kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W sumie słabe to Lakers w tych finałach spodziewałem się czegoś więcej, Heat świetnie gra i w obronie i w akcjach za 2 i 3 pkt, dzisiaj tylko LeBron ratuję jeszcze mecz inni beznadziejny może AD coś jeszcze reszta słabo
1
@student97r Z ciekawością ile ma Kobe i Jordan?
0
@semafor Gdzie transmisja?
0
Ale żeby po jednym meczu towarzyskiego z Finlandią tak szybko napompować baloniki to chyba jeszcze tego nie było, nie uczą się dziennikarze na błędach
0
Hiszpan sędziuje? Bardziej ewidentnej ręki nie widziałem
1
@SiSenior Barcelona ok 70mln zarobiła na przestrzeni 4 lat na wychowankach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hrzan Tak znieśli
2
No i tyle mamy kadrę teraz trzeba z niej korzystać jak widać Griezmann słaby, Pedri i Trinicao nie zbawią nas w każdym meczu, musi grać Dembele, Puig także musi dostać szansę, Firpo na LO także musi grać i tyle gorzej niż rok temu nie będzie może być tylko lepiej
1
@Piotr,1985 Na pewno będzie lepszy niż De Jong na 9
0
Alenia został xd
2
@BarcaInfo Tu i tu jest napisane dwa lata xd ktos czytac nie umie
0
Oglądał ktoś NBA dzisiaj, Lakers zagrali jeszcze słabiej niż w 2 meczu?
0
@Rokita Tylko ze ofensywny SPD bo do obrony to on w ogóle nie wracał wczoraj
1
@arraco Jak Koeman nie powie Messiemu ze ma grać na 9 cały mecz nie tylko 3 min to powinno być Dobrzeń
25
@neeed Nie bo Messi by grał na pozycji Puiga i byłoby jeszcze gorszej, Messi musi grać na 9 i ewentualną raz dwa razy cofnąć się po piłkę,a nie cały mecz gramy bez 9 Messi gdzieś biega lub nie i gra wygląda słabo
8
Nasza słabsza gra wczoraj wynikała z gry Messiego który znowu nie trzymał swojej pozycji i rozgrywał i zabierał miejsce Cou, który się błąkał po skrzydle, a później De Jong musiał grać na 9 bezsens totalny
3
De Jong dzisiaj katastrofa,a później jeszcze gra 20min na 9 co to ma być jest Messi niech grą w ataku, a De Jong rozgrywa, a nie na odwrót
0
@szymekbarca To może być problem Koeman ze sobie coś ubzdural i będzie się tęgo trzymać nie ważne co by sie nie działo pokaże Dembele ze jest dla niego słaby
1
De Jong na 9 to jest ostatnia rzecz jaką chciałbym widzieć w Barcelonie to Messi nie mógł tam stać i grać czy jak? Jak widać nie wyszło to dobrze jak Messi znowu rozgrywał co za bezsens wracaja do grania gówna
4
Żałosny mecz na prawdę znowu im się nie chciało zadowolenie z remisu
0
Japierdole jakie oni mają przyjęcie do szlag trafia
0
Co ten De Jong robi na 9?
16
Messi dzisiaj kompletnie nie biega nic zero znowu będzie 5km w jego nogach i już widać gorszą grę bo z takim rywalem gramy w 10
7
Sergio i De Jong dzisiaj patologia
1
Oni nie mogą wrzucić tak żeby bramkarz tej piłki nie złapał?
0
Sevilla potraja krycie zawszę, a u nas znów brak ruchu dlaczego nie ma długich piłek
0
Po co oni rozgrywają tak od tej bramki jak nie potrafią wyjść dobrze do ataku
0
De Jong tez powinien odpocząć
4
Dobra Griezmann wypad nara dziękujemy elo