0

Umtiti w końcu na ławce licze że do końca roku zacznie coś grać i nie złapie żadnej kontuzji wtedy jest jeszcze szansa na jego kariere w Barcelonie

0

@dawo17 Skład jest taki tylko przez kontuzje Suareza i Arthura

4

@Janiama Nie no co ty przecież Levante ma jakościowo piłkarzy bardzo podobnych mogli spokojnie wygrać 5:1

0

@Jordi10 Przecież wcześniej mu pogratulowal

0

@IronSanHybrid Co go to obchodzi jak jest ustawiony finansowo do końca życia i teraz może się tylko bawić jeszcze w takim klubie jak Barcelona

0

@Katalończyk 99 Nie nazuwajamy tego człowieka trenerem, bo obrażam innych świetnych gości, którzy to kochają i znają się na rzeczy to jest parodysta Lucho swego czasu byk wlefista, nie wiem jak nazwać ten przypadek teraz przedszkolak?

2

Full skład na Levante, które nie potrafi grać w piłkę w tym sezonie LO Alba siedzi na ławce jest zamiennik jest na trybunach Roberto, który w końcu sam nie wie jaka jest jego pozycja zagra na PO i słaby Semedo PO, zagra na Lo #valverdeout i nigdy już nie trenuj klubu piłkarskiego ty żałosny człowieku

2

Suarez i Sergio to piłkarze na emeryture w Barcelonie graja praktycznie każdy mecz po 90 min o co tu chodzi dlaczego Valverde jest slepy i głupi?

0

A Messi mógł podać do Dembele, ale zawsze musi byc to tragiczny Suarez

1

Kurwa mac czemu Lenglet rozgrywa w Barcelonie dlaczego?????????

0

A to jest czerwona kartka

0

@Elosek Busi, Griz i Suarez są do zmiany od 30 min meczu

0

To są amatorzy te ich niechluje podania, aż sie rzygać chce

9

Cud nad wisłą, teraz bronimy do konca meczu

1

Nic tej druzynie sie nie klei nic, tutaj nie ma zadnego poukladania zadnego systemu, zadnego stylu, o co chodzi w tej grze???

0

Sergio jedyne co dzis wychodzi to podanie 30 metrów do tylu do obrony

0

W 3 pilkarzy do jednego typa i nikt nie zaatakuje o co tu chodzi?

37

Wystarczy zmienić dwóch piłkarzy i ta gra musi wyglądać lepiej tj. Dembele lub Fati za Suareza i Vidal za Busiego

1

najgorsze jest to że my bronimy w 8 i to widać nawet ze Slavia że tak się dzisiaj nie gra w piłkę

2

Jeszcze 20 podań w polu karnym i można było wejść do bramki z piłką

12

Sergio potrzebuje 5 sekund żeby się zastanowić gdzie podać co się z nim stało masakra

2

@Chaoss Dokładnie, Suarez nic nie robi, a Busi jak zwykle za niczym nie nadąża

1

Szczerze to gramy źle, bardzo źle i nie wiem dlaczego

0

Może Suarez po prostu nie powinien grać na wyjazdach, Dembele - Griz z-Messi lepiej będzie funkcjonować

11

Suarez japierdziele.......

0

Za dużo rozgrywają nasi obrońcy, a za mało pomocnicy

0

@kordyl1010 Zgadza się

0

@damianex10 Tragedia straszna oby to poprawili, dźwięk jest jak w latach 90

1

Dzisiaj pierwszy raz mecz na 55 calowym tv od Samsunga coś wspaniałego

5

Galata dzis to poziom Lecha Poznań, albo i gorzej masakra mogli by strzelic dzis z bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?