8

Co to za żul xd

1

@mindbender84 ZP też od wielu lat jest przyznawana piłkarzowi z druzyny, która wygrała LM także takie samo pytanie obie ten nagrody są bezsensu, bo głosy ida na ulubienców popularność itd

0

@Kubsoleon Chyba tak, a na jakim kanale wiadomo?

1

Ciekawi mnie czy wypożyczając Cou, byli pewni przejscia Neya, bo jeżeli nie, to mamy brak lewego skrzydła w ataku i Dembele, który ma braki wszędzie,a takze starego Suareza, który juz nie umie grac w pilke, czyli na 3 pozycje mamy 2 dobrych graczy na cały sezon, słabo

0

@levz0r Nie rozumiem dlaczego wyłączyli Djoko czekałem na jego mecz

5

Niech ten trener zacznie robić już zmiany bo mnie szlak trafi jak na koniec sezonu Alba znów będzie zajechany bo każdy mecz musi grać po 90 min

0

Zmiany Valdek, Arthura bym zobaczył i Firipo jak można dawajmy najważniejszym odpoczynek od początku

1

Wymiana Dembele za Neya, Perez na ławkę i kadra kompletna

2

De Jong będzie jak Cou, Valverde da go na skrzydło nie wiadomo z jakiej okazji i zniszczy go w Barcelonie

1

Boże Rafinha..............

7

Semedo jest beznadziejny najgorszy na boisku, kompletnie nie widać i nie postępu, a nawet gra gorzej niż sezon wcześniej

1

stary Vidal wejdzie zamiast przyszłości Arthura.....

2

Dlatego Rafinha nie zrobil nigdy kariery w Barcy

0

@Deathwing112 Liga to liga ta sama teraz o na końcu, a strata 6 pkt w pierwszych 2 kolejkach to będzie tragedia

1

Za Lucho Messi był kolejnym zawodnikiem, za Valverde Messi to 99% Barcelona

3

Zaczyna mnie wkurza w Barcelonie za duże kolezenstwi nie ma na boisku zawodnika, który po prostu przyjmie i pierdzielenie na bramkę nie patrząc na nikogo obok, wiecznie musi być podanie

0

@Deathwing112 Messi ligę może wygra chociaż po 2 meczach już możliwe że będzie strata 6pkt xd, ale LM sam zawodnik nie wygra

3

Lepiej grać Rakiticiem na SPD, Sergio ławka na pół sezonu

1

Sergio pierwszy mecz od 1 min i już pierwsza bramka po jego świetnym podaniu brawo

2

Dzisiaj podaniem do bramki bez strzałów, ale ładnie ładnie, ale za dużo

0

@mekston Brak Dembele i Suareza, akurat wielkim osłabieniem nie jest, jednak Leo szkoda szykuje sie kolejny mecz byle by było chociaz 1:0 dla nas

0

Tak tak sedzia jeszcze 10 minut

0

Moze na 1:2 Valladolid jak Crystal dzisiaj z Manu

0

4 min, no no dobrze

0

To co 5 min doliczone, nawet nie ma innej możliwosci ze bedzie mniej

0

@Trepol17Veb Kontuzje ma wraca na poczatku wrzenia

0

@Pikaczu Efekt nowego sezonu i Zidane na początku sezonu także, dzis typuje 4:0 dla białych

0

De Gea japierdziele..............

3

Tak jak Cou, lekcja jest taka że powinni wywalić trenera,który kompletnie nie potrafi ustawiać zawodników na ich pozycjach

0

@Rewolucja123 Jaki mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?