3

Nie żeby coś ale w 35min przegrywamy z ostatnią drużyna ligi 1:0 i oddaliśmy dwa strzały

2

Dembele może mieć sam na sam odgrywa do tyłu do Suareza ktoś wie o co tutaj chodzi w tej ich grze?

0

W ataku jest brak ruchu każdy stoi to gdzie ma być miejsce na strzał lub podanie

2

Griezmann nie ma pojęcia co i gdzie ma grać

0

A te wrzutki to rozumiem taktyka Valverde? co to ma dać bo jak na razie 3 wrzutki zero zagrożenia po ziemi nie można wstrzelic piłkę w pole karne?

0

Dobrze ze u nas 3 piłkarzy atakujących stoi na 16 metrze obok siebie co ma to dać w ataku?

0

Tak szczerze mówiąc wszyscy prócz Leo i Stegena i De Jonga są do wywalenia z tego składu, to co robi Dembele to aż brak słów

0

@sniper16x CDA koleś wrzuca

0

Ogląda ktoś Mandaloriana? jak ktoś nie wie jest to nowy serial w uniwersum Star Wars, ja jestem po 3 odcinku i jestem zachwycony

2

@dud1 cda-hd.cc

0

@barteq I to jest za darmo bez żadnych miesięcznych wpłat lub wypłat? na Orange flex jak założę revolut dostanę 50zl tylko ja teraz nie będę z tego korzystał i pytanie czy to założyć

8

Boże co to jest za fenomenalna pierwszy połowa domimujemy, ale dzisiaj po prostu nie chce wpaść super Alba, świetny Dembele i Grizz ahhh widać u chłopaków radość z gry i chęć wygrania

2

@ukaszz To właśnie odróżnia wielkich trenerów od tych słabych

0

Vidal wypad z tej Lini ataku do pomocy!!!!

0

@Commando Jak on więcej leczy kontuzje niż gra to jednak przestał się rozwijać i stracił czucie gry, a to wpływa na pewność siebie i triki

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@sewciu50 Koeman nic nie zmieni jakie on ma osiągnięcia jakie trofea?

0

Ewidentnie gramy 6 napastników w jeden Lini geniusz piłki ma na imię Valverde

0

Podanie wyjście na pozycję podanie wyjście na pozycję + walka o bieganie, Barcelona zapomniała podstaw gry w piłkę nożną tylko podstaw i aż podstaw

0

@kenneth99 Z tym Vidslem to jest chore po co on tam stoi cały czas

0

@Gwozdziu94 Valverde taktyk :)

0

@sewciu50 Ci ludzie zarabiają miliony i nie chce im się grać mam im brawo bić?

1

Semedo nie ma ani strzału, ani podania, ani obrony, ani wzrostu, ani siły ma tylko szybkość tak jak Dembele i jak tutaj ma coś działać?

1

Gdzie są gwiazdy na Camp Nou gdzie białe chusteczki na co ci ludzie czekają?

0

Pique to tragedia po co on jeszcze gra jak już ma tyle biznesów?

0

Vidal ma rozgrywać jako pomocnik czy on gra najbardziej wysunietego napastnika, po co on wiecznie stoi w Lini ataku?

0

Semedo jak zwykle nic nie zrobi dobrze

0

I czemu tak cicho jest dźwięk że stadionu

1

Hymn, a ten pierdzieli nie wierzę

0

Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, dzisiaj faworyt to Slavia, a ten typ niech przestanie gadać o Neynarze on odszedł dawno nie rok temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?