0

Roberto dzij ocena 1/10

0

Suarez od 1 minuty się o nią prosił

0

Dlaczego oni w tym polu karnym nie strzelają na bramkę???

0

i złej taktyki

2

Rakitic nie zagrał dxisj żadnej dobrej piłki żadnej

0

40 piłkarzy w polu karnym ten źle przyjmuje i podaje boże...

0

Rakitic najgorszy mecz chyba w Barcelonie o, a my bronimy 1:0? to niezły rewanż się szykuje...

0

Nie wyszliśmy na drugą połowę to jest Camp Nou kurde grać!!

3

U Cou jest zamiast przyjęcie podanie to jest przyjęcie strata

0

Valverde zmień tego Rakitica i Roberto!!!!

0

Musi miec strasznie słaba kondycję że nie daje już rady nie grając tyle w kwietniu i w każdym meczu truchtajac na prawde

0

Salah też gra bardzo dobrze, ale ma Albe i Langleta na swojej stronie, a Mane ma Roberto i Pique którzy nie mają prędkości na starcie

3

Jak dotyka to ciągle ja traci najsłabszy dziś na boisku

0

Na prawde gramy źle dzisiaj ciągle źle podejmowane decyzję za wolno za dużo gadania co to za Barcelona

2

Bo on woli gadać ciągle

1

Rakitic kompletnie nie ma pojęcia jak dzisiaj grać w piłkę

0

Suarez też ja nie wiem kiedy mają biegać jak nie dziś

0

Są dużo szybsi od nas muszą się lepiej nasi ustawiać

0

Cou jak Zwykle nie można strzelić normalnie lub lewa noga

1

Rakitic i Roberto to jest kryminał dzisiaj

0

Który nic nie zrobił w akcji bramkowej :)

0

Keita zmiana szkoda chłopaka, ale to lepiej dla nas oby teraz Barca cisnela

5

Gramy o jedno tempo za późno tylko tego brakuje

0

Pique ja Cie proszę nie dzisiaj...

0

Vamos 4:0 dla Barcy dzisiaj!!!!!!

2

Firmino nie ma to bardzo dobrze dla nas

1

Visca el Barce!! Przed jutrem pełen optymizmu!!!

0

Widoczny brak Keana i Sona zdecydowanie

3

Grając 90% meczy na 3 biegu muszą wkoncu wrzucić 5 jak nie teraz to kiedy

0

Ciekawe czy Barca w końcu zagra ma 120% i będą zapierdzielac cały dwumeczu tak jak teraz Totki szybkie dojście do piłkarza pressing i skuteczność i Live nie ma podejścia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?