0

Mocniej Semedo troszkę mocniej

0

Powinniśmy grać wolnej i bardziej przewidywalnie zdecydowanie

0

@Suzu Nie jeden to już 2 żółta za takie coś, a wcześniej chyba z BVB mógłby dostać czerwona, ale tak ktoś przeskoczyo

1

Grizmann powinien mieć zakaz wykonywania wslizgow

3

Ekstra panowie świetnie Langlet super walka o piłkę

0

Jak na razie Griezmann to gorszy transfer niż Cou jego nawet nie widać na boisku

0

Sergio jest beznadziejny, ale gdzie jest De Jong?

1

Ter Stegeg za De Kinga

3

Naszych 3 pomocników gra od siebie 200 metrów jeden w obronie drugi na lewym skrzydle na środku, a trzeci prawy górny róg

4

za dwa sezony będziemy Milanem brawo Socio za wybór prezydenta

1

Perez wydaje się takim gorszym Tello

0

Suarez to jest grą w 10 co mecz na prawde

0

Zajebisty strzał Suarez

0

To musi być bramka, a nie lekki strzał w bramkarza..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Koniec Dembele według mnie oficjalnie pierwszy zawodnik na listę transferowa po sezonie

12

Powinniśmy wyjść, Dembele-Griz-Perez z dala od Suareza

1

@DanielOOL Właśnie kupiłem 2 oczywiście że kupisz

0

@budel17 Dzieki, pierwszy raz mam swoj dekoder :D

0

Wiecie moze czy jak nagrywam progam dekoderem 4k nc+ musi byc on wlaczony zeby nagrywac czy nie?

4

Ale ci slowency są irytujący, a nasi zawodnicy dziwnie grają ten Drzyzga troche stukniety jest

0

Nic się tej grze nie ma nic na prawdę oni nic nie graja

3

Gra ciągle wygląda tragicznie brak wsparcia, wszyscy daleko od siebie brak pressingu brak taktyki ehhhh ile jeszcze

0

De Jong za Roberto na drugą połowę

0

Od 2:0 skończyli grać no japierdziele na prawe na tyle ich stać?

0

Messi wstawaj i gramy

1

Już po grze? czy czekamy na 2:1

0

Tylko teraz nie osiasc na laurach i grać dalej i pressing!

0

Kur grajmy tak na wyjazdach i jeszcze więcej pressingu!!!

0

Semedo świetna pierwsza interwencja, a i spalony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?