kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pawelfcb2010 Jest, ale o 18 Chirurdzy
0
@pawelfcb2010 Na C+ jest suoerpolsat orientuje się ktoś?
17
@Majsteer Tak tak Pep jako drugi trener ten chłopak nigdy w życiu nie powinien być prezydentem Barcy
3
@kaamil1910 Ja tak samo to widzę z tym ze jak Messi będzie schodził niżej jego miejsce na zmianę powinien zajmować Ansu lub Dembele żeby zawszę był ktoś na 9
3
@VenoM A teraz płacz bo chciał zostać, no niestety jak jesteś w pracy coraz słabszy i nie dajesz żadnych pozytywów zostajesz zwolniony
57
Tak szczerze to Suarez sam sobie jest winny, rozgościł się w Barcelonie i przestał pracować więcej, gdyby był w połowie jak Lewy czy nawet Ronaldo mógłby jeszcze grać w Barcelonie,ale wolał być otyły nie pracować nad niczym i opuścić się w każdym aspekcie swojej gry nawet kondycji nie miał i z Messim grając Barca broniła w 9
0
@Ghotti W takimi razie jak obrona zostanie taka jak teraz to w LM znowu będzie kompromitacja
3
Semedo OUT oby tylko to nie znaczyło Roberto na prawej przez cały sezon bo jebnę
9
Jeżeli na prawdę wyjedziemy z tą defensywą to Koeman jest nienormalny
0
@kewin Z beznadziejnym Realem
0
Super bardzo dobry remis, szczególnie ze RSSS grało beznadziejnie
1
Jak oni wybijają w tej obronię to tragedia
4
3 min niemożliwa teraz RSSS po prostu nie możecie stracić
0
@panczo Normalnie, ale lepiej niz De Jong
0
@Grubson06 Nie wiem na co czekają przyjąć obie oferty i niech wybiera szybko
0
@Encore Nie ma asysty piłka odbiła się od obrońcy
0
Ile doliczy 5 czy więcej? Oczywiście powinno być max 3-4
0
@Katalończyk 99 Widzę ze świetny mecz zagrał
2
W ogóle 5 zmian dobrze powinno działać dla drużyn walczących i broniących się więcej graczy ze świeżą siła i walka
4
Z nami RSSS będą presowac i atakować przez 90 min nie odpuszcza żadnego pola gry, czemu z Realem oni postawili tylko na obronę?
1
@michaleu Gazda kibic Realu od lat
1
@maarioo Mi również masakra, płacisz i nagle dupa oglądac nie można
1
Nie dość ze mecz nudny jak nie wiem to jeszcze czerwona i wygrana LFC na 100% szkoda
0
Co ten koles chciał zrobić tak w ogóle?
2
Mecz na szczycie PL i jak zwykle nuda że zaraz zasnę
5
Dobrze że dla Busquetsa i Aleni widzisz miejsce trenerze, a dla zawodnika prawdopodobnie 3x lepszego od nich nie widzisz.........
1
Świetny był to mecz panie Kuman dziękujemy za ten okres przygotowawczy widać w 3 meczu ten kolektyw i rewolucje stara gwardia do przodu obu tak do 40 grali
2
@VenoM Brak Araujo to kryminał
15
Piękny techniczny strzał Pjanicia widać ze to świetny transfer
6
Jakby ten mecz trwał 4h oni i tak by na 2:0 nie strzelili