kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Co to za żul xd
1
@mindbender84 ZP też od wielu lat jest przyznawana piłkarzowi z druzyny, która wygrała LM także takie samo pytanie obie ten nagrody są bezsensu, bo głosy ida na ulubienców popularność itd
0
@Kubsoleon Chyba tak, a na jakim kanale wiadomo?
1
Ciekawi mnie czy wypożyczając Cou, byli pewni przejscia Neya, bo jeżeli nie, to mamy brak lewego skrzydła w ataku i Dembele, który ma braki wszędzie,a takze starego Suareza, który juz nie umie grac w pilke, czyli na 3 pozycje mamy 2 dobrych graczy na cały sezon, słabo
0
@levz0r Nie rozumiem dlaczego wyłączyli Djoko czekałem na jego mecz
5
Niech ten trener zacznie robić już zmiany bo mnie szlak trafi jak na koniec sezonu Alba znów będzie zajechany bo każdy mecz musi grać po 90 min
0
Zmiany Valdek, Arthura bym zobaczył i Firipo jak można dawajmy najważniejszym odpoczynek od początku
1
Wymiana Dembele za Neya, Perez na ławkę i kadra kompletna
2
De Jong będzie jak Cou, Valverde da go na skrzydło nie wiadomo z jakiej okazji i zniszczy go w Barcelonie
1
Boże Rafinha..............
7
Semedo jest beznadziejny najgorszy na boisku, kompletnie nie widać i nie postępu, a nawet gra gorzej niż sezon wcześniej
1
stary Vidal wejdzie zamiast przyszłości Arthura.....
2
Dlatego Rafinha nie zrobil nigdy kariery w Barcy
0
@Deathwing112 Liga to liga ta sama teraz o na końcu, a strata 6 pkt w pierwszych 2 kolejkach to będzie tragedia
1
Za Lucho Messi był kolejnym zawodnikiem, za Valverde Messi to 99% Barcelona
3
Zaczyna mnie wkurza w Barcelonie za duże kolezenstwi nie ma na boisku zawodnika, który po prostu przyjmie i pierdzielenie na bramkę nie patrząc na nikogo obok, wiecznie musi być podanie
0
@Deathwing112 Messi ligę może wygra chociaż po 2 meczach już możliwe że będzie strata 6pkt xd, ale LM sam zawodnik nie wygra
3
Lepiej grać Rakiticiem na SPD, Sergio ławka na pół sezonu
1
Sergio pierwszy mecz od 1 min i już pierwsza bramka po jego świetnym podaniu brawo
2
Dzisiaj podaniem do bramki bez strzałów, ale ładnie ładnie, ale za dużo
0
@mekston Brak Dembele i Suareza, akurat wielkim osłabieniem nie jest, jednak Leo szkoda szykuje sie kolejny mecz byle by było chociaz 1:0 dla nas
0
Tak tak sedzia jeszcze 10 minut
0
Moze na 1:2 Valladolid jak Crystal dzisiaj z Manu
0
4 min, no no dobrze
0
To co 5 min doliczone, nawet nie ma innej możliwosci ze bedzie mniej
0
@Trepol17Veb Kontuzje ma wraca na poczatku wrzenia
0
@Pikaczu Efekt nowego sezonu i Zidane na początku sezonu także, dzis typuje 4:0 dla białych
0
De Gea japierdziele..............
3
Tak jak Cou, lekcja jest taka że powinni wywalić trenera,który kompletnie nie potrafi ustawiać zawodników na ich pozycjach
0
@Rewolucja123 Jaki mecz?