kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu Leo?????
0
Krychowiak dalej ławka...
0
Trzeba strzelic na 2 i wtedy juz troche spokojniej zagrac
0
Barca słabo? To ja inny mecz ogladam
0
Nie, nie ma takiej opcji na tym forum i raczej nie będzie ;)
0
Arsenal ;)
1
Tak tylko wiecie ból dupy itd, ale trzeba.
Goals + Assists in 2015-16:
Suarez: 83 (60+23)
Messi: 77 (50+27)
Ronaldo: 74 (57+17)
Griezmann: 47 (37+10)
Bale: 34 (23+11)
Corrupt UEFA
2
Dobrze że PSG było w 2 koszyku inaczej to oni zamiast Gladbach by byli
0
Też mnie to własnie interesuje xd
25
To co w 1/8 Arsenal w 1/4 PSG lub Atleti i tak co roku
0
Jaka ta nasza grupa jest beznadziejna japierdziele i jeszcze Celtic ja jeieieie
0
City to City z Pepem mocni, a Gladbach 9:2 w kwalifikacjach z Young Boys nie sa chłopcami do bicia
0
Mocna grupa jak zwykle trzeba juz od 1 meczu grac na 100% niestety
0
Jakie te losowanie sa bezsensu, znowu beda 3 grupy z mega słabymi drużynami i 5 z samymi mocnymi
0
Zawsze to City, japierdziele....
0
Lata 50 tak jest wtedy Real bym dobry, ale kucza to były lata 50!!!!!
7
Eliminacje LM, mowi Ci to cos?
12
Ale kazdy z nas kocha Neya i cieszy sie ze zaraz wraca do Barcy , a nie do Realu. Brawo Ney i obys gral bardzo dlugo w Barcy!!!!
0
Pique juz w ataku, to my przegrywamy? :D
1
Tez sie zgadzam
0
Umtiti pressing juz w ataku :D
13
Alez mi ten Umtiti imponuje :D
0
Co to za bramka....
0
Cały presezon miał dobry i SPH to 2 mecze, w których zagrał ;)
2
Jezu jak by to wpadlo to bym sie pomodlil
6
Ten Vietto wszedl czy co?
0
No wlasnie sie zastanawiam co on tam robi, powinni grac na 3 so, ewentualnie Roberto na so, ale zmian juz brak :D
1
Jedyny nasz problem teraz to kontuzje cos za duzo ich
2
Jak dla mnie Hummels jest bardziej drewniany, ale to moja opinia
1
Umtiti sie nie pierdzieli :D