kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Koeman przynajmniej rozmawia z sędzią i na pewno ma u sędziego większy szacunek niż Setien
0
W ogóle co to jest za przepis ze var przy bezpośrednio czerwonej jest, a przy 2 żółtej nie co to za różnica?
0
@FATIlity31 nie z ręką luźno przy ciele grałem w piłkę i nie trzeba za każdym razem opierać ręki na barku przy sprincie tylko się go lekko odpycha w okolicy klatki piersiowej
0
Ale niech mi ktoś powie po co on tą rękę tam wyciągał nie mógł biec normalnie?
5
Gdzie jest żółta dla niego gdzieś przecież to jest takie samo wejście!!!!
0
Powinni grać na prawnego obrońcę i też sprowokować 2 żółta dla nie
2
Grizmann wszystko spoerdzieli
0
Langlet trochę strach teraz on lubi czerwone kartki
1
Ale w obronię dalej wylew mają
9
Nie no Busi i Roberto to sa sabotażyści im szybciej Koeman to zobaczy tym lepiej
0
Dest dawaj na boisko bo Roberto juz sie pakuje co ten koleś robi
8
Kurwa jakie podania ma ten Roberto to szlak trafia człowieka
3
Busi niech spróbuje popełnić jakiś poważny błąd to sam go wyniose z klubu
0
Ale ławkę rezerwowych na prawdę mamy fajną byle tylko z niej korzystać
4
@MesQueUnClub96 Obronił :D
0
@deyna2018 Jeżeli chcesz mieć skok jakości tak z 5x, to na pewno jest sens ;), ja z 2600 wymieniłem na 3600
2
Ahhh te wspomnienia-
Swoja drogą Neymar ma tylko jedna zdobyta LM masakra, taki piłkarz
0
A my mamy Węgrów debiutantów
1
Real jednak nie taka słaba ta grupa
0
Jeden ciekawy przeciwnik dla City
0
Obecna tabela ligi Ukraińskiej Dynamo 1 z 10 pkt po 4 meczach, Szachtar 4, 8 PKT. Ostatni mecz Dynamo 4:0, Szachtar 2:0. Ostatnie 4 lata mistrz Szachtar
5
O Polak rodak w studio paczcie
5
Brawo Inter do Realu!
9
@plastek87 Bo nie i chuj system mówi xd
0
Dawac do Realu Atalante, albo Inter
0
KDB ma 3 dzieci???? Myślałem że on młody i nie ma nawet dziewczyny
0
@takisobiektos Dzisiaj Barca gra :D
0
BVB-Zenit tutaj jak zwykla jedna grupa z drużynami poza top 10 druzyn
1
Real to musi zawsze wylosować żałosną drużyne
1
Nie przesadzajmy że Juventus to jakiś wybitny poziom, w tym momecie są słabsi od Bayernu czy LFC