0

Najlepsze podsumowanie Valverde to wpuszczanie Malcoma na ratowanie wyniku, typa który gra u niego co 10 mecz bo tak przecież to jest większy wlefista niż Smuda

0

Ale nie walczył nie wracał się nawet do obrony, a i pressignu mu się zakładać nie chciało jak nie w takim meczu to w jakim zobaczymy jeszcze Leo biegajajacego cały mecz?

0

Cóż posyatanowilem nie oglądać już Barcy Valverde trudno odpuszczę finał PK, ale to nie na moje nerwy liczę że jutro już nie będzie trenerem, liczę także po sezonie na odejście Rakitica, Busiego i Roberto myślę że czas tych panów dobiegł końca, a Messi jeżeli już mu się nie chce nawet w takich meczach biegać to nie wiem może zbliża się zawieszenie butów na kółku

0

Trener jest za to odpowiedzialny trener patrz Liverpool

11

Jak nie awansują Valverde powinien od razu po meczu podać się do dymisji i wcale nie żartuję

0

Messi i Suarez kompletnie nie bronią, chodzą sobie na Lige to wystarcza na LM niestety nie, chyba czas kończyć już grę powoli panowie jak się biegać nie chce

0

Strzelić bramkę to powinien być cel Valverde i piłkarzy

0

Ale wystawienie znowu Roberto który znowu nie daje rady i nawet piłki wrzucić nie umie zamiast Semedo to ja dziękuję Valverde po sezonie, nawet jak będzie Tryplet

1

Takie akcje i nic nie strzelili, ale ta sytuacja Alby z Messim wcześniejszą to już głupota Alby że on podawał bez przesady

2

Suarez dziś 0 wygranych pojedynków Messi zero celnych strzałów, a Cou szkoda gadać co robi w ataku

1

A Messi dziś bardzo słabo

0

SUAREZ dzisiaj nie istnieje

0

Oj ciasto się rozwaliło weż ty typie wyjdz juz, dawać mecz i Borka, który będzie mówił niestety Liverpool traci bramke

0

Proponuje skomentować na twitterze to co wyprawiają w polsacie niech cała polska widzi jaką Barca ma siłe

11

Tygodniowa przerwa miedzy meczami nie jest dobra i lepiej katować zawodników, no tak to jak na poczatu sezonu są mecze co 7 dni, to najlepiej według Dziekanowskiego sparingi grać to są amatorzy nie eksperci wstyd by mi było za takiego ojca

1

Jak tam studia w meczu Polska - Braca ciagle o Polsce?

26

2h studia 1h o LFC, 30 min gotowanie i muzyka 30 min o Romie xd

0

Skład taki jak w 1 meczu czyli idziemy po wygrany mecz nie bronimy wyniku to dobrze

0

Myślę że Roberto z Valverde wyciągnał wnioski z 1 meczu i Mane nie będzie tak szalał

6

Fedek własnie się skompromitował odsyłająć do felietonu Dudka że LFC dominowało Barce i że on był obiektywny

10

Rozumiem że ty byś się poddał i nawet meczu nie oglądał?

0

A z tą muzyka to o co chodzi, jaja sobie robią?

11

Według mnie ten kto wygrywa mistrza ma najlepszego trenera, szczególnie ze City wygrało z LFC

4

OOOO Dziekanowski twierdzi że Barca wygrała 1:0 z LFC bo Messi strzelił 2 bramki brakuje mi słów i oczywiście Live miało pecha

0

Też wam dźwięk nie współgra z obrazem na Premium 1?

3

Potrawka z Liverpoolu słyszałem

3

Niech już ta LM wróci do C+ bo tej blondynki co nie zna się na niczym nie da się słuchać

12

Dudek w studiu, boże to będzie jego gadanie o Realu i o Live, pamietam jak kiedyś komentował Barce i Real najgorszy komentator na świecie

1

internetowa.tv

0

Koniec City mistrzem nie wierze ze w ostatniej kolejce zgubią punkty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?