3

Na TVP sport program poświecony Robertowi o niczym innym nie rozmawiaja

0

@Jarema2000 Tvp sport

0

6 ZP by miał Lewy jakby grał w Realu co oni gadaja w tym studio...

0

Jeszcze raz spójrzmy jak wchodzi Robert Lewandowski

0

Co oni pierdola, co to za krytreia są wybiera najlepszego piłkarza?

0

@Norkusik Bo ona mu nie przynosi korzyści finansowych, a Frankie tak

0

@bixmix Gdzie ogladasz?

0

@bixmix Już mozna oglądac?

7

@Odesseiron Chyba żartujesz....

0

Będzie transmisja live na tvp.sport.pl?

3

I właśnie Szpakowski podsumował ZP według niego zawsze powinien wygrywać zwycięsca LM, co jest bzdura, ale on i tak oddałby głos na Lewego xd

2

Lahoz według mnie powinien puścić ostatnia akcje Barcy, Atletico podjęło ryzyko z Oblakiem w polu karnym Suarez jakby opanował piłkę miałby przed sobą pusta bramkę i byłoby 2:0 nie rozumiem dlaczego sędzia zakończył mecz

0

Czy skoro bramkarz podczas karnego nie może opuścić lini, piłkarz strzelając nie powinien strzelać z miejsca?

0

0

Może Laca w przyszłym sezonie? Raczej będzie chetny do odejścia z klubu

0

@IAmBackCules Real maial wysokich piłkarzy

0

Barca potrzebuje 55 min żeby wejść w mecz to nawet nie jest śmieszne

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

O boże i pewnie wygrają i nic się nie zmieni do końca sezonu tak gra będzie wyglądać i się obudzimy w czerwcu bez żadnego trofeum

1

@sebo939 A ktoś gra dobrze w tych meczach Barcy prócz Leo?

0

To są bogaci ludzie bez żadnych problemów i myślicie że będą się przejmować że jakiś mecz przegrywają? wrócą do swojej willi do żon, dzieci, dziewczyn, albo pojadą na wakacje i tyle samochód sobie kupią zapomną o meczu czy o słabym sezonie, niestety tak wyglądają teraz piłkarze Barcelony nie chce im się bo mają wszystko

0

@Lovalo Jesteś trenerem jesteś bez pracy zgłasza się Barca mówisz nie bo nie? jakoś mi się nie wydaje że by odmówił

2

@Barca_bwo Najbardziej bezużyteczny jest trener i jest koledzy

0

@Piotr89Sand Na Camp Nou niby grają tak świetnie?

0

@Vempers W pełni się zgadzam

0

Byle jaki trener by nie przyszedł z Brazylii, Argentyny czy Polski będzie lepszy od Valverde

0

@Rogalson Wystarczy wyiebac statyste i każdy będzie grał lepiej, bo gorzej się nie ds

1

Argentyna, Urugwaj, Holandia, Polska każda ta drużyna gra lepiej od Barcy, która ma dużo lepszych piłkarzy niż w tych reprezentacjach gdzie leży wina? Trener nawet Brzeczek jakoś to poustawial wyiebac tego śmiercia z ławki bo jest to najgorszy trener Barcy od 20 lat

3

Pique kurwa co to było hahahaha w ogóle każdy stoi bez sensu, a u nas środkowy obrońca rozgrywa to jest dno dna niżej spaść już się nie da chyba że do niższej ligi z tą grą i tam byłby problem z wygranie meczy masakra....

0

@Maciek069 wiesz co znaczy w ogóle słowo cwel? czy na podwórku koledzy mówią to powtarzasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?