kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atak dziś jest niesamowity, Grizmann na lewej nie wie jak grać, Suarez nie potrafi grać, Dembele wciąż raczkuje i zatrzymał się w rozwoju
0
Atak najgorszy dziś, aż dziwne że to pisze ale na prawdę tragedia cała trójka
2
Ładnie gramy, ale bez Messiego jak bramek nie było tak nie będzie
0
10 min meczu do leżenie piłkarza Napoli masakra
0
@mateusz19191010 Nigdy nie zobaczysz takiej pomocy
0
@Tales_Omletu Suarez już nie nadąża za akacjmi mam nadzieję że będziemy grać Messi, Ney, Griz ewentualnie Dembele za Neya
0
@xVENUMx Griezmann też sam nie wiedział gdzie i jak ma biec
0
@olejtm Suarez usiądzie oby, Leo też wszystkiego grać nie będzie swoje minuty na pewno będzie miał
1
Stara gwardia piłka do tyłu, nowa piłka do przodu niestety tak to wygląda, ale Valverde będzie grał stara gwardia szkoda że Alba dołączył do tych od podawania do tyłu
1
Jaka k empa co to za boisko? A Griezmann jak będzie tak strzelal szybko usiądzie o Neymar będzie grał za niego
12
Alibaba kurwa od razu.....
0
Griezmann gra na lewej? Podziwiam że Valverde tak długo trenował Bilbao jak oni z nim wytrzymali?
0
Real bez Pogby bez Eriksena ich środek pola to trochę śmiech
1
Milik świetne wejście xd.....
0
No i chu Rakitic i Busi podstawa w każdym meczu do końca sezonu za te bramki ja się śmieje, ale to na prawdę tak będzie
1
Rakitic nie zrobił kompletnie nic przez te 45 min, a obrona cała na ławkę z Umttim na czele masakra jaki zjazd piłkarza
1
Oby Firpo to nie był drugi Mina
2
Perez na prawej kompletnie nie istnieje
0
Masakra po prostu Rakitic i Busi to straszne sredniaki teraz Waque gra dużo lepiej od nich
0
Czy to strzał czy też podanie....
0
Riki za mało do gry się pokazuje za często widzę go schowanego za graczem Napoli mam nadzieję że to nie wytyczne od naszego eksperta taktycznego na ławce
8
Suarez powinien mieć zakaz próby kiwania się czy czegokolwiek, to od 2 sezonów zawsze jest strata lub zmarnowana okazja
2
Busi błędy, Rakitic potrzebuje wolniejsze gry żeby cokolwiek ogarniać
1
Busi 2 bledy w 5 sekunda, a wcześniej spóźniony za akcja Napoli jak będzie graj w podstawie w trakcie sezonu stracimy wiele bramek przez niego
0
Cou będzie w super formie nie przepracowujac okresu przygotowawczego i nie grając w meczach towarzyskich, już widzę jego przydatność w nadchodzącym sezonie
0
Jest kozan ten Kubiak masakra co za gość
0
@kerouac Dzieki, ale ciekawe czy z alkoholem wpuszcza :D
0
@kerouac A jak zaprosimy na impreze?
1
@Pawelec7 To kawalerski chce coś typu Kac Vegas :D jak nie wypali pojdziemy na plaze
0
@MesQueUnClub_87 Bardziej chodzi mi wieczorem :D