0

De Jong i Fati do zmiany

1

Arthur gra super, ale brakuje podan do napastników zeby mogli cos strzelic

0

To jest czerwona!!!!!!!

0

5

@against_modern_football Firipo na lawce nie ma

2

@myscooter Pytaj mnie, a ja ciebie

0

Fati i Griezman zamiana pozycji brawo

5

Oho a Firipo nie ma super

0

@Ratamahatta Zgadzam sie gramy na wrzutki zeby lewonozny grał na lewej, a prawo na prawej bez sens zaden nie moze zejsc na swoja noge i strzelic

0

Brakuje piłek prostopadlych i brakuje strzałow....

0

Zdecydowanie za głeboko bronimi i dlaczego nie ma pressingu

2

O czym ten Hajto pieprzy i czemu BVB puszcza YNWA zarty sobie robia?

6

@NeroTFP Chyba że wyjdą rezerwy, ale to w sumie i tak może być 3:0

2

Wow co oni grają wow

0

@PatrychoO Skazani od 3 miesięcy lecą codziennie praktycznie na jakimś kanale trochę to jest nienormalne nie ma filmów innych nowych? Polskie komedie także już są przesada ile razy można widzieć kilerow, poranek kojita czy inne masakra po prostu, Polska telewizja filmowa to dno

0

Milan ma więcej punktów po 3 kolejkach niż miała Barca :)

0

@takisobiektos no właśnie też tak myślę dwóch tam było na spolonym

2

Tam spalony nie powinien być odgwizdany?

0

Piątek stracił przyjęcie, podanie i podejmowanie decyzji oby się odbudowal, ale od tego też jest trener, a wątpię że ten jest dobry po tym meczu

0

@bixmix Dokładnie ja rozumiem jakby tam byk faul, albo piłka nie dotykała by murawy, ale tak to trochę bez sensu

10

Jak dla mnie błąd bramkarza i w tym samym momencie później dotkneli piłkę gol powinien być uznany

0

@Katalończyk 99 i chyba nie znajdzie tak jak stepinski :D

0

@EldoradoHaze Odważnie

1

Luiz to jest mistrz rzutów karnych hahahaha

0

@Veb1233 U mnie 65 pkt, Salah na C takze nie narzekam

0

Ta kamera z rogu to tragedia po prostu tragedia

0

Ktoś wie dlaczego Rafinha poza składem w Celcie?

0

Jak w tamtym roku gra wygląda ok, ale nie ma wyników, a szkoda bo liczę na awans do Segunda B

0

@Xavifcb6 Jak ma razie Griezmann nie zachwyca za Suarez wszedł i z miejsca strzelił 2 bramki, także atak na BVB, Fati-Luis-Messi

0

@piotrek1315 Przez dwa tygodnie codziennego użytku jak weźmie ci 50 MB to będzie cud, chyba że na prawdę intensywnie będziesz 24h siedział to i tak myślę 80mb max

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?