kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cały sezon trener miał żeby to ogarnąć, jednak on dalej niczego nie ogarnia niestety
0
Wyszedł skład jaki na finał PK, Alenia na ten finał nie powinien wychodzić każdy z nas o tym wie dlatego skład jest dla Valverde najmocniejszy na te chwile
0
Wystawił skład jaki wyjdzie wyjdzie w finale PK, nie było czego innego się spodziewać, przecież Alenia nie wyjdzie w finale
0
3 w Anglii Chelsea ma 8 porażek i 9 remisów, 4 Tottenham 13 porażek, nie przesadzajmy
0
Co by nie mówić zmarnował 11 meczów jakie miał w tym sezonie, trochę to bez sensu mógł lepiej wykorzystać ten czas już nie chodzi o wyniki, ale o styl i grających piłkarzy
0
Bronisz kościół, który broni pedofili i mówisz identycznie jak księża w dokumencie zapytani o pedofilie, przecież nie tylko w kościele one jest wieć nic z tym nie róbmy, zastanów sie
1
Ale tutaj nie chodzi tylko o jedne osoby, tylko o sprawców tylko o całą instytucje kościoła, która jest jak mafia czują się bezkarni i olewają takie sprawy lub ukrywają, ciekawe czy na prawdę Jan Paweł 2 także o tym wiedział i nic nie robił
0
Chodzi mi o górę, wiedzą o wszystkim mają dowody, a mimo tego przenoszą księży na inna parafie i jakby nic się nie stało czy to normalne? Wiadomo że są normalni księża, tylko że oni także siedzą cicho
0
Tylko nie mów nikomu.
Jakie wrażenia odechciewa się mieszkać w takim kraju gówna kościoła i polityki, co o tym sądzicie, bo ja mam wstręt do kościoła już straszny
2
Arsenal nie dostanie miejsca jeżeli Chelsea wygra LE, to tak nie działa
2
Co gdzie kiedy z przewaga 2 pkt, przed ostatnia kolejka?
0
Jak Piast strzeli maja mistrza?
0
Słowo klucz poukładać to, nie wierzę że Valverde będzie potrafił, znów będzie grać tak jak w tym roku jak nie odejdzie
0
Powiedział tylko ze odchodzi
0
Odejdzie do Juve :D
0
Odejdzie Cou lub Dembele lub Umtti obstawiam Cou i Umttiego
0
Nie
0
Serio uwalili kogoś z ustnego?
1
Zgadzam się klapki na oczach ma ten trener, zero kreatywności, zero zmian i spróbowania czegoś innego, nie mogę już patrzeć na pomoc, Busi, Rakitic, Vidal lub Arthur, jak mozna tam Cou spróbowac i dać grac Malcomowi
0
Komentarz usunięty
0
Srembappe już idzie na piechote do Bracy, a jeżeli nie chcesz zmiany trenera to pozdrawiam
1
Zawodnicy grają za trenera i pod taktyke trenere patrz LFC i czyja to wina że Barcelona nie grała w ogóle pressingiem i nic nie potrafiła zrobić?
0
Boże Wenger, kolejny co by stawiał na jedną 11 gralibyśmy bez stylu i bez niczego o czym wy myślicie
0
A gdzie Xavi?
1
Co ty gadasz tylko PKT go bronia, Messi i Ter, gramy beznadziejne nawet w Lidze ze słabymi zespołami kto chce taką Barce oglądać bo na pewno nie ja
4
Xavi jak Zidane dał rade i 3 razy wygrał LM, to Xavi przynajmniej raz ją wygra na pewno, na co czekać gorzej w LM już być nie może
3
Xavi
0
Messi podał 3 razy i raz zjebal setkę, ale przez 80 min meczu spacerowal sobie nie wracał się do obrony nie zakładał pressignu, ostatnio minuty meczu stał między obrońcami nie robiąc nic, Leo chyba się nie chce lub już nie może bo jak miał biegać cake 90min w tą i spowrotem jak Vidal to właśnie w takim meczu, a jemu się nie chciało wraz z Suarezem który nie zrobił w tyn meczu kompletnie nic
0
W sumie piłkarze po tym meczu maja w dupie jaki jest wynik, hajs się zgadza miliony na kontach kobiety, dzieci to już nie jest gryzienie trawy tylko granie dla grania i coraz lepszych umów, ale to wina całego zarządu trenera i dopiero samych piłkarzy, Messi sobie przestał 80 min meczu teraz wróci do domu ma Antonelle 3 dzieci to co go Barca w sumie obchodzi kupi sobie samochód i będzie po płaczu
0
Nie ma na co czekać dawaj Xavi kto ją nie on przywróci Barcy styl