2

W sumie słabe to Lakers w tych finałach spodziewałem się czegoś więcej, Heat świetnie gra i w obronie i w akcjach za 2 i 3 pkt, dzisiaj tylko LeBron ratuję jeszcze mecz inni beznadziejny może AD coś jeszcze reszta słabo

1

@student97r Z ciekawością ile ma Kobe i Jordan?

0

@semafor Gdzie transmisja?

0

Ale żeby po jednym meczu towarzyskiego z Finlandią tak szybko napompować baloniki to chyba jeszcze tego nie było, nie uczą się dziennikarze na błędach

0

Hiszpan sędziuje? Bardziej ewidentnej ręki nie widziałem

1

@SiSenior Barcelona ok 70mln zarobiła na przestrzeni 4 lat na wychowankach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Hrzan Tak znieśli

2

No i tyle mamy kadrę teraz trzeba z niej korzystać jak widać Griezmann słaby, Pedri i Trinicao nie zbawią nas w każdym meczu, musi grać Dembele, Puig także musi dostać szansę, Firpo na LO także musi grać i tyle gorzej niż rok temu nie będzie może być tylko lepiej

1

@Piotr,1985 Na pewno będzie lepszy niż De Jong na 9

0

Alenia został xd

2

@BarcaInfo Tu i tu jest napisane dwa lata xd ktos czytac nie umie

0

Oglądał ktoś NBA dzisiaj, Lakers zagrali jeszcze słabiej niż w 2 meczu?

0

@Rokita Tylko ze ofensywny SPD bo do obrony to on w ogóle nie wracał wczoraj

1

@arraco Jak Koeman nie powie Messiemu ze ma grać na 9 cały mecz nie tylko 3 min to powinno być Dobrzeń

25

@neeed Nie bo Messi by grał na pozycji Puiga i byłoby jeszcze gorszej, Messi musi grać na 9 i ewentualną raz dwa razy cofnąć się po piłkę,a nie cały mecz gramy bez 9 Messi gdzieś biega lub nie i gra wygląda słabo

8

Nasza słabsza gra wczoraj wynikała z gry Messiego który znowu nie trzymał swojej pozycji i rozgrywał i zabierał miejsce Cou, który się błąkał po skrzydle, a później De Jong musiał grać na 9 bezsens totalny

3

De Jong dzisiaj katastrofa,a później jeszcze gra 20min na 9 co to ma być jest Messi niech grą w ataku, a De Jong rozgrywa, a nie na odwrót

0

@szymekbarca To może być problem Koeman ze sobie coś ubzdural i będzie się tęgo trzymać nie ważne co by sie nie działo pokaże Dembele ze jest dla niego słaby

1

De Jong na 9 to jest ostatnia rzecz jaką chciałbym widzieć w Barcelonie to Messi nie mógł tam stać i grać czy jak? Jak widać nie wyszło to dobrze jak Messi znowu rozgrywał co za bezsens wracaja do grania gówna

4

Żałosny mecz na prawdę znowu im się nie chciało zadowolenie z remisu

0

Japierdole jakie oni mają przyjęcie do szlag trafia

0

Co ten De Jong robi na 9?

16

Messi dzisiaj kompletnie nie biega nic zero znowu będzie 5km w jego nogach i już widać gorszą grę bo z takim rywalem gramy w 10

7

Sergio i De Jong dzisiaj patologia

1

Oni nie mogą wrzucić tak żeby bramkarz tej piłki nie złapał?

0

Sevilla potraja krycie zawszę, a u nas znów brak ruchu dlaczego nie ma długich piłek

0

Po co oni rozgrywają tak od tej bramki jak nie potrafią wyjść dobrze do ataku

0

De Jong tez powinien odpocząć

4

Dobra Griezmann wypad nara dziękujemy elo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?