kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że Messi zagra za plecami Suareza i Griezmana
0
Mieć taki skład i przegrać dwa mecze z 7 rozegranych, to jest jakiś paradoks...
0
@V e B 96 Oczywiście ze tak bedzie i to jest kolejny debilizm Valverde
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@panczo Nawet wtedy było lepiej
2
@Rewolucja123 Wolę już Pique na 9 niż Suareza
0
Marcelino, albo Xavi tutaj może być już tylko gorzej i zaraz z grupy LM nie wyjdziemy
0
najgorszy jest Valverde
0
Griezmann też jest beznadziejny
0
Semedo jest beznadziejny
3
Ewidentnie wyciegneli wnioski i poprawili stwarzanie sobie sytuacji teraz mamy ich 0,brswo Valverde osiągnąłem dno, teraz już tylko Messi ratuj żenada
2
Wszystkim dać podwyżki
4
Równie dobrze mógłby grać te minuty co dostaje Rakitic gorzej by nie było, a na rozwój jednak tylko Alenia ma szansę
8
@blaugrana1980 Wow z takim przeciwnikiem jak Crvena zvezda i to u siebie ciezko myśle takiemu zawodnikowi słabo zagrac
0
Dinamo ciśnie Atalante
5
@semafor Potrzebujemy też otwierających podań takiego nie zagrał żadnego, a okazję były ale za każdym razem wybierał łatwe podanie do boku szkoda
1
Kolejny trener, który przechytrzyl taktycznie naszego Valverde jaki mamy wynik przez te 3 lata? 122 do 3 dla trenerów przeciwników?
5
Valverde nie uczy się nie żadnych błędach nic nie zmienia w naszej grze gramy to samo co w 1 meczu za jego kadencji to jest normalne?
2
Beznadziejny mecz słaby tragiczny, dzień w którym w końcu Valverde odejdzie będzie dniem wspaniałym to nie jesdt trener to on ma porażkę wypisana na twarzy
0
Podwyżka dla wszystkich i zapewnienie Valverde że ma pełne poparcie tego brakuje teraz
12
Przecież ten Suarez wszystko pieprzy wszystko czego się nie dotknie jest strata
0
Suarez to jest już porażka powinien to być jego ostatni sezon razem z Rakiticiem i naszym trenerem
0
Rakitic i po co ty grasz coś takiego
3
Dramat jesteśmy 3x gorsi od Borussii dlaczego Ci piłkarze i trener tyle zarabiają za co?
1
Borussia powinna już prowadzić 3:0 w drugiej połowie Barcelona jest beznadziejny japierdole niech oni tego Valverde wywioza na taczkach
0
Środek pola na drugą połowę nie wyszedł ataku w sumie nie ma od początku meczu świetna gra Barcelony
4
Żadnej zmiany od Maja nie zmieniło się nic nie wygramy nic w tym sezonie nic
0
Jaki jest plan na drugą połowę?
0
O proszę Busi nie De Jong
0
Marc jesteś wielki?!!!!!!!!