kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na szybkich zawodników Roberto na obronie to dramat przeciez on nikogo dogonić nie może....
0
Boże święty i właśnie dlatego z Sevilla mamy 0 bramkę co jest z ich skutecznością wszystko w bramkarza wtf??
4
Proponuję tak z 3 mecze na trybunach dla Cou wolę oglądać Malcoma
0
Boże jakie ten Valverde robi bezsensowne zmiany ja lepsze w fife robię na prawde o co tu chodzi? Czemu nie np Prince za Suarez?
0
Cała pomoc do wymiana bez wyjątku o ten beznadziejny Coutinho
0
Zmiany w pomocy Valverde kurwa reaguj!!!
0
Strasznie stymulują z Girony ciągle chcą karnego
0
Ile żółtych już mamy? za każdy faul chyba rozdaje Barcelonie
0
Van Persie widze że ładnie strzela w tej Holandii, szkoda ze w Manu nie został dłużej
17
50$ dla Anglika, a 150zł dla polaka to jest różnica
6
Super mecz dziękujemy trenerze.
0
Po meczu z Psg nie można tak gadać, ale szkoda tego wyniku
1
Sevilla nie potrafiła akcji sklecić ze słabym Realem, a my 2:0 na spokojnie w dupke kolejny raz zmiennicy nie dają absolutnie nic :)
0
Jak nie wygramy nic też nikt nie będzie płakał?
1
Jestem kibicem od 10 lat i nie rozumiem jak mozna odpuszczac jaki kolwiek puchar Valverde ma u mnie mega minus za brak Messiego przynajmniej na ławce
0
Obrona jest niesamowita.... i Cou świetna strata
2
Spalony? ci sędziowie nawet z powtórkami się kompromitacja
3
Piłkarz za 150mln kopie na siłę zamiast po długim technicznie....
0
Na siłe Cou stracił myślenie przy strzałach
0
Wystarczyło trafić w bramkę Malcom to druga szansa której nie wykorzystał dostanie 3? a Cou dalej strzały na 10 piętro
1
Jest - https://liveonsat.com/quickindex.html
0
Rafinha, Denis, Sampre i Vermalen zwolnią płace po sezonie
0
Co by nie mówić Abidal i Bartemeu zrobili świetną robote z tym transferem
0
Bez Messiego wygraliśmy dwa razy z wielkim Realem i to dość solidnie z Sevilla moze byc podobnie
0
Kiedy? Bo ja widzę że Najniższa cena produktu w historii: 2599zł wiec coś tu nie tak
0
W który miejscu karta drożeje pokażesz mi?
https://www.ceneo.pl/71356114
0
7 min hahahaha jakby było 1:1 pewnie było by max 3
0
Dobrze ze Alenia zszedł bo Cou gra świetny mecz dziś
1
Boże dlaczego nie schodzi najgorszy na boisku Coutinho?
0
Klopp potrafi zmotywować już 2:1 Lfc kibicuje im mega