0

De Gea to jest jakiś ręcznik, co on teraz zrobił?

0

Ciekawe czy Setien powiedział im że kto nie będzie biegał i wracał do obrony nie ma czego szukać w podstawowej 11, nawet Messi musi bardziej się we wszysto angażować jeżeli chce jeszcze wygrać LM

1

Martial trochę mocniej i może rekord Ramosa by został pobity masakra jakiż tragiczny strzał

0

@Encore Pique też ma niczego sobie długie zagrania, akurat tego mu nie można powiedzieć że jest słabszy w tym elemencie

5

Patrzcie jak Salah wraca i później jak zapierdziela do ataku ciągle na wysokiej intensywności można? można tylko trzeba chcieć, oby właśnie te chcecie Setien przywrócił naszym piłkarza, bo im się przestało chciec się zmęczyć

4

Niżej rozbieg niżej

0

@puyol_presidend5 3 bramki, 6 zmian dwa razy użyty Var + chwila przerwy przy tym jak Casemiro leżał spokojnie mógł 6 min doliczyc

0

Sędzia pokazuje 3 min. doliczonego czasu. Ciekawe ze jakby było 1:1, to spokojnie 5 min by doliczył czemu sędziowie tak robia?

0

Apropo spalonego Vidala przyblizyłem sobie zdjecie i bark Vidala jest na tej samej wysokosci co biodro typa z Atleti tylko reka Vidala jest na spalonym :)

5

Grajmy Pique do 40lat, bo Todibo to przecież nie jest żadną marka po co robić zmiany ludzi, którzy nie mają sił w 70min lepiej zrobić jedną zmianę w 85 min przecież Valverde jest po prostu pierdolniety i pozbawiony mózgu i racjonalnego myskania na chuj on poszedł w trenerów japierdole nie mogę już tego wytrzymać z tym żałosnym trenerem i tymi zawodnikami bez ambicji najedzonych milionami

1

Obronił neto jakąś trudna sytuacje?

0

Komentarz usunięty

0

Niech da karny za smyrniecie palcem to mu jebne

9

Neto jest po prostu beznadziejni

1

Wioooooow wycwiczony rzut wolny coooo??? taktyka od kiedy????

0

Roberto nie ma już mocy nawet ja to widzę przed tv, a trener tak wielkiej drużyny nie wie że ma 3 zmiany i że ludzie się męczą?

2

Ruchac to Atletico są dzisiaj beznadziejni

1

To niezła ręką przy barku

3

I dobrze bo z Realem i tak przegramy, a im więcej porażek tym więcej szans na odejście trenera i zarządu

0

@dv7wisnia Bardzo dobra to bybyla jakby było 2:0

0

Nie wezmą tego sędziego bo zaraz rzucę butem w tv jak bedxie pokazany jego ryj

0

Trochę lżej Griezmann i na pewno za 5 min piłka by wpadka do bramki

6

A dlaczego to nie jest karny?

0

@Trojanek23 Może jakby zagrałem 5 meczy z rzędu na 9 lub na prawym skrzydle wyglądałoby to inaczej, ale tego się nie dowiemy z trenerem, który niczego nie ogarnia

0

@ArterkHD Leo za 9 i skrzydlowi to by działało i wszyscy bronią prócz Messiego

2

Grizmann to taki Rakitic w ataku jedyne co robi to podaję do tyłu

0

Oblak fenomenalnie gra nogami, co piłka leci do niego to od razu wyjazd do przodu bez pomysłu

1

@barcelonaLM Mi nie chodzi o samo Atletico, ale o to co daja ci dwaj zawodnicy, a czego u nas nie ma od 3 lat

1

Spójrzcie na grę Atletico i zwrócić uwagę co daje im w obronie to że ich dwóch napastników się wraca i są aktywni w obronie, a później patrzcie jak broni Barca bez 2 zawodników

1

To jest mecz na najniższym poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?