilli?

0

Luis krol spalonych i nie wykorzystanych sytuacji

0

Suarez gdzie twoja skutecznosc?

2

Kurwa Pique wslizg w ta pilke na co czekales???

0

Luis spalony dobrze sedzia odgwizdal

0

To są przewidywane składy, oficjalnych składów 1h przed meczem już nie ma bo dziennikarze nie jeżdżą już na wyjazdy z drużyną.

0

Nie pamiętam czy kiedykolwiek była taka słaba sytuacja w Barcelonie jeśli chodzi kadrę i wychowanków, naprawdę ciężkie miesiące przed Barcelona jeśli to wytrzymamy to będzie wielki sukces.

0

Stegen zapomniał tylko o tym ze jest duzo nizszy od Neura....

6

Komentarz usunięty

0

Mnie tez zawsze mowilem ze sie nadaje do A klasy, ale na prawej obronie naprawde gra dobrze

0

Ale ten Szczesny to jest cwaniak rozumiem bie bac sie rywala, ale respekt do zawodnikow Barcy trzeba miec

22

1

Co te podania takie mocne zawodnicy Barcy nie wywarzyli nog czy jak?

1

Dlaczego zawsze wszyscy kibucuja na starcie przeciwnikowi Barcelony po co w ogole takie gadanie niech wygra lepszy i tyle, a to ze gra tam Polak to super, ale bez przesady

0

Ronaldo w formie 2 karne, ale nasza najlepsza liga na świecie BPL znowu pokazuje klasy 2 porażki 2:1 hmm moze za mało wydają?

0

Cieszmy się ze drukują dla Realu w grupie może w dalszej części będzie sprawiedliwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?