kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Setien się pogubił dlaczego nie gra Arthur dlaczego Grizmann gra na tym lewym skrzydle dlaczego Vidal gra na prawym o co tu chodzi
0
Przez 45 min zrobili dwie akcje i mają bramkę, my przez 40 min wykonaliśmy 500 podań i mamy jeden strzał
0
Firpo weź się pakuj nie mogę na ciebie patrzeć zero odwagi zero umiejętności
1
Czy Firpo lub Semedo nie mogą kiedyś wypuścić sobie piłki do przodku wyprzedzić typa i podać w pole karne?
1
Ciekawe jakby grali, jakby to jednak nasi pomocnicy rozgrywali nie obrońcy
1
Ale widać że oni nie myślą dalej i grają zesrani masakra
0
A oni zaczna kiedyś mecz komentować?
3
Myślę że nikt dzisiaj bramki nie "szczeli" ehhh uszy bolą
1
Liczę na dobry mecz że strony Barcelony tylko i aż na dobry mecz
1
Jak wynik ma być taki jak z Eibar, to niech graja takim składem, jak Rakitic będzie podawał do graczy Napoli niech zejdzie w 15 minucie meczu
19
To co robi Fabiański dzisiaj to jest kabaret
2
@macio_944 Imo Klopp to najlepszy trener na świecie i to już od czasów BVB
1
@Chwytliwy Zrób sobie profil zaufany w banku
1
@umtiti On komentuje za bardzo na luzie i za duze banały gada
0
4 minuty tak jest nigdy 3, albo 2 zawsze wiecej nic 3 musi byc jak nie wygrywaja
0
Ile doliczy ktoś ogląda cały mecz były przerwy? Bo na pewno min 5 min doliczą jak zwykle gry Real nie ma wyniku
8
@IronSanHybrid Nie włączaj lepiej
0
Rakitic trochę lżej i ekstra piłeczka
0
No prawie dobrze podał, ale urwał się fajnie
0
@D10SLEO Teraz jakos te zmiany można wytłumaczyć jednak zdjął graczy wczensiej żeby odpoczęli
0
Niech da Martina za Messiego też niech odpocznie
0
Dawaj tego Łajta po co De Jong
2
@KapiFCB W sumie racja, chciałbym tak zobaczyć 5 meczów Semedo z rzędu
0
Zapytał bym Semedo co jego podanie do Messiego miało zrobić w tej akcji, bo ja nie mam pojęcia
0
Semedo z pięty dla zachęty
5
Laboga to nie się boi Boga za te bzdury co gada
0
Teraz zmiany, Fati, Martin i Akime za Langleta
7
Na varze nie sprawdza, bo pewnie nie działa
0
Messi dawaj 5 dzisiaj
0
Jest Pressing są szybkie branki szkoda że tak rzadko