kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De Gea to jest jakiś ręcznik, co on teraz zrobił?
0
Ciekawe czy Setien powiedział im że kto nie będzie biegał i wracał do obrony nie ma czego szukać w podstawowej 11, nawet Messi musi bardziej się we wszysto angażować jeżeli chce jeszcze wygrać LM
1
Martial trochę mocniej i może rekord Ramosa by został pobity masakra jakiż tragiczny strzał
0
@Encore Pique też ma niczego sobie długie zagrania, akurat tego mu nie można powiedzieć że jest słabszy w tym elemencie
5
Patrzcie jak Salah wraca i później jak zapierdziela do ataku ciągle na wysokiej intensywności można? można tylko trzeba chcieć, oby właśnie te chcecie Setien przywrócił naszym piłkarza, bo im się przestało chciec się zmęczyć
4
Niżej rozbieg niżej
0
@puyol_presidend5 3 bramki, 6 zmian dwa razy użyty Var + chwila przerwy przy tym jak Casemiro leżał spokojnie mógł 6 min doliczyc
0
Sędzia pokazuje 3 min. doliczonego czasu. Ciekawe ze jakby było 1:1, to spokojnie 5 min by doliczył czemu sędziowie tak robia?
0
Apropo spalonego Vidala przyblizyłem sobie zdjecie i bark Vidala jest na tej samej wysokosci co biodro typa z Atleti tylko reka Vidala jest na spalonym :)
5
Grajmy Pique do 40lat, bo Todibo to przecież nie jest żadną marka po co robić zmiany ludzi, którzy nie mają sił w 70min lepiej zrobić jedną zmianę w 85 min przecież Valverde jest po prostu pierdolniety i pozbawiony mózgu i racjonalnego myskania na chuj on poszedł w trenerów japierdole nie mogę już tego wytrzymać z tym żałosnym trenerem i tymi zawodnikami bez ambicji najedzonych milionami
1
Obronił neto jakąś trudna sytuacje?
0
Komentarz usunięty
0
Niech da karny za smyrniecie palcem to mu jebne
9
Neto jest po prostu beznadziejni
1
Wioooooow wycwiczony rzut wolny coooo??? taktyka od kiedy????
0
Roberto nie ma już mocy nawet ja to widzę przed tv, a trener tak wielkiej drużyny nie wie że ma 3 zmiany i że ludzie się męczą?
2
Ruchac to Atletico są dzisiaj beznadziejni
1
To niezła ręką przy barku
3
I dobrze bo z Realem i tak przegramy, a im więcej porażek tym więcej szans na odejście trenera i zarządu
0
@dv7wisnia Bardzo dobra to bybyla jakby było 2:0
0
Nie wezmą tego sędziego bo zaraz rzucę butem w tv jak bedxie pokazany jego ryj
0
Trochę lżej Griezmann i na pewno za 5 min piłka by wpadka do bramki
6
A dlaczego to nie jest karny?
0
@Trojanek23 Może jakby zagrałem 5 meczy z rzędu na 9 lub na prawym skrzydle wyglądałoby to inaczej, ale tego się nie dowiemy z trenerem, który niczego nie ogarnia
0
@ArterkHD Leo za 9 i skrzydlowi to by działało i wszyscy bronią prócz Messiego
2
Grizmann to taki Rakitic w ataku jedyne co robi to podaję do tyłu
0
Oblak fenomenalnie gra nogami, co piłka leci do niego to od razu wyjazd do przodu bez pomysłu
1
@barcelonaLM Mi nie chodzi o samo Atletico, ale o to co daja ci dwaj zawodnicy, a czego u nas nie ma od 3 lat
1
Spójrzcie na grę Atletico i zwrócić uwagę co daje im w obronie to że ich dwóch napastników się wraca i są aktywni w obronie, a później patrzcie jak broni Barca bez 2 zawodników
1
To jest mecz na najniższym poziomie