0

Setien się pogubił dlaczego nie gra Arthur dlaczego Grizmann gra na tym lewym skrzydle dlaczego Vidal gra na prawym o co tu chodzi

0

Przez 45 min zrobili dwie akcje i mają bramkę, my przez 40 min wykonaliśmy 500 podań i mamy jeden strzał

0

Firpo weź się pakuj nie mogę na ciebie patrzeć zero odwagi zero umiejętności

1

Czy Firpo lub Semedo nie mogą kiedyś wypuścić sobie piłki do przodku wyprzedzić typa i podać w pole karne?

1

Ciekawe jakby grali, jakby to jednak nasi pomocnicy rozgrywali nie obrońcy

1

Ale widać że oni nie myślą dalej i grają zesrani masakra

0

A oni zaczna kiedyś mecz komentować?

3

Myślę że nikt dzisiaj bramki nie "szczeli" ehhh uszy bolą

1

Liczę na dobry mecz że strony Barcelony tylko i aż na dobry mecz

1

Jak wynik ma być taki jak z Eibar, to niech graja takim składem, jak Rakitic będzie podawał do graczy Napoli niech zejdzie w 15 minucie meczu

19

To co robi Fabiański dzisiaj to jest kabaret

2

@macio_944 Imo Klopp to najlepszy trener na świecie i to już od czasów BVB

1

@Chwytliwy Zrób sobie profil zaufany w banku

1

@umtiti On komentuje za bardzo na luzie i za duze banały gada

0

4 minuty tak jest nigdy 3, albo 2 zawsze wiecej nic 3 musi byc jak nie wygrywaja

0

Ile doliczy ktoś ogląda cały mecz były przerwy? Bo na pewno min 5 min doliczą jak zwykle gry Real nie ma wyniku

8

@IronSanHybrid Nie włączaj lepiej

0

Rakitic trochę lżej i ekstra piłeczka

0

No prawie dobrze podał, ale urwał się fajnie

0

@D10SLEO Teraz jakos te zmiany można wytłumaczyć jednak zdjął graczy wczensiej żeby odpoczęli

0

Niech da Martina za Messiego też niech odpocznie

0

Dawaj tego Łajta po co De Jong

2

@KapiFCB W sumie racja, chciałbym tak zobaczyć 5 meczów Semedo z rzędu

0

Zapytał bym Semedo co jego podanie do Messiego miało zrobić w tej akcji, bo ja nie mam pojęcia

0

Semedo z pięty dla zachęty

5

Laboga to nie się boi Boga za te bzdury co gada

0

Teraz zmiany, Fati, Martin i Akime za Langleta

7

Na varze nie sprawdza, bo pewnie nie działa

0

Messi dawaj 5 dzisiaj

0

Jest Pressing są szybkie branki szkoda że tak rzadko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?