kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Komentarz usunięty
0
@JimMorrisonFCB Prócz setki Grieza mecz gówno
0
Świetna 1 połowa lepiej jakby się nie odbyła, dziękujemy Griezmann za to że nie prowadzimy jesteś najlepszy, ale to na pewno przez zła pozycję na boisku
2
Getafe to najgłupsza drużyna jaką widziałem
0
Ahhh żółta dla Roberto miód ma moje oczy...
0
Dobrze ze Pique dostał żółta
0
Griezmann wypad
1
Griezmann jesteś super, ale niech już wejdzie Cou, w Fati za Dembele
0
Dlaczego Getafe może grać pressingiem, a my dalej nie możemy tego robić chociaż 30 min w meczu
0
Negredo zawodnik meczu xd
0
@kubinho1032 Tak zwany znak wodny, mogli by to wyświetlać w rogu bo tak na środku telewizora to wkurza
2
@Majsteer Rotację Cou nie może grać wszystkich meczów
0
@michal26 Oczywiście ze Dest
1
@kulka Pjanic kontuzja po meczu z Polakami
5
@BarcaInfo Dembele musi wykorzystać okazję
0
Real 4 zmiany w przerwie xe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W tej Bundeslidze to na prawdę grają słabe drużyny, ale to widać od razu skoro z polskiej ligi trafia tam az tylu Polaków, nie mają żadnych dobrych trenerów, żadnych dobrych średnich drużyn straszna jest ta liga kompletnie odpycha od oglądania
1
@barcelonaLM Dokładnie nienawidzę oglądać meczy na Eleven więcej zbędnego gadania niż samego komentowanie meczu, zero emocji nic
2
@michal26 Widzę ze nowe przepisy tworzysz, druga żółta to czerwona w tygodniu zbiera się komisja i zawodnik pasuje na 99% w następnym meczu
1
@michal26 To idź do szpitala i zobacz co tam się dzieje
3
@itmustbejoke Messi już nie ma siły biegać,a co dopiero w wieku 39 lat
0
@lukas10 Co by nie mówić Real początek sezonu ma z samymi słabymi drużynami niesamowite
0
@MESSIah16 Obniża pensję brak transferów lub transfery po normalnych cenach, kluby dadzą radę
2
@Aleks27 Grają z Cadiz będzie 3:0
0
Langlet i Araujo dzisiaj bym zobaczył w składzie
3
Te spalone na milimetry i te ich linię rysowanie od rąk czy niewiadomo czego to jest paranoja
0
@Encore Dwa wolne kloce w ataku, bez dobrego podania i przyjęcia Atletico trochę zaczyna iść w dół
0
@Yosemite Zastanawiam się co Gattuso ma do powiedzenia w tym temacie
1
@Tomo_95 Tadeusz Norek Król całego świata podziemnego musi być w top5