kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Messi w jedej akcji 2x piłkę stracił 2x odzyskał wykonał 4 dryblingi xd
0
Dobra zmiany Koeman daj odpocząć tym co grają najwięcej
14
Nie wiem czy wy widzicie, ale Messi zabiera plac gry Cou dlatego znowu Cou sie dusi gdzies szukając miejsca
0
@DanielOOL A ja Lo kto Pjanic? Firpo nie grał miesiąc niewiadomo czy jeszcze pamięta jak się gra w piłkę
0
@MrCules Pique z Langletem na swoim poziome po prostu po co dać mega Araujo
2
@Yoshi94 xd Grizmann nawet 1 prostego zawodu nie umie
1
Jak dla mnie to do 70 min z boiska powinni zejść Messi w 55 min, De Jong, Pique w 60 i Cou w 65min żeby odpoczywali
3
Trincao na prawdę dobry mecz dzisiaj oby skończył z bramka
7
Nie mówcie ze 17 letni Fati będzie mieć dziecko, bo stracę szacunek do niego
6
Przynajmniej coś się dzieje po prawej stronie w tym meczu, Trincao ma braki ale wchodzi w pojedynki i tworzy coś, no ale wykończenie ma jak Griezmann....
0
@kulek22 Aha i co z tego wynika?
1
Fati ma miejsce żeby podać w pole karne, ale tam nikogo nie ma xd
5
Nie mam pojęcia jaki pomysł będzie miał Koeman na Real, ale oni nas wyrzutkami zabiją i kontrami
1
Jak ma być bramka jak u nas nikt nie chce wejść w pole karne tylko każdy stoi poza nim i nie wiem na co czeka
0
Czerwona kartka powinna być dla Cuadrado
1
@dv7wisnia Uważasz że teraz Messi to jest mus bo tak świetnie gra? Z nim przegraliśmy z Getafe, niewiadomo czy bez niego byśmy przegrali
2
Kiedy ma Messi odpoczywać, jak nie z drużyna z Węgier xd
4
Po miesiącu pracy Koemana można dużo już wywnioskować. Po 1. Brak pressingu, dalej dajemy przeciwnikowi spokojnie rozgrywać, a pressing to powinna być podstawa, Po 2. Brak rotacji Messiego, będzie grał wszystko chociaż nie powinien, Po 3. Messi grający w zasadzie niewiadomo gdzie, ani na 9, ani na skrzydle, ani w pomocy bezsens, Messi powinien grać na 9 i czasami sporadycznie 3-4 razy w meczu pomóc w rozegraniu. Po 4. Beznadziejny Griezmann gra 4 meczy z rzędu od 1 minuty. Po 5. Słaby De Jong będzie grał także od dechy do dechy bo jest Holendrem
0
@joloskyy Po miesiącu pracy można duży już wywnioskować. Po 1. Brak pressingu, dalej dajemy przeciwnikowi spokojnie rozgrywać, a pressing to powinna być podstawa, po 2. Brak rotacji Messiego, będzie grał wszystko chociaż nie powinien, Po 3. Messi grający w zasadzie niewiadoma gdzie, ani na 9, ani na skrzydle, ani w pomocy bezsens, Messi powinien grać na 9 i czasami sporadycznie 3-4 razy w meczu pomóc w rozegraniu
2
Wydaje mi się z perspektywy czasu, że odejście Messiego byłoby lepsze dla Barcelony niż jego zostanie
1
Trzeba było wyjść z jajami na mecz i od 1 minuty nie dawać centymertu miejsca tym dziadom na boisku pressing, szybkie bramki i wtedy można grać swoje, kolejny trener bez zadnego pomyslu taktycznego
0
Dalej graja jak frajerzy, bez zadnego pomyslu na mecz, bez nawet 5 min pressingu na rywalu zalosne
0
Idz pan fchuj z takimi podaniami
0
Tak na prawde powinnismy wypunktowac to Getafe, ale jestesmy slabi i chyba dalej mamy slabego trenera
0
Chlop sobie lezy odpoczywa na murawie to sa jaja
2
Co by nie mowic Koeman nie popisal sie zadna taktyka na ten mecz z Getafe bez pressigu strzaly z daleka cokolwiek?
0
Alez ten Griezmann opanowal podania do tylu perfekcja ahhh
0
A var ten karny to w ogole sprawdzil?
4
Griezmann zostaje ja wychodze
0
Dalej grajmy bez pressingu, a na pewno wygramy