12

Daniel Kowalewski

@Kowal___30

Tymczasem Valverde dał zawodnikom kolejny dzień wolnego. Niech chłopaki odpoczywają.
Typa powaliło.......

7

Najgorsze jest to że nie dowiemy się jak Cou grał by z innym trenerem i czy to dobry pomysł ze sprzedają go nie wymieniają trenera w Bayernie nagle odpali Bayern wygra LM, a my dalej będzie pozbywać się zawodników jak Malcom i kupować gwiazdy zamiast wymienić Pana Valverde bo już patrzeć na niego nie mogę

2

Barca powinna dusić przeciwnika pressing pressing i jeszcze raz pressing, za Valverde nigdy nie widziałem dobrze założonego pressingu w zasadzie nigdy nie widziałem żadnego pomysłu na grę na jakiś rzut różny, rzut wolny nic wszystko to samo od 3 lat

1

@D10SLEO Bo grają na niewiadomo jakich pozycjach i kompletnie nie wiedzą jaka jest ich rola i taktyka drużyny, masakra Valverde to jest po prostu dramat i tragedia

0

Dawać Xaviego nawet kosztem słabego sezonu, następnym byłby jego

0

Ktoś wie ile Bilabo wydali na transfery ile Barca?

0

@zadafcb Rogaliki z Paryża dobre to przyleciał na jednego

1

@Commando Wolałbym żeby to Busi był włączony, ale przeżyje odejscie Rakiticia

1

@jeyx77x Spójrz na sprzedaż sam Neymar to 222 mln, Paulinho 60 mln, Mina Gomes, Digne sporo Barca ostatnio zarobiła, a jeszcze Cou ma odejsc kolejne ok 100mln do kasy

0

@goldenboy Każdy ma swoje zdanie i ja twoje szanuje , Douglasa też bym chciał spowrotem xd

0

@Tiisso Arthur i Pique się wypowiadali że obaj by chcieli powrotu Neya, Alba chyba tez

5

@Hosh Footroll człowiek, który w moich oczach strasznie się skompromitował i zaczał zachowywać się jak wielki mejwen, nie oglądam go i nie słucham od 2 lat każdemu polecam

0

@Vxb93 Bayern wypożycza Cou, Barca Neymara oba zespoły maja obowiązek wykupu i zamykają budżet także rozsądna sprawa

6

Transfer Neymara raczej jest nieuchronny i są dwie opcje Real i Barca, nie wierze w Real także chyba powoli można otwierać szampana przynajmniej ja. Strasznie zawiodłem się na Neymarze jak odszedł do PSG, ale jednak sentyment pozostał i przez 2 sezony jednak ciągle chciałem żeby Neymar wrócił oby tak sie stało

4

Jak to jaka pomoc Bus-Rakieta od razu i pytanie czy De Jong czy Vidal, przeciez to Valverde nie ma sie czego innego spodziewać

0

Gra ktoś w TFT lola? Zapraszam do gry DonPicza

4

@PatrykBarcelona Mógł zrobic mega kariere wylądował w Rosji bez kobiete...

0

Coś mi się wydaje że sezon w Anglii, będzie tak samo nudny jak poprzedni Liverpool będzie walczył, ale w końcu straca punkty i City zgarnie mistrza LFC bez żadnego transferu nie dadza rady grać tak cały sezon jak poprzedi

0

@takisobiektos Ale ja nie mówie, że od razu Valverde ma trenować kadre są dobrzy i tańsi trenerzy, Ci z ekstraklasy są beznadziejni i najtańsi to fakt

0

@Hushovt W piłce nożnej nie mamy ani dobrego szkolenia, ani dobrego trenera

0

Dlaczego w siatkówce od wielu lat mamy trenerów z topu z zagranicy, a w piłce nożnej wiecznie trener musi byc z ekstraklasy?

0

Jest gdzieś oficjalne info, że Leo nie zagra w piatek?

0

@Odesseiron Z lejka ;)

0

U nas tylko Leon i Kubiak potrafią trafić mocna zagrywka?

0

@Grzesior667 W piątek będzie w pierwszej 11 z opaska na ręce

0

Bomba Coutinho masakra

1

Oczywiste jest to że na Bilbao wyjdziemy Busi i Rakitic od 1 min to nawet nie mamy co marzyć Valverde jest miernym trenerem i on nie wyciąga żadnych wniosków, ani po porażka, ani po zwycięstwach

1

@Rewolucja123 I bardzo dobrze w środku pola nie ma dla niego miejsca

0

Rafinha na 9 tego jeszcze nie widziałem

0

Wchodzi Cou ciekawe czy pokaże cokolwiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?