0

Atak dziś jest niesamowity, Grizmann na lewej nie wie jak grać, Suarez nie potrafi grać, Dembele wciąż raczkuje i zatrzymał się w rozwoju

0

Atak najgorszy dziś, aż dziwne że to pisze ale na prawdę tragedia cała trójka

2

Ładnie gramy, ale bez Messiego jak bramek nie było tak nie będzie

0

10 min meczu do leżenie piłkarza Napoli masakra

0

@mateusz19191010 Nigdy nie zobaczysz takiej pomocy

0

@Tales_Omletu Suarez już nie nadąża za akacjmi mam nadzieję że będziemy grać Messi, Ney, Griz ewentualnie Dembele za Neya

0

@xVENUMx Griezmann też sam nie wiedział gdzie i jak ma biec

0

@olejtm Suarez usiądzie oby, Leo też wszystkiego grać nie będzie swoje minuty na pewno będzie miał

1

Stara gwardia piłka do tyłu, nowa piłka do przodu niestety tak to wygląda, ale Valverde będzie grał stara gwardia szkoda że Alba dołączył do tych od podawania do tyłu

1

Jaka k empa co to za boisko? A Griezmann jak będzie tak strzelal szybko usiądzie o Neymar będzie grał za niego

12

Alibaba kurwa od razu.....

0

Griezmann gra na lewej? Podziwiam że Valverde tak długo trenował Bilbao jak oni z nim wytrzymali?

0

Real bez Pogby bez Eriksena ich środek pola to trochę śmiech

1

Milik świetne wejście xd.....

0

No i chu Rakitic i Busi podstawa w każdym meczu do końca sezonu za te bramki ja się śmieje, ale to na prawdę tak będzie

1

Rakitic nie zrobił kompletnie nic przez te 45 min, a obrona cała na ławkę z Umttim na czele masakra jaki zjazd piłkarza

1

Oby Firpo to nie był drugi Mina

2

Perez na prawej kompletnie nie istnieje

0

Masakra po prostu Rakitic i Busi to straszne sredniaki teraz Waque gra dużo lepiej od nich

0

Czy to strzał czy też podanie....

0

Riki za mało do gry się pokazuje za często widzę go schowanego za graczem Napoli mam nadzieję że to nie wytyczne od naszego eksperta taktycznego na ławce

8

Suarez powinien mieć zakaz próby kiwania się czy czegokolwiek, to od 2 sezonów zawsze jest strata lub zmarnowana okazja

2

Busi błędy, Rakitic potrzebuje wolniejsze gry żeby cokolwiek ogarniać

1

Busi 2 bledy w 5 sekunda, a wcześniej spóźniony za akcja Napoli jak będzie graj w podstawie w trakcie sezonu stracimy wiele bramek przez niego

0

Cou będzie w super formie nie przepracowujac okresu przygotowawczego i nie grając w meczach towarzyskich, już widzę jego przydatność w nadchodzącym sezonie

0

Jest kozan ten Kubiak masakra co za gość

0

@kerouac Dzieki, ale ciekawe czy z alkoholem wpuszcza :D

0

@kerouac A jak zaprosimy na impreze?

1

@Pawelec7 To kawalerski chce coś typu Kac Vegas :D jak nie wypali pojdziemy na plaze

0

@MesQueUnClub_87 Bardziej chodzi mi wieczorem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?