kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mocniej Semedo troszkę mocniej
0
Powinniśmy grać wolnej i bardziej przewidywalnie zdecydowanie
0
@Suzu Nie jeden to już 2 żółta za takie coś, a wcześniej chyba z BVB mógłby dostać czerwona, ale tak ktoś przeskoczyo
1
Grizmann powinien mieć zakaz wykonywania wslizgow
3
Ekstra panowie świetnie Langlet super walka o piłkę
0
Jak na razie Griezmann to gorszy transfer niż Cou jego nawet nie widać na boisku
0
Sergio jest beznadziejny, ale gdzie jest De Jong?
1
Ter Stegeg za De Kinga
3
Naszych 3 pomocników gra od siebie 200 metrów jeden w obronie drugi na lewym skrzydle na środku, a trzeci prawy górny róg
4
za dwa sezony będziemy Milanem brawo Socio za wybór prezydenta
1
Perez wydaje się takim gorszym Tello
0
Suarez to jest grą w 10 co mecz na prawde
0
Zajebisty strzał Suarez
0
To musi być bramka, a nie lekki strzał w bramkarza..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Koniec Dembele według mnie oficjalnie pierwszy zawodnik na listę transferowa po sezonie
12
Powinniśmy wyjść, Dembele-Griz-Perez z dala od Suareza
1
@DanielOOL Właśnie kupiłem 2 oczywiście że kupisz
0
@budel17 Dzieki, pierwszy raz mam swoj dekoder :D
0
Wiecie moze czy jak nagrywam progam dekoderem 4k nc+ musi byc on wlaczony zeby nagrywac czy nie?
4
Ale ci slowency są irytujący, a nasi zawodnicy dziwnie grają ten Drzyzga troche stukniety jest
0
Nic się tej grze nie ma nic na prawdę oni nic nie graja
3
Gra ciągle wygląda tragicznie brak wsparcia, wszyscy daleko od siebie brak pressingu brak taktyki ehhhh ile jeszcze
0
De Jong za Roberto na drugą połowę
0
Od 2:0 skończyli grać no japierdziele na prawe na tyle ich stać?
0
Messi wstawaj i gramy
1
Już po grze? czy czekamy na 2:1
0
Tylko teraz nie osiasc na laurach i grać dalej i pressing!
0
Kur grajmy tak na wyjazdach i jeszcze więcej pressingu!!!
0
Semedo świetna pierwsza interwencja, a i spalony