kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Nano22 Bo przejebanl 4:0 z Lfc
1
@konkwistadore Ale ja nie powiedziałem że Bartek ma jakiś program, ale Laporta jak chce wygrać wybory to musi zrobić coś więcej niż wytykanie błędów i mówienie oczywistych rzeczy
7
Laporte jest jak PO w stosunku do PISU, wytyka błedy, a swojego programu dalej nie ma, a szkoda
3
To co gra Nadal I Federer to jest więcej niż tenis, fantastyczne zagrania obu panów
0
Ciekawe kiedy wrócimy do normalnych psów, masakra te stroje z tego sezonu też mi sie nie podobały
0
@adi7adi8 A kto komentuje?
0
Oglądacie polaków TVP1 ?
0
@Transu96 Zabrakło jednego wyrazu :D
0
Ktoś mi powie dlaczego jeszcze ten Valverde może się mianować jako trener Fc Barcelony?
0
@TheNekro94 Zgadza się
10
@Pawlak1992 A oglądałeś cały mecz czy tylko rzuty karne?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Robertinho planujecie coś dodać na la-ramble w niedługim czasie? Jakies przewijanie w góre w dół? lub inne co były na starej wersji?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO Dlatego najlepiej w ogóle nie przywiązywać uwagi do plotek i czekać tylko na oficjalne potwierdzenia
2
Komentarze się nie ładują na mobilnym
16
Nawet jak wygramy tego trenera po prostu trzeba wyiebac, bo jak on gra Busi, Rakitic i Roberto to niech idzie do Levante
16
Albo Messi wygra nam to trofeum, albo po prostu przegramy mecz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Widział ktoś kiedyś żeby Cou kogoś minął swoim zawodem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przeciez De Jong to ta sama pozycja, a jest jeszcze Alenia, Puig, Denis, Rafinha
0
Wołowa
1
Sergio jak już zalicza strate, a ma ich duzo to od razu jest bardzo groźna sytuacja rywala ja to widze wy to widzicie, trener zarabiający miliony tego nie widzi
0
Cillessen dzis jak De Gea, jak tak z Valencia zagra to można go sprzedać
0
Też szukam
0
Leci na jakimś nowym kanale Canal + Now, tylko nie wiadomo gdzie to oglądać
0
Chodzi mi o TV w polsce
0
A mecz to gdzie dzis w ogóle?
1
1. Lekceważenie Valencii, mało istotny puchar w tym momencie lub to w sumie nie ma znaczenia czy wyjdziemy tak czy na przykład z Cou bo zawsze gramy tak samo dziwinie.
2. Żeby ich ograć :D
3. Bo Cou ma zakaz grania na pozycji Iniesty niewiadomo dlaczego
4. Zarabia grube miliony