kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie że po tylu latach Messi nic by oficjalnie nie powiedział kibicom tylko wysyłał jakieś papiery do Bartomeu?
4
Jednak Messiego też nie można bronić, słabo gra ostatnio, kolesiostwo jest głownie przez niego i jest najgorszym kapitanem od 10 lat
0
Może Messi wymusi wybory, co jak co ale chyba 100% ludzi woli zostanie Messiego niz Bartomeu
0
Messi nie wierzy w projekt Bartomeu, został mu tylko rok, wiec jego ostanie lata kariery będa z innym prezydentem
0
@BarcaInfo Chłop ma podsłuch czy jak?
2
@Hushovt A z Leo ostatnie lata to same sukcesy? Chyba raczej same kompromitacje
1
@Nazio87 Wygrana liga, puchar ligi i jeszcze jakis tam puchar, oraz 2 miejsce w LM chyba jednak to był dobry sezon? Ale wiadomo LM to był ich priorytet
4
Poszedł Neymar do PSG nic nie zdobył nic nie zrobił, Barca w głównie ehhh można cofnąć czas?
4
Chyba jednak czas Neymar minął, piłka poszła do przodu liczy się zespół nie indywidualności oby Koeman stworzył zespół, a nie ciągle Messi jest najlepszy i ma grać zawsze wszędzie i każda piłka do niego
0
Mbappe to ile razy dzisiaj miał piłkę?
1
Jak taki Muller może grać wziąć dobrze, to Busi, Rakitic i Suarez także mogli przez ostatnie 2-3 lata grać dobrze, ale to trzeba mieć chęci dużo trenować i mieć dobrego trenera
2
Neymar już ma dość syndrom Messiego
0
@tomFCB Przecież Cou musi wygrać LM z Barca żeby Lfc dostali to 5mln
1
@Coutinho007 Po drugiej także 4 :D
0
@Triv44 No przecież oglądam
1
Boże jakie nudy masakra
0
Kim w ogóle jest trener Bayernu i skąd on się tam wziął i jeszcze ma szansę na tryplet?
2
@dniel Orlen .
2
@barcelonaLM Na prawdę nie Laskowski? Boze Szpakowski by już się zajął czymś innym nie mogę już go słuchać, zabija każdy mecz
0
@Nazio87 Kto komentuje?
4
@kolo123 Od kogo? Trenerów? nie bądźmy śmieszni jak chłopy stawiały na Rakitica czy Vidala zamiast na Puiga to sie szanujmy nie można ich nazwać trenerami
0
Okno transferowe już jest otwarte jak to wygląda? Mam nadzieję że kadra będzie zamknięta jaknajszybciej, szybka sprzedaż 2-3 transfery młodzi tj, Puig, Fati, Araujo do składu i gramy, najbardziej mnie ciekawi oczywiście Dembele czy pogra dużo oby, Cou czy zostanie i Grizmann czy zacznie grać na miarę swoich możliwości
4
Mi się wydaje że nasi piłkarze kompletnie zapomnieli co to walka na boisku, co to motywacja i dawanie z siebie 120%,a także powinien być dla nich całkowity zakaz rozmowy z sędzia i machania rękoma tylko gra do końca i brak sędziowania
2
@Coutinho007 Leniwym starym wypalonym zespołem złożonych z kolegów Messiego
1
Szkoda wygląda to jak typowy mecz z fartem Bayernu i właśnie bramka dla nich zawsze tak się to kończy masakra
0
Po co ta broda Neymarowi
0
@barcelonaLM W jakim ataku? jak on zagra jedna dobra piłkę w pole karne na 10 meczy to jest cod
0
@misiek12319 Wróci w wieku 30 lat, już za późno na niego jakby wrócił rok temu to ok, teraz już za późno
0
@cules100pro Była jedna chwilą piękna, i setki tragicznych
9
Wie ktoś kiedy będzie przetarg na prawa do LM? Bo mam dość Polsatu najgorzej prowadzona LM odkąd ja oglądam, najgorsze studio, najgorszy komentarz i najgłupsi ludzie w studio