kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie żeby coś ale w 35min przegrywamy z ostatnią drużyna ligi 1:0 i oddaliśmy dwa strzały
2
Dembele może mieć sam na sam odgrywa do tyłu do Suareza ktoś wie o co tutaj chodzi w tej ich grze?
0
W ataku jest brak ruchu każdy stoi to gdzie ma być miejsce na strzał lub podanie
2
Griezmann nie ma pojęcia co i gdzie ma grać
0
A te wrzutki to rozumiem taktyka Valverde? co to ma dać bo jak na razie 3 wrzutki zero zagrożenia po ziemi nie można wstrzelic piłkę w pole karne?
0
Dobrze ze u nas 3 piłkarzy atakujących stoi na 16 metrze obok siebie co ma to dać w ataku?
0
Tak szczerze mówiąc wszyscy prócz Leo i Stegena i De Jonga są do wywalenia z tego składu, to co robi Dembele to aż brak słów
0
@sniper16x CDA koleś wrzuca
0
Ogląda ktoś Mandaloriana? jak ktoś nie wie jest to nowy serial w uniwersum Star Wars, ja jestem po 3 odcinku i jestem zachwycony
2
@dud1 cda-hd.cc
0
@barteq I to jest za darmo bez żadnych miesięcznych wpłat lub wypłat? na Orange flex jak założę revolut dostanę 50zl tylko ja teraz nie będę z tego korzystał i pytanie czy to założyć
8
Boże co to jest za fenomenalna pierwszy połowa domimujemy, ale dzisiaj po prostu nie chce wpaść super Alba, świetny Dembele i Grizz ahhh widać u chłopaków radość z gry i chęć wygrania
2
@ukaszz To właśnie odróżnia wielkich trenerów od tych słabych
0
Vidal wypad z tej Lini ataku do pomocy!!!!
0
@Commando Jak on więcej leczy kontuzje niż gra to jednak przestał się rozwijać i stracił czucie gry, a to wpływa na pewność siebie i triki
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@sewciu50 Koeman nic nie zmieni jakie on ma osiągnięcia jakie trofea?
0
Ewidentnie gramy 6 napastników w jeden Lini geniusz piłki ma na imię Valverde
0
Podanie wyjście na pozycję podanie wyjście na pozycję + walka o bieganie, Barcelona zapomniała podstaw gry w piłkę nożną tylko podstaw i aż podstaw
0
@kenneth99 Z tym Vidslem to jest chore po co on tam stoi cały czas
0
@Gwozdziu94 Valverde taktyk :)
0
@sewciu50 Ci ludzie zarabiają miliony i nie chce im się grać mam im brawo bić?
1
Semedo nie ma ani strzału, ani podania, ani obrony, ani wzrostu, ani siły ma tylko szybkość tak jak Dembele i jak tutaj ma coś działać?
1
Gdzie są gwiazdy na Camp Nou gdzie białe chusteczki na co ci ludzie czekają?
0
Pique to tragedia po co on jeszcze gra jak już ma tyle biznesów?
0
Vidal ma rozgrywać jako pomocnik czy on gra najbardziej wysunietego napastnika, po co on wiecznie stoi w Lini ataku?
0
Semedo jak zwykle nic nie zrobi dobrze
0
I czemu tak cicho jest dźwięk że stadionu
1
Hymn, a ten pierdzieli nie wierzę
0
Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, dzisiaj faworyt to Slavia, a ten typ niech przestanie gadać o Neynarze on odszedł dawno nie rok temu