kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth Za napastnika, który gra 3 dobry sezon w Anglii jest młody, szybki, ma dobry strzał i może grać spokojnie 10 lat w Barcy?
0
Raszford do Barcy nie widzę innej opcji, na pewno będzie chciał odejść z Manu do Barcy, a cena też nie będzie jaka kosmiczna 150 baniek i nasz
0
Najlepszy piłkarz ostatniego sezonu Seria A był 4 strzelcem 21 bramek, 3 Piatek 22 bramki i 8 asystentem 8 asyst , brawo dla tego pana
0
Ma ktoś staty i bramek ma Leo i Robert w 2019 klub i reprezentacja?
3
@PatrychoO Co to w ogóle za kryterium, nagroda jest dla najlepszego zawodnika 2019, a on daje Lewego za kariere??? wtf???? Bońka równie dobrze mógł dac
10
Proponuje pocisnąć Iwana bo to jest mega dzban
10
Messi's 2019...
Most goals in Europe
Most goals in Liga
Most assists in Liga
Most goals in UCL
Most free kick goals
Most Hat-tricks
Most take-ons completed
Most chances created
Liga winner
UCL semi-final
CdR Final
LaLiga MVP
Golden shoe
The Best
IFHHS Best playmaker
Nic wiecej nie trzeba dodawać, szkoda tylko tej LM ehhhhh
0
@Janiama Ja mam za sobą dwa tryplety i uważam, że jestem spełnionym kibicem Barcy, chociaż czekam jeszcze na 1 LM z Leo :) albo i 4
2
@Taz Messi rok temu 5, Ronaldo w tym roku powinien byc 15
0
Teraz wygrać tryplet, a przynajmniej LM i Leo w przyszłym roku 7 piłka i wtedy nikt nigdy go niepokona
2
Ronaldo 3 hahajjajaja boże weźcie już tego typa
5
Ty już więcej nie głosuj cebulaku z Polski
2
Messi to najnormalniejszy Bog na świecie
1
W tym sezonie musi być tryplet jak nic
1
Leooooo królu!!!!!!!
0
Dlaczego jest 4 finalistów nie 3????
3
@Maximus2 Brawa dla niego nigdy więcej nie powinni mu pozwolić oddawać głosu
1
No tak trzeba oddać głos ma Szczesnego, po co mając możliwość oddawania głosu robić to obiektywnie
0
W ogóle dlaczego przy obrońcach w filmikach promujących pokazują ich bramki to za to mają nominacje czy za grę w obronie?
1
Alison 6, Mats 24, Lioris 23 wtf w tej ZP
1
To w tyn roku jest czwórka nie trójka jak zawsze, żeby Ronaldo się nie obraził?
14
Na prawde będą gadać z każdą? no bez przesady
27
Boże kogo obchodzi kobieca piłka na tej gali????
2
Wszyscy live jest składają życzenia?
6
Nagranie przed gala więc piłkarze na pewno wiedzą wczensiej o wygranej
10
Ronaldo top 4 hahahhahah
5
@takisobiektos Nie był lepszy po prostu wygrał LM taka różnica
7
Wystarczyło wygrać LM, Barca by miała wszędzie swojego przedstawiciela
..
10
Lewy wkurzony, a pewnie kolejny rok z rzędu zapomniał Leo dać do top 3
3
@Barca1992 Bo teraz był inny pilkarz pompowany cały rok VVD, wieć Modric niepotrzebny