0

@pawelfcb2010 Jest, ale o 18 Chirurdzy

0

@pawelfcb2010 Na C+ jest suoerpolsat orientuje się ktoś?

17

@Majsteer Tak tak Pep jako drugi trener ten chłopak nigdy w życiu nie powinien być prezydentem Barcy

3

@kaamil1910 Ja tak samo to widzę z tym ze jak Messi będzie schodził niżej jego miejsce na zmianę powinien zajmować Ansu lub Dembele żeby zawszę był ktoś na 9

3

@VenoM A teraz płacz bo chciał zostać, no niestety jak jesteś w pracy coraz słabszy i nie dajesz żadnych pozytywów zostajesz zwolniony

57

Tak szczerze to Suarez sam sobie jest winny, rozgościł się w Barcelonie i przestał pracować więcej, gdyby był w połowie jak Lewy czy nawet Ronaldo mógłby jeszcze grać w Barcelonie,ale wolał być otyły nie pracować nad niczym i opuścić się w każdym aspekcie swojej gry nawet kondycji nie miał i z Messim grając Barca broniła w 9

0

@Ghotti W takimi razie jak obrona zostanie taka jak teraz to w LM znowu będzie kompromitacja

3

Semedo OUT oby tylko to nie znaczyło Roberto na prawej przez cały sezon bo jebnę

9

Jeżeli na prawdę wyjedziemy z tą defensywą to Koeman jest nienormalny

0

@kewin Z beznadziejnym Realem

0

Super bardzo dobry remis, szczególnie ze RSSS grało beznadziejnie

1

Jak oni wybijają w tej obronię to tragedia

4

3 min niemożliwa teraz RSSS po prostu nie możecie stracić

0

@panczo Normalnie, ale lepiej niz De Jong

0

@Grubson06 Nie wiem na co czekają przyjąć obie oferty i niech wybiera szybko

0

@Encore Nie ma asysty piłka odbiła się od obrońcy

0

Ile doliczy 5 czy więcej? Oczywiście powinno być max 3-4

0

@Katalończyk 99 Widzę ze świetny mecz zagrał

2

W ogóle 5 zmian dobrze powinno działać dla drużyn walczących i broniących się więcej graczy ze świeżą siła i walka

4

Z nami RSSS będą presowac i atakować przez 90 min nie odpuszcza żadnego pola gry, czemu z Realem oni postawili tylko na obronę?

1

@michaleu Gazda kibic Realu od lat

1

@maarioo Mi również masakra, płacisz i nagle dupa oglądac nie można

1

Nie dość ze mecz nudny jak nie wiem to jeszcze czerwona i wygrana LFC na 100% szkoda

0

Co ten koles chciał zrobić tak w ogóle?

2

Mecz na szczycie PL i jak zwykle nuda że zaraz zasnę

5

Dobrze że dla Busquetsa i Aleni widzisz miejsce trenerze, a dla zawodnika prawdopodobnie 3x lepszego od nich nie widzisz.........

1

Świetny był to mecz panie Kuman dziękujemy za ten okres przygotowawczy widać w 3 meczu ten kolektyw i rewolucje stara gwardia do przodu obu tak do 40 grali

2

@VenoM Brak Araujo to kryminał

15

Piękny techniczny strzał Pjanicia widać ze to świetny transfer

6

Jakby ten mecz trwał 4h oni i tak by na 2:0 nie strzelili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?