kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Grizmann trochę się kompromituje
0
Gdzie ten spalony po co machasz tą chorągiewka kretynie
1
@matelkoveb Nie był dobry i Setien też do dobrych nie należy
0
Nie wiem jak grać systemem 4-3-3 bez żadnego skrzydłowego trochę to śmieszne
0
W sumie tutaj jest prosta rzecz oni po prostu nie mają zgrania nie wiedza czego się po sobie spodziewać, każdy wie że Messi zawsze coś zrobi, ale inni nie ogarniają w ogóle team playu
0
@Tasde Ewidentnie progres u gracza
4
Ten Vidal na lewym skrzydle to taki Fabregas na 9
3
@WisniaKala A gra w pierwszej 11, zabierając minuty choćby Alenii i Puiga nie wiem dlaczego tak się dzieje po prostu jest to nie logiczne
1
Rakitic jeszcze podaje ehhhh
0
Jakby Barcelona wraz z Messim chociaż przez 60mim grała pressingem rywale nie wiedzieli by co się dzieje, a i obrona była by pewniejsza, ale my pressing zakładamy na 2 minuty wciągu meczu
0
@El dominatore Wnioskuję to z tego co się dzieje na meczach
0
Nic mnie tak nie denerwuje jak to że na treningach oni nie ćwiczą wyjścia spod pressingu tylko co mecz swoimi podanami właściwie prosimy się o gola po stracie na własnej połowie
2
Kupujemy napastnika, Vidal który najszybciej biega 15km/h gra na lewym skrzydle, yhm nie rozumiem
0
Jak zwykle potrzeba 30 min żeby się skupić na meczu na kolejne 30min, a 60min to granie takie o sobie
1
Czy Ci ludzie i komentatorzy na prawde widzieli tylko to że Braitwhite skiksowal na prezentacji, a nie widzieli że zrobił także fajne żonglerki i dookoła świata? Co za żenada
0
@takisobiektos Nie z varem!!! Z lLudźmi obsługującymi var!
0
@skakun95 Dla mnie to jest żart że on jakiekolwiek minuty ma z jego grą....
8
@monsterrize W końcu na canal+ jest tak duzo lepszy poziom komentowania i przynajmniej są wywiady pomeczowe
0
@DanielOOL Okres wypowiedzenia, pewnie pracuje do Marca
1
@daro22 Testy tylko na f1 tv pro, mozna kupic za 25zł na miesiąc
0
@Bykunn Jeżdzą Bottas 1, kubica 9, Russel 7, ale na miekich obonach, Kubica na pośrednich
0
Ktoś wie jak włączyć kamere onboard na f1 tv pro? teraz sa testy
1
Fajna na 2 połowa taka beznadziejna
1
Skuteczność beznadziejne decyzje i obrona ciężko widzę mecze następne na wyjeździe
0
Messi dzis nie tafi, a Setien irytuje tym że jest 77min i była 1 zmiana
0
Beznadziejna drugą połowa
0
Roberto o mój Boże co to za zmiana Setien....
2
Zmiany czy po co? Setien też czeka aż strzela na 2:1 na Valverde czy Ci trenerzy są ślepi jak widać że gra przestała się kleić, a Levante ma coraz lepsze okazję?
0
Zmień już proszę Griezmanna i De Jonga
0
Grizmann przeszkadza w grze xd