0

A Pique po co w ogóle z nim gada i o czym?

2

Ciekawe co bybylo jakby Arthur oddał wtedy strzał...

0

Brawo brawo, sezon jest stracony i trzeba się z tym pogodzić Setien tego nie ogarnie

2

Setien zaczyna mnie denerwować tym że nie widzi że Fati przez 75 min nie zrobił nic co byłoby dobrym zagraniem i dalej go trzyma na boisku jakby był gwiazda drużyny

3

Dobrze ze mamy ławkę mocną można zmiany zrobic coś rozruszać

6

Nikt z komentatorow mnie tak nie denerwuje jak Wiśniowski czy jak mu tak

0

Messi dzis nie trafi

0

Zmienisz tego Fatiego kiedyś????? czy 90 min mamy w 10 grać?

2

Nie no De Jong podaj jeszcze raz głównanie i siadaj na ławkę

0

Fati zejdź proszę jesteś jeszcze za cienki

0

Messi strzał o tempo wcześniej i była by bramka

4

Kuraaaaaaa strzelajcie na tą bramkę w końcu strzelajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dwóch zawodników przed nim, a on oddaje strzał trafia w 3 obrońcę i bramka boże co ja widzę w tej obronie

0

@ViscaBarca123 Na Frankiego nie ma krytyki tutaj? gra dzisiaj równie słabo jak Rakitic, ale i tak wole jego

1

Ja my mamy strzelać na bramkę jak mamy 3 lewonożnych piłkarzy na lewym skrzydle lub w środku, a prawonoznego mamy na prawej??? kto ma zejść do środka i strzelić na bramkę ja tego kompletnie nie rozumiem

30

Dobra Fati ławka bo na prawdę gramy w 10 cały mecz

0

@Uukasz_93 Brakuje Dembele i Suareza, Malcoma i Cou oddali bez żalu, Rafa i Alenia grają gdzieś indziej generalnie tragiczne zarządzana kadra

48

Tak w zasadzie gramy w 10 bo ja Fatiego w tym meczu kompletnie nie widzę wydaje mi się że Barca B powinna mu dobrze zrobić nie A

0

Arthur też chyba może się pakować 30 metrów przestrzeni i on nie wie co zrobić

0

Eeee tam podajmy sobie dalej do boczku do tyłu do boczku i strata no jak tak mamy zawokowac Europe to trochę żart

0

A Valencia dalej swoje 4 podania i kolejna akcja bramkowa...

8

Brakuje podań prostopadłych między obrońców, za obrońców i wybiegajacych tak napastników, podaniami na 20 metrze bramki nie da się strzelić

0

Valencia wymieniła 80 podań i miała 3 sytuację bramkowe, Barca podań 300 0 sytuacji bramkowych, dlaczego dalej nie ma pressingu u nas?

4

1 strzał na bramkę i gol bedzie? nasz obrona robi się strasznie nudna

0

Simeone out i za niego Valdek co myślicie?

24

Najgorsza wymiana bramkarzy od lat, działace Barcy w ogóle oglądali jego mecze wcześniej? zagrał 3 mecze i popełnij chyba z 5-6 błędów masakra

0

@LoveValverde I przegrają

1

@Patrykl145 Zadowoleni bo dogrywki nie będzie

7

Dla mnie to jest karny co to ma być? Głową w typa nie zainteresowany piłka

0

Problem też jest taki że połowa naszych piłkarzy to sabotażyści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?