kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umtiti w końcu na ławce licze że do końca roku zacznie coś grać i nie złapie żadnej kontuzji wtedy jest jeszcze szansa na jego kariere w Barcelonie
0
@dawo17 Skład jest taki tylko przez kontuzje Suareza i Arthura
4
@Janiama Nie no co ty przecież Levante ma jakościowo piłkarzy bardzo podobnych mogli spokojnie wygrać 5:1
0
@Jordi10 Przecież wcześniej mu pogratulowal
0
@IronSanHybrid Co go to obchodzi jak jest ustawiony finansowo do końca życia i teraz może się tylko bawić jeszcze w takim klubie jak Barcelona
0
@Katalończyk 99 Nie nazuwajamy tego człowieka trenerem, bo obrażam innych świetnych gości, którzy to kochają i znają się na rzeczy to jest parodysta Lucho swego czasu byk wlefista, nie wiem jak nazwać ten przypadek teraz przedszkolak?
2
Full skład na Levante, które nie potrafi grać w piłkę w tym sezonie LO Alba siedzi na ławce jest zamiennik jest na trybunach Roberto, który w końcu sam nie wie jaka jest jego pozycja zagra na PO i słaby Semedo PO, zagra na Lo #valverdeout i nigdy już nie trenuj klubu piłkarskiego ty żałosny człowieku
2
Suarez i Sergio to piłkarze na emeryture w Barcelonie graja praktycznie każdy mecz po 90 min o co tu chodzi dlaczego Valverde jest slepy i głupi?
0
A Messi mógł podać do Dembele, ale zawsze musi byc to tragiczny Suarez
1
Kurwa mac czemu Lenglet rozgrywa w Barcelonie dlaczego?????????
0
A to jest czerwona kartka
0
@Elosek Busi, Griz i Suarez są do zmiany od 30 min meczu
0
To są amatorzy te ich niechluje podania, aż sie rzygać chce
9
Cud nad wisłą, teraz bronimy do konca meczu
1
Nic tej druzynie sie nie klei nic, tutaj nie ma zadnego poukladania zadnego systemu, zadnego stylu, o co chodzi w tej grze???
0
Sergio jedyne co dzis wychodzi to podanie 30 metrów do tylu do obrony
0
W 3 pilkarzy do jednego typa i nikt nie zaatakuje o co tu chodzi?
37
Wystarczy zmienić dwóch piłkarzy i ta gra musi wyglądać lepiej tj. Dembele lub Fati za Suareza i Vidal za Busiego
1
najgorsze jest to że my bronimy w 8 i to widać nawet ze Slavia że tak się dzisiaj nie gra w piłkę
2
Jeszcze 20 podań w polu karnym i można było wejść do bramki z piłką
12
Sergio potrzebuje 5 sekund żeby się zastanowić gdzie podać co się z nim stało masakra
2
@Chaoss Dokładnie, Suarez nic nie robi, a Busi jak zwykle za niczym nie nadąża
1
Szczerze to gramy źle, bardzo źle i nie wiem dlaczego
0
Może Suarez po prostu nie powinien grać na wyjazdach, Dembele - Griz z-Messi lepiej będzie funkcjonować
11
Suarez japierdziele.......
0
Za dużo rozgrywają nasi obrońcy, a za mało pomocnicy
0
@kordyl1010 Zgadza się
0
@damianex10 Tragedia straszna oby to poprawili, dźwięk jest jak w latach 90
1
Dzisiaj pierwszy raz mecz na 55 calowym tv od Samsunga coś wspaniałego
5
Galata dzis to poziom Lecha Poznań, albo i gorzej masakra mogli by strzelic dzis z bramki