0

Statystyki nie graja, mecz meczowi nie równy wygrajmy LM wtedy się cieszmy

5

I przegrywa xd, mam nadzieje że Barca tak samo będzie ich gniotła na CN i wygra 4:0

0

Totki są tragiczne w obronie na prawde

1

Statystyki Porto z Live https://www.flashscore.pl/mecz/QFPLMUNK/#statystyki-meczu;0

Barca na CN musi ich mega cisnąć i wygrać 5:0 by na Anfeild był spokój jak Porto ich tak ciśnie

1

Liverpool trzeba zniszczyć technicznie i taktycznie, w obu meczach trzeba zagrać na 120% i awansować do finału

0

Valverde zmiany mecz już wygrany!!!

7

niestety Coutinho jest bezużyteczny

0

Jak Ole okaże się lepszym Taktykiem od Valverde to nie widzę tego meczu

1

Zgadza się poziom studia to dno

1

Barca gra na Periumu 1, a Ajax na 2 wiec dlaczego oglądamy rozgrzewke i mecze Ajaxu wraz z Juve, a nie Barcy i Manu?

0

Ah ten Valverde i jego patrzenie na forme piłkarzy

0

i czy Arthur czy Vidal

9

– Naprawdę nie rozumiem, dlaczego graliśmy w środę, a teraz mamy mecz we wtorek, natomiast inne drużyny grały we wtorek, a rewanż będą mieć w środę – przyznał Norweg po spotkaniu z West Hamem. – Być może to, że mamy mecz we wtorek wieczorem, wpłynął mentalnie na niektórych piłkarzy, chociaż nie powinien

Ole chyba nigdy wcześniej w LM nie grał bo tak jest zawsze już niech się nie kompromutuje mieli 7 dni wolnego przed pierwszym meczem, myślałem że to normalny trener widocznie nie. Licze na 4:0 dla nas na CN

0

Te lepsze częsci dają mu przed ostatnie miejsce w kwalifikacjach i 2 okrożenia straty w wysciugu, a on mówi że widzi poprawe chłopak chyba się troche pogubił....

1

9 sekund na okrążeniu, to nawet Schumacher by nie wykręcał tym samym bolidem, widać ogromną różnice w ich samochodach

0

Wage wie co to spalony? dzis chyba juz 5

5

Alenia słabo na tle takiego rywala, to nie dobry sygnał

0

Rezerwy z Dembele

1

Junajted może z podniesiona głową mówić że walczyli, ale się nie udała Barca grała 25 min resztę w sumie nie wiadomo co robiła

2

Słabo słabo są lepsze drużyny w tej edycji LM niestety

24

Zamiast ich rozjebac 0:3 my bronimy wyniku i mamy zakaz stwarzania okazji przez takie granie właśnie Barca odpadła z LM

0

Jak to ma. być ostatni słaby mecz Barcy w LM w tym sezonie to niech już się kończy ten mecz

0

Nie będzie tak cieszył ten tytuł jak za Lucho czy Pepa bez stylu przynajmniej mnie

5

Roberto dalej patrzy komu podać...

7

Malcom za swoje extra występy w ważnym meczu w LM ława nienawidzę Valverde

4

Przykre, ale Leo nic nie gra kompletnie nic

1

Problem jest taki że my każdy mecz chcemy wygrać najmniejszym nakładem sił i później odpadam w ćwierćfinale LM

2

Vidal widzę chce dziś grać najgorzej że wszystkich

0

Busi zostaje.....

0

Suarez tyle miejsca i czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?