0

Myślicie że po tylu latach Messi nic by oficjalnie nie powiedział kibicom tylko wysyłał jakieś papiery do Bartomeu?

4

Jednak Messiego też nie można bronić, słabo gra ostatnio, kolesiostwo jest głownie przez niego i jest najgorszym kapitanem od 10 lat

0

Może Messi wymusi wybory, co jak co ale chyba 100% ludzi woli zostanie Messiego niz Bartomeu

0

Messi nie wierzy w projekt Bartomeu, został mu tylko rok, wiec jego ostanie lata kariery będa z innym prezydentem

0

@BarcaInfo Chłop ma podsłuch czy jak?

2

@Hushovt A z Leo ostatnie lata to same sukcesy? Chyba raczej same kompromitacje

1

@Nazio87 Wygrana liga, puchar ligi i jeszcze jakis tam puchar, oraz 2 miejsce w LM chyba jednak to był dobry sezon? Ale wiadomo LM to był ich priorytet

4

Poszedł Neymar do PSG nic nie zdobył nic nie zrobił, Barca w głównie ehhh można cofnąć czas?

4

Chyba jednak czas Neymar minął, piłka poszła do przodu liczy się zespół nie indywidualności oby Koeman stworzył zespół, a nie ciągle Messi jest najlepszy i ma grać zawsze wszędzie i każda piłka do niego

0

Mbappe to ile razy dzisiaj miał piłkę?

1

Jak taki Muller może grać wziąć dobrze, to Busi, Rakitic i Suarez także mogli przez ostatnie 2-3 lata grać dobrze, ale to trzeba mieć chęci dużo trenować i mieć dobrego trenera

2

Neymar już ma dość syndrom Messiego

0

@tomFCB Przecież Cou musi wygrać LM z Barca żeby Lfc dostali to 5mln

1

@Coutinho007 Po drugiej także 4 :D

0

@Triv44 No przecież oglądam

1

Boże jakie nudy masakra

0

Kim w ogóle jest trener Bayernu i skąd on się tam wziął i jeszcze ma szansę na tryplet?

2

@dniel Orlen .

2

@barcelonaLM Na prawdę nie Laskowski? Boze Szpakowski by już się zajął czymś innym nie mogę już go słuchać, zabija każdy mecz

0

@Nazio87 Kto komentuje?

4

@kolo123 Od kogo? Trenerów? nie bądźmy śmieszni jak chłopy stawiały na Rakitica czy Vidala zamiast na Puiga to sie szanujmy nie można ich nazwać trenerami

0

Okno transferowe już jest otwarte jak to wygląda? Mam nadzieję że kadra będzie zamknięta jaknajszybciej, szybka sprzedaż 2-3 transfery młodzi tj, Puig, Fati, Araujo do składu i gramy, najbardziej mnie ciekawi oczywiście Dembele czy pogra dużo oby, Cou czy zostanie i Grizmann czy zacznie grać na miarę swoich możliwości

4

Mi się wydaje że nasi piłkarze kompletnie zapomnieli co to walka na boisku, co to motywacja i dawanie z siebie 120%,a także powinien być dla nich całkowity zakaz rozmowy z sędzia i machania rękoma tylko gra do końca i brak sędziowania

2

@Coutinho007 Leniwym starym wypalonym zespołem złożonych z kolegów Messiego

1

Szkoda wygląda to jak typowy mecz z fartem Bayernu i właśnie bramka dla nich zawsze tak się to kończy masakra

0

Po co ta broda Neymarowi

0

@barcelonaLM W jakim ataku? jak on zagra jedna dobra piłkę w pole karne na 10 meczy to jest cod

0

@misiek12319 Wróci w wieku 30 lat, już za późno na niego jakby wrócił rok temu to ok, teraz już za późno

0

@cules100pro Była jedna chwilą piękna, i setki tragicznych

9

Wie ktoś kiedy będzie przetarg na prawa do LM? Bo mam dość Polsatu najgorzej prowadzona LM odkąd ja oglądam, najgorsze studio, najgorszy komentarz i najgłupsi ludzie w studio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?