kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Ta fifa to żart i głównie chodzi w niej o to żebys wydał kupe hajsu na najlepszych zawodników, bo innymi grać się nie da....
0
@Elnuum Umtiti s'ha fet una contusió al genoll esquerre en l'entrenament d'aquest matí i és baixa per viatjar a Praga
Zna ktoś język dokładnie?
2
@Cwaniak4 Chyba nie mogą ze względu na telewizje
0
@Xavinho54 Pique może nie, ale o mój boże Mahrez co co co skąd on się tu wziął??
0
@Forza_Juve akurat przy tym pytaniu na pewno bym nie myślał o roku 42 możesz być pewny
0
@4drian0 Oficjalnie w 42 i 46 mundial się nie odbył przez wojnę i to jest fakt, może Niemcy sobie zrobili swój
1
Nie no co za kretyni tam byli jak można było powiedzieć że MŚ były w 42 roku wciąż niedowierzam
0
@Fabik87 De Ligt hahahaha boże drugi Modric
0
Klopp to marzenie na ławce Barcy po erze Leo
0
@SkN Reca i Wujek również nic jeszcze nie osiągnęli w swoim życiu, jeden pracuje jako trener, a drugi jako piłkarz tyle że osiągnięć i obaj dla mnie są słabi.
A @FanBarcy22 moze w swojej pracy/szkole osiaga wyniki bardzo dobre i może krytykować kogo chce
0
W ogóle odnośnie Fatiego, jeżeli Valdek nie zamierza mu teraz dawać minut powinien jaknajszybciej trafić na treningi Barcy B i grać każdy mecz, bez sensu jak teraz do końca roku ma siedzieć na ławce każdy mecz
0
@kulek22 Heynen też klub trenuje to w siatkówce nornalne?
4
@MesQueUnClub96 Neymar spoko gdzieś wcisniesz, Kurtula to ręcznik nawet w fifie, ale o tani także w wiele nie straciłeś
0
@bartoszekkk To dupa wolałbym mecz jaki kolwiek Barcy
0
Rozumiem że my 26 zamiast Clasyku nie zagramy żadnego meczu tak?
0
Czerwona jea!! teraz dowieść
1
@daniel32778 Ja tam wolę C+ mniej reklam, cwiakala i wypowiedzi po meczu piłkarzy, a Eleven to reklama, gadania 2 sekund reklama, koniec meczu reklama nara, żałosne...
0
W końcu wszyscy zdrowi, oby tak do końca sezonu
5
Wydałem na fife 189zl kupiłem ją pierwszy raz od 4 lat od kiedy się z nią poklocilem dałem szansę, ale to co się dzieje w fifie 20 może dopracować człowieka do depresji jestem w div 5 mam skład 83pkt, Ter Stegen na bramkę więc najlepszy bramkarz w grze i co i dupa każdy strzał w bramkę to gol dla przeciwnika Ter Stegen nie broni nic kompletnie staty praktycznie w każdym meczu mój przeciwnik ma gorsze ode mnie ja 10-5 zero goli, on 5:5 3-4 bramki ja słupki o cudowne parady jego bramkarza on każdy strzał taki sam i bramki jednego pada już rozwalilem o stwierdzam że to ostatnia fifa na jaką wydałem pieniądze, dodam jeszcze że słaby nie jestem tą grą jest słaba, nie lidze że będę wygrywał każdy mecz 6:0 ale chce wali fajnych emocji bramek, a nie co chwilę patrzeć jak mój Stegen ma wylew i znowu nic nie zrobił...
0
Jak caly mecz wygladalby jak 2 polowa to nawet bylbym dumny
2
0:1 gra w ataku nie idzie Dembele i Perez na lawce on zmienia Busiego na Vidala to jest koniec
0
Vidal nas uratuje blagam....
0
Dajcie tutaj Mourinho gorzej już być nie może
1
Komentarz usunięty
0
LM się nie udało to może w LE zagramy w finale z Realem
1
Myślę że Barca osiągnęła już dno gorzej chyba już grać nie można
0
Nasza pomoc jest fajna, tylko że tak w ogóle nie pomaga zdobyć bramki, a napastnicy to w sumie tylko na papierze dziś
1
Grizmann to na pewno napastnik?
1
Pressing u nas to jest tragedia
0
Semedo cały mecz będzie na prawna noge schodził na pewno piłkarze Interu tego nie ogarnia