4

Grizmann trochę się kompromituje

0

Gdzie ten spalony po co machasz tą chorągiewka kretynie

1

@matelkoveb Nie był dobry i Setien też do dobrych nie należy

0

Nie wiem jak grać systemem 4-3-3 bez żadnego skrzydłowego trochę to śmieszne

0

W sumie tutaj jest prosta rzecz oni po prostu nie mają zgrania nie wiedza czego się po sobie spodziewać, każdy wie że Messi zawsze coś zrobi, ale inni nie ogarniają w ogóle team playu

0

@Tasde Ewidentnie progres u gracza

4

Ten Vidal na lewym skrzydle to taki Fabregas na 9

3

@WisniaKala A gra w pierwszej 11, zabierając minuty choćby Alenii i Puiga nie wiem dlaczego tak się dzieje po prostu jest to nie logiczne

1

Rakitic jeszcze podaje ehhhh

0

Jakby Barcelona wraz z Messim chociaż przez 60mim grała pressingem rywale nie wiedzieli by co się dzieje, a i obrona była by pewniejsza, ale my pressing zakładamy na 2 minuty wciągu meczu

0

@El dominatore Wnioskuję to z tego co się dzieje na meczach

0

Nic mnie tak nie denerwuje jak to że na treningach oni nie ćwiczą wyjścia spod pressingu tylko co mecz swoimi podanami właściwie prosimy się o gola po stracie na własnej połowie

2

Kupujemy napastnika, Vidal który najszybciej biega 15km/h gra na lewym skrzydle, yhm nie rozumiem

0

Jak zwykle potrzeba 30 min żeby się skupić na meczu na kolejne 30min, a 60min to granie takie o sobie

1

Czy Ci ludzie i komentatorzy na prawde widzieli tylko to że Braitwhite skiksowal na prezentacji, a nie widzieli że zrobił także fajne żonglerki i dookoła świata? Co za żenada

0

@takisobiektos Nie z varem!!! Z lLudźmi obsługującymi var!

0

@skakun95 Dla mnie to jest żart że on jakiekolwiek minuty ma z jego grą....

8

@monsterrize W końcu na canal+ jest tak duzo lepszy poziom komentowania i przynajmniej są wywiady pomeczowe

0

@DanielOOL Okres wypowiedzenia, pewnie pracuje do Marca

1

@daro22 Testy tylko na f1 tv pro, mozna kupic za 25zł na miesiąc

0

@Bykunn Jeżdzą Bottas 1, kubica 9, Russel 7, ale na miekich obonach, Kubica na pośrednich

0

Ktoś wie jak włączyć kamere onboard na f1 tv pro? teraz sa testy

1

Fajna na 2 połowa taka beznadziejna

1

Skuteczność beznadziejne decyzje i obrona ciężko widzę mecze następne na wyjeździe

0

Messi dzis nie tafi, a Setien irytuje tym że jest 77min i była 1 zmiana

0

Beznadziejna drugą połowa

0

Roberto o mój Boże co to za zmiana Setien....

2

Zmiany czy po co? Setien też czeka aż strzela na 2:1 na Valverde czy Ci trenerzy są ślepi jak widać że gra przestała się kleić, a Levante ma coraz lepsze okazję?

0

Zmień już proszę Griezmanna i De Jonga

0

Grizmann przeszkadza w grze xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?