3

Zremisował nie przegral

0

Mam pytanie czemu Paco zapomnial ze jest pilkarzem?

1

Niedziela 22.30 nie wiem czemu sie czepiasz

3

Tak coś z pachwiną, od razu zasygnalizował

0

Szukaj jakiegos Lenovo

0

Najlepszy duet w Europie Wawrzyn-Peszkin

2

Douglas owacja na stojaco zywa legenda!

5

Douglas wejdzie koniec meczy pewnie 3:2 sie skonczy...

10

Miroslawski od eleven powinien czerwona dostac na mecze Barcy..

0

Felipe Luisa

2

Hahah postawilem tak samo jak Ty :D

1

Leicester 3:0 moze jeszcze powalcza o top 6

0

Liverpool

1

Miro kontynuuje-
Patryk Mirosławski ‏@P_Miroslawski 5 min.5 minut temu
@FCBarcacom Panowie, to średni bramkarz, nie oszukujmy się. I dobrze pamiętacie jak kończyły się jego zabawy w przeszłości.

12


Tylko tyle

2

Ohoh moze moj wpis na TT przeczytal ;)

0

U mnie tez to wystepuje

10

Czemu Paco tak uciekl z tego muru?

1

W sumie ten sedzia nie jest tak tragiczny jak nas La Liga przyzwyczaila, takze niech sedziuje

1

W 100% sie zgadzam, moze poczatek slaby jak cala Barca, ale tak to na prewde ocena 7.5/10

0

Rafaaaaaa.

0

Suarez co ty za pilke dales....

3

Na Atletico musowo, Roberto-Pique-Umtiti-Alba

20

https://pbs.twimg.com/media/CsjYa-8WEAAvZFu.jpg:large
I niech mi ktoś powie, że to nie trafy obrazek? Świetny transfer Umtiti brawo, brawo!! VeB

0

Masche do zmiamy na 2 polowe Roberto i grajmy Rakiete na DSP

1

Umtiti mega!!!!!!!!

2

Suarez czolg haha

80

Klopp to jest gość serio, jak można go nie lubić?

1

I to wszystko w wersi Gold za 320zł xd

4

Pady? Nigdy nie widzialem zeby do Fify byly dodawane pady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?