0

Pique co robił???

2

Potrzebujemy jakieś lepszej taktyki na mecze wyjazdowe większej koncentracji, na Bernabeu gramy jak u siebie więc można zagrać świetny mecz na wyjeździe, ale trzeba wyjść z odpowiednim nastawieniem koncentracja i biegać, walczyć

0

Bardzo daleko nam do formy na prawde bardzo daleko

0

20 min gry, 25mim stania i w sumie niewiadomo co robienia masakra

0

Gdzie ten Griezmann na prawde czemu nie widzę go w grze

0

Od 2 bramki zero agresji i pressingu dlaczego jest 28 min i zawsze to się nie źle kończy

1

Canal + sport 2 własnie włączył powtórki bramek Live z dzis, w trakcie meczu Junajted xd

3

@bartoszekkk To tylko Fifa czyli gra komputerowa za pieniądze

2

Jeszcze 1 jeszcze jeden!!!!!!!!!

0

@Suzu U mnie wszystko działa i na laptopie i na telefonie

0

@Encore Dokładnie szybko strzelić 2-3 bramki i później klepac niestety nie za Valverde ehhhh

0

@Wittgenstein A podasz konkretnie nazwiska jakich brakuje z topu?

0

@Makalu MŚ dla nich to takie mało ważne wydarzenie?

0

Orientuje się ktoś jakich zawodników brakuje w kadrze USA w kosza z tych najlepszych?

0

Ktoś się zna na fotoshopie?

/photo/1

Czy on na prawde włożył koszulke Barcy?

0

@Trayko Hej jak kupiłeś bilet?

0

@kruszkiewicz Mogę wiedzieć jak kupiłeś bilet?

1

@LeoFan10 Umie wszystko rozumie, ale nie mówi

4

Na prawde Liga Narodów to bardzo ważne trofeum?

25

O tak i najwiekszy argument Smokowskiego, oni cały czas wygrywali wiec niech wygra VVD jak Modric masakra

3

Borek ma nawalone w głowie strasznie, uważa że Ronaldo na pewno dostanie nagrode najlepszego piłkarza to jest bardzo żałosne

0

@Khajio Tylko jak kupić bilet

1

W ciagu całego sezonu Messi zniszczył wszystkich nie tylko LM, także ta nagroda powinna byc oczywistościa

0

Ktos kupował kiedys bilet na mecz LM?

0

@olikwierk10 Tez mnie ciekawi b

1

City jak zwykle ma grupe śmierci

0

Oho grupa H grupa śmierci z Chelsea na czele xd

0

Borek mógłby sie uspokoic

0

@HansLanda To jest pierwsza LM od 10 lat gdzie wiem że nie wygramy jej, bo mamy trenera jakiego mamy, takze troche mi smutno z tego powodu

2

Za Valverde i tak nie wygramy LM mieliśmy już 2 duże szanse, nie wierze po co to oglądamy i się łudzimy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?