0

Mam nadzieję że Messi zagra za plecami Suareza i Griezmana

0

Mieć taki skład i przegrać dwa mecze z 7 rozegranych, to jest jakiś paradoks...

0

@V e B 96 Oczywiście ze tak bedzie i to jest kolejny debilizm Valverde

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@panczo Nawet wtedy było lepiej

2

@Rewolucja123 Wolę już Pique na 9 niż Suareza

0

Marcelino, albo Xavi tutaj może być już tylko gorzej i zaraz z grupy LM nie wyjdziemy

0

najgorszy jest Valverde

0

Griezmann też jest beznadziejny

0

Semedo jest beznadziejny

3

Ewidentnie wyciegneli wnioski i poprawili stwarzanie sobie sytuacji teraz mamy ich 0,brswo Valverde osiągnąłem dno, teraz już tylko Messi ratuj żenada

2

Wszystkim dać podwyżki

4

Równie dobrze mógłby grać te minuty co dostaje Rakitic gorzej by nie było, a na rozwój jednak tylko Alenia ma szansę

8

@blaugrana1980 Wow z takim przeciwnikiem jak Crvena zvezda i to u siebie ciezko myśle takiemu zawodnikowi słabo zagrac

0

Dinamo ciśnie Atalante

5

@semafor Potrzebujemy też otwierających podań takiego nie zagrał żadnego, a okazję były ale za każdym razem wybierał łatwe podanie do boku szkoda

1

Kolejny trener, który przechytrzyl taktycznie naszego Valverde jaki mamy wynik przez te 3 lata? 122 do 3 dla trenerów przeciwników?

5

Valverde nie uczy się nie żadnych błędach nic nie zmienia w naszej grze gramy to samo co w 1 meczu za jego kadencji to jest normalne?

2

Beznadziejny mecz słaby tragiczny, dzień w którym w końcu Valverde odejdzie będzie dniem wspaniałym to nie jesdt trener to on ma porażkę wypisana na twarzy

0

Podwyżka dla wszystkich i zapewnienie Valverde że ma pełne poparcie tego brakuje teraz

12

Przecież ten Suarez wszystko pieprzy wszystko czego się nie dotknie jest strata

0

Suarez to jest już porażka powinien to być jego ostatni sezon razem z Rakiticiem i naszym trenerem

0

Rakitic i po co ty grasz coś takiego

3

Dramat jesteśmy 3x gorsi od Borussii dlaczego Ci piłkarze i trener tyle zarabiają za co?

1

Borussia powinna już prowadzić 3:0 w drugiej połowie Barcelona jest beznadziejny japierdole niech oni tego Valverde wywioza na taczkach

0

Środek pola na drugą połowę nie wyszedł ataku w sumie nie ma od początku meczu świetna gra Barcelony

4

Żadnej zmiany od Maja nie zmieniło się nic nie wygramy nic w tym sezonie nic

0

Jaki jest plan na drugą połowę?

0

O proszę Busi nie De Jong

0

Marc jesteś wielki?!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?