6

@Nano22 Bo przejebanl 4:0 z Lfc

1

@konkwistadore Ale ja nie powiedziałem że Bartek ma jakiś program, ale Laporta jak chce wygrać wybory to musi zrobić coś więcej niż wytykanie błędów i mówienie oczywistych rzeczy

7

Laporte jest jak PO w stosunku do PISU, wytyka błedy, a swojego programu dalej nie ma, a szkoda

3

To co gra Nadal I Federer to jest więcej niż tenis, fantastyczne zagrania obu panów

0

Ciekawe kiedy wrócimy do normalnych psów, masakra te stroje z tego sezonu też mi sie nie podobały

0

@adi7adi8 A kto komentuje?

0

Oglądacie polaków TVP1 ?

0

@Transu96 Zabrakło jednego wyrazu :D

0

Ktoś mi powie dlaczego jeszcze ten Valverde może się mianować jako trener Fc Barcelony?

0

@TheNekro94 Zgadza się

10

@Pawlak1992 A oglądałeś cały mecz czy tylko rzuty karne?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Robertinho planujecie coś dodać na la-ramble w niedługim czasie? Jakies przewijanie w góre w dół? lub inne co były na starej wersji?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO Dlatego najlepiej w ogóle nie przywiązywać uwagi do plotek i czekać tylko na oficjalne potwierdzenia

2

Komentarze się nie ładują na mobilnym 

16

Nawet jak wygramy tego trenera po prostu trzeba wyiebac, bo jak on gra Busi, Rakitic i Roberto to niech idzie do Levante 

16

Albo Messi wygra nam to trofeum, albo po prostu przegramy mecz 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Widział ktoś kiedyś żeby Cou kogoś minął swoim zawodem? 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przeciez De Jong to ta sama pozycja, a jest jeszcze Alenia, Puig, Denis, Rafinha

0

Wołowa

1

Sergio jak już zalicza strate, a ma ich duzo to od razu jest bardzo groźna sytuacja rywala ja to widze wy to widzicie, trener zarabiający miliony tego nie widzi

0

Cillessen dzis jak De Gea, jak tak z Valencia zagra to można go sprzedać

0

Też szukam

0

Leci na jakimś nowym kanale Canal + Now, tylko nie wiadomo gdzie to oglądać

0

Chodzi mi o TV w polsce

0

A mecz to gdzie dzis w ogóle?

1

1. Lekceważenie Valencii, mało istotny puchar w tym momencie lub to w sumie nie ma znaczenia czy wyjdziemy tak czy na przykład z Cou bo zawsze gramy tak samo dziwinie.
2. Żeby ich ograć :D
3. Bo Cou ma zakaz grania na pozycji Iniesty niewiadomo dlaczego
4. Zarabia grube miliony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?