5

Komentarz usunięty

0

@JimMorrisonFCB Prócz setki Grieza mecz gówno

0

Świetna 1 połowa lepiej jakby się nie odbyła, dziękujemy Griezmann za to że nie prowadzimy jesteś najlepszy, ale to na pewno przez zła pozycję na boisku

2

Getafe to najgłupsza drużyna jaką widziałem

0

Ahhh żółta dla Roberto miód ma moje oczy...

0

Dobrze ze Pique dostał żółta

0

Griezmann wypad

1

Griezmann jesteś super, ale niech już wejdzie Cou, w Fati za Dembele

0

Dlaczego Getafe może grać pressingiem, a my dalej nie możemy tego robić chociaż 30 min w meczu

0

Negredo zawodnik meczu xd

0

@kubinho1032 Tak zwany znak wodny, mogli by to wyświetlać w rogu bo tak na środku telewizora to wkurza

2

@Majsteer Rotację Cou nie może grać wszystkich meczów

0

@michal26 Oczywiście ze Dest

1

@kulka Pjanic kontuzja po meczu z Polakami

5

@BarcaInfo Dembele musi wykorzystać okazję

0

Real 4 zmiany w przerwie xe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W tej Bundeslidze to na prawdę grają słabe drużyny, ale to widać od razu skoro z polskiej ligi trafia tam az tylu Polaków, nie mają żadnych dobrych trenerów, żadnych dobrych średnich drużyn straszna jest ta liga kompletnie odpycha od oglądania

1

@barcelonaLM Dokładnie nienawidzę oglądać meczy na Eleven więcej zbędnego gadania niż samego komentowanie meczu, zero emocji nic

2

@michal26 Widzę ze nowe przepisy tworzysz, druga żółta to czerwona w tygodniu zbiera się komisja i zawodnik pasuje na 99% w następnym meczu

1

@michal26 To idź do szpitala i zobacz co tam się dzieje

3

@itmustbejoke Messi już nie ma siły biegać,a co dopiero w wieku 39 lat

0

@lukas10 Co by nie mówić Real początek sezonu ma z samymi słabymi drużynami niesamowite

0

@MESSIah16 Obniża pensję brak transferów lub transfery po normalnych cenach, kluby dadzą radę

2

@Aleks27 Grają z Cadiz będzie 3:0

0

Langlet i Araujo dzisiaj bym zobaczył w składzie

3

Te spalone na milimetry i te ich linię rysowanie od rąk czy niewiadomo czego to jest paranoja

0

@Encore Dwa wolne kloce w ataku, bez dobrego podania i przyjęcia Atletico trochę zaczyna iść w dół

0

@Yosemite Zastanawiam się co Gattuso ma do powiedzenia w tym temacie

1

@Tomo_95 Tadeusz Norek Król całego świata podziemnego musi być w top5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?