kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zremisował nie przegral
0
Mam pytanie czemu Paco zapomnial ze jest pilkarzem?
1
Niedziela 22.30 nie wiem czemu sie czepiasz
3
Tak coś z pachwiną, od razu zasygnalizował
0
Szukaj jakiegos Lenovo
0
Najlepszy duet w Europie Wawrzyn-Peszkin
2
Douglas owacja na stojaco zywa legenda!
5
Douglas wejdzie koniec meczy pewnie 3:2 sie skonczy...
10
Miroslawski od eleven powinien czerwona dostac na mecze Barcy..
0
Felipe Luisa
2
Hahah postawilem tak samo jak Ty :D
1
Leicester 3:0 moze jeszcze powalcza o top 6
0
Liverpool
1
Miro kontynuuje-
Patryk Mirosławski @P_Miroslawski 5 min.5 minut temu
@FCBarcacom Panowie, to średni bramkarz, nie oszukujmy się. I dobrze pamiętacie jak kończyły się jego zabawy w przeszłości.
12
Tylko tyle
2
Ohoh moze moj wpis na TT przeczytal ;)
0
U mnie tez to wystepuje
10
Czemu Paco tak uciekl z tego muru?
1
W sumie ten sedzia nie jest tak tragiczny jak nas La Liga przyzwyczaila, takze niech sedziuje
1
W 100% sie zgadzam, moze poczatek slaby jak cala Barca, ale tak to na prewde ocena 7.5/10
0
Rafaaaaaa.
0
Suarez co ty za pilke dales....
3
Na Atletico musowo, Roberto-Pique-Umtiti-Alba
20
https://pbs.twimg.com/media/CsjYa-8WEAAvZFu.jpg:large
I niech mi ktoś powie, że to nie trafy obrazek? Świetny transfer Umtiti brawo, brawo!! VeB
0
Masche do zmiamy na 2 polowe Roberto i grajmy Rakiete na DSP
1
Umtiti mega!!!!!!!!
2
Suarez czolg haha
80
Klopp to jest gość serio, jak można go nie lubić?
1
I to wszystko w wersi Gold za 320zł xd
4
Pady? Nigdy nie widzialem zeby do Fify byly dodawane pady