kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na TVP sport program poświecony Robertowi o niczym innym nie rozmawiaja
0
@Jarema2000 Tvp sport
0
6 ZP by miał Lewy jakby grał w Realu co oni gadaja w tym studio...
0
Jeszcze raz spójrzmy jak wchodzi Robert Lewandowski
0
Co oni pierdola, co to za krytreia są wybiera najlepszego piłkarza?
0
@Norkusik Bo ona mu nie przynosi korzyści finansowych, a Frankie tak
0
@bixmix Gdzie ogladasz?
0
@bixmix Już mozna oglądac?
7
@Odesseiron Chyba żartujesz....
0
Będzie transmisja live na tvp.sport.pl?
3
I właśnie Szpakowski podsumował ZP według niego zawsze powinien wygrywać zwycięsca LM, co jest bzdura, ale on i tak oddałby głos na Lewego xd
2
Lahoz według mnie powinien puścić ostatnia akcje Barcy, Atletico podjęło ryzyko z Oblakiem w polu karnym Suarez jakby opanował piłkę miałby przed sobą pusta bramkę i byłoby 2:0 nie rozumiem dlaczego sędzia zakończył mecz
0
Czy skoro bramkarz podczas karnego nie może opuścić lini, piłkarz strzelając nie powinien strzelać z miejsca?
0
@TheNekro94 Prosze można pobrać https://chomikuj.pl/Nost20/SERIALE/The+Mandalorian
0
Może Laca w przyszłym sezonie? Raczej będzie chetny do odejścia z klubu
0
@IAmBackCules Real maial wysokich piłkarzy
0
Barca potrzebuje 55 min żeby wejść w mecz to nawet nie jest śmieszne
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
O boże i pewnie wygrają i nic się nie zmieni do końca sezonu tak gra będzie wyglądać i się obudzimy w czerwcu bez żadnego trofeum
1
@sebo939 A ktoś gra dobrze w tych meczach Barcy prócz Leo?
0
To są bogaci ludzie bez żadnych problemów i myślicie że będą się przejmować że jakiś mecz przegrywają? wrócą do swojej willi do żon, dzieci, dziewczyn, albo pojadą na wakacje i tyle samochód sobie kupią zapomną o meczu czy o słabym sezonie, niestety tak wyglądają teraz piłkarze Barcelony nie chce im się bo mają wszystko
0
@Lovalo Jesteś trenerem jesteś bez pracy zgłasza się Barca mówisz nie bo nie? jakoś mi się nie wydaje że by odmówił
2
@Barca_bwo Najbardziej bezużyteczny jest trener i jest koledzy
0
@Piotr89Sand Na Camp Nou niby grają tak świetnie?
0
@Vempers W pełni się zgadzam
0
Byle jaki trener by nie przyszedł z Brazylii, Argentyny czy Polski będzie lepszy od Valverde
0
@Rogalson Wystarczy wyiebac statyste i każdy będzie grał lepiej, bo gorzej się nie ds
1
Argentyna, Urugwaj, Holandia, Polska każda ta drużyna gra lepiej od Barcy, która ma dużo lepszych piłkarzy niż w tych reprezentacjach gdzie leży wina? Trener nawet Brzeczek jakoś to poustawial wyiebac tego śmiercia z ławki bo jest to najgorszy trener Barcy od 20 lat
3
Pique kurwa co to było hahahaha w ogóle każdy stoi bez sensu, a u nas środkowy obrońca rozgrywa to jest dno dna niżej spaść już się nie da chyba że do niższej ligi z tą grą i tam byłby problem z wygranie meczy masakra....
0
@Maciek069 wiesz co znaczy w ogóle słowo cwel? czy na podwórku koledzy mówią to powtarzasz?