kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique co robił???
2
Potrzebujemy jakieś lepszej taktyki na mecze wyjazdowe większej koncentracji, na Bernabeu gramy jak u siebie więc można zagrać świetny mecz na wyjeździe, ale trzeba wyjść z odpowiednim nastawieniem koncentracja i biegać, walczyć
0
Bardzo daleko nam do formy na prawde bardzo daleko
0
20 min gry, 25mim stania i w sumie niewiadomo co robienia masakra
0
Gdzie ten Griezmann na prawde czemu nie widzę go w grze
0
Od 2 bramki zero agresji i pressingu dlaczego jest 28 min i zawsze to się nie źle kończy
1
Canal + sport 2 własnie włączył powtórki bramek Live z dzis, w trakcie meczu Junajted xd
3
@bartoszekkk To tylko Fifa czyli gra komputerowa za pieniądze
2
Jeszcze 1 jeszcze jeden!!!!!!!!!
0
@Suzu U mnie wszystko działa i na laptopie i na telefonie
0
@Encore Dokładnie szybko strzelić 2-3 bramki i później klepac niestety nie za Valverde ehhhh
0
@Wittgenstein A podasz konkretnie nazwiska jakich brakuje z topu?
0
@Makalu MŚ dla nich to takie mało ważne wydarzenie?
0
Orientuje się ktoś jakich zawodników brakuje w kadrze USA w kosza z tych najlepszych?
0
Ktoś się zna na fotoshopie?
Czy on na prawde włożył koszulke Barcy?
0
@Trayko Hej jak kupiłeś bilet?
0
@kruszkiewicz Mogę wiedzieć jak kupiłeś bilet?
1
@LeoFan10 Umie wszystko rozumie, ale nie mówi
4
Na prawde Liga Narodów to bardzo ważne trofeum?
25
O tak i najwiekszy argument Smokowskiego, oni cały czas wygrywali wiec niech wygra VVD jak Modric masakra
3
Borek ma nawalone w głowie strasznie, uważa że Ronaldo na pewno dostanie nagrode najlepszego piłkarza to jest bardzo żałosne
0
@Khajio Tylko jak kupić bilet
1
W ciagu całego sezonu Messi zniszczył wszystkich nie tylko LM, także ta nagroda powinna byc oczywistościa
0
Ktos kupował kiedys bilet na mecz LM?
0
@olikwierk10 Tez mnie ciekawi b
1
City jak zwykle ma grupe śmierci
0
Oho grupa H grupa śmierci z Chelsea na czele xd
0
Borek mógłby sie uspokoic
0
@HansLanda To jest pierwsza LM od 10 lat gdzie wiem że nie wygramy jej, bo mamy trenera jakiego mamy, takze troche mi smutno z tego powodu
2
Za Valverde i tak nie wygramy LM mieliśmy już 2 duże szanse, nie wierze po co to oglądamy i się łudzimy?