kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Pique po co w ogóle z nim gada i o czym?
2
Ciekawe co bybylo jakby Arthur oddał wtedy strzał...
0
Brawo brawo, sezon jest stracony i trzeba się z tym pogodzić Setien tego nie ogarnie
2
Setien zaczyna mnie denerwować tym że nie widzi że Fati przez 75 min nie zrobił nic co byłoby dobrym zagraniem i dalej go trzyma na boisku jakby był gwiazda drużyny
3
Dobrze ze mamy ławkę mocną można zmiany zrobic coś rozruszać
6
Nikt z komentatorow mnie tak nie denerwuje jak Wiśniowski czy jak mu tak
0
Messi dzis nie trafi
0
Zmienisz tego Fatiego kiedyś????? czy 90 min mamy w 10 grać?
2
Nie no De Jong podaj jeszcze raz głównanie i siadaj na ławkę
0
Fati zejdź proszę jesteś jeszcze za cienki
0
Messi strzał o tempo wcześniej i była by bramka
4
Kuraaaaaaa strzelajcie na tą bramkę w końcu strzelajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dwóch zawodników przed nim, a on oddaje strzał trafia w 3 obrońcę i bramka boże co ja widzę w tej obronie
0
@ViscaBarca123 Na Frankiego nie ma krytyki tutaj? gra dzisiaj równie słabo jak Rakitic, ale i tak wole jego
1
Ja my mamy strzelać na bramkę jak mamy 3 lewonożnych piłkarzy na lewym skrzydle lub w środku, a prawonoznego mamy na prawej??? kto ma zejść do środka i strzelić na bramkę ja tego kompletnie nie rozumiem
30
Dobra Fati ławka bo na prawdę gramy w 10 cały mecz
0
@Uukasz_93 Brakuje Dembele i Suareza, Malcoma i Cou oddali bez żalu, Rafa i Alenia grają gdzieś indziej generalnie tragiczne zarządzana kadra
48
Tak w zasadzie gramy w 10 bo ja Fatiego w tym meczu kompletnie nie widzę wydaje mi się że Barca B powinna mu dobrze zrobić nie A
0
Arthur też chyba może się pakować 30 metrów przestrzeni i on nie wie co zrobić
0
Eeee tam podajmy sobie dalej do boczku do tyłu do boczku i strata no jak tak mamy zawokowac Europe to trochę żart
0
A Valencia dalej swoje 4 podania i kolejna akcja bramkowa...
8
Brakuje podań prostopadłych między obrońców, za obrońców i wybiegajacych tak napastników, podaniami na 20 metrze bramki nie da się strzelić
0
Valencia wymieniła 80 podań i miała 3 sytuację bramkowe, Barca podań 300 0 sytuacji bramkowych, dlaczego dalej nie ma pressingu u nas?
4
1 strzał na bramkę i gol bedzie? nasz obrona robi się strasznie nudna
0
Simeone out i za niego Valdek co myślicie?
24
Najgorsza wymiana bramkarzy od lat, działace Barcy w ogóle oglądali jego mecze wcześniej? zagrał 3 mecze i popełnij chyba z 5-6 błędów masakra
0
@LoveValverde I przegrają
1
@Patrykl145 Zadowoleni bo dogrywki nie będzie
7
Dla mnie to jest karny co to ma być? Głową w typa nie zainteresowany piłka
0
Problem też jest taki że połowa naszych piłkarzy to sabotażyści