0

Dobra wypad hshshshejje

0

Dembele powinien strzelać

1

Mógł wywalczyć karny mógł jeszcze piłkę przyjąć, strzelił z pierwszej i nie trafił xd

0

On nigdy nie trafi to jest niemożliwe

1

Te niecelne niechlujne pisania i skuteczność to ręce opadają

0

Świetne podania mają nasi obrońcy, w ogóle dzisiaj obrona na galowo, 8 od Bayernu z 4 z LFC i 3 z Romą najlepsza obrona Barcy dzisiaj na boisku

0

Griezmann jest żenujący tyle mam do powiedzenia

2

@Xavyol Według mnie mógłby częściej zagrywać w pole karne jakieś płaskie podanie lub strzelać z dystansu

0

@joloskyy Ma tylko 40 min

2

@piotr_styk Od jutra zamknięte, ale nie galerie tylko większość sklepów tam xd

4

@insp1re A nie zauważyłeś że każda wrzutka z rożnego ląduje w rękach bramkarza? To już w ogóle mnie irytuje

0

@lukaszbrk Nie Barca w pucharach nie gra dobrze

1

@clyde Niesamowicie zniszczona kariera, szkoda że ludzie z takim potencjałem mają mało w głowie

0

@Encore Czyli jest zerem nie premierem

0

@Coutinho007 Żebyśmy grali jak za Lucho Messi musiałby biegać, a on jak widzi kontrę staje na 40 metrze dostaje piłkę i stoi

0

@kamilop Albo Messi będzie grał jako 9, ale nie powinien grać w ogóle innej możliwości nie ma, bo na 10 mamy za dużo piłkarzy, chciałbym jeden mecz aby Messi zagrał jak Suarez jak typowy napastnik i nawet do obrony nie musi wracać

0

@dawidw4 Dopóki w polu karnym będzie 1 osoba lub 0, nic to nie zmieni kto będzie grał na skrzydłach, jak nie ma do kogo zagrać w polu karnym i trzeba wycofać, a jak się uda zagrać jak Dest do Pedriego, to oczywiście nie ma skuteczności

0

Jak na prawej stronie gra widmo Griezmann lub Messi, to z kim ma tam grać prawy obrońca? Dest-Dembele tak powinniśmy wychodzić 3-5 meczy moze by się zgrali i zaczeło to jakoś wyglądać, druga sprawa co ma robić PO jak jest przy lini końcowej, a w pou karnym nikt xd

0

@rosser Bole mięśni, kaszel suchy, szybko się męczysz, albo po prostu srasz i wymiotujesz tj. jelitówka ;)

0

@BarcaInfo Jak to nie u niego coraz lepiej dzisiaj z 2 metrów na pustą nie trafił

2

Świetny mecz panie Koeman widać pracę na treningach trochę śmiech na sali jak oni 5 minut grali

0

Trincao.......................................

0

@Dzemix111 w polu karnym nie powinna być tylko sama 9 ,ale skrzydłowy czy pomocnik także może wejść

0

Chłop co lata na tej bramce

0

Dest w ataku cokolwiek dzisiaj zrobił?

2

Ter Stegen juz ma dość ja też obrona to dziś kabaret, a Langlet świetnie zablokował

1

Pedri dziś słabo, ale w sumie kogo pochwalić?

0

Fati za Griezmanna Pedri na środek i jedziemy z tym słabym Juve bo grają tragicznie

21

Juventus jest na prawdę beznadziejny, a my im dajemy grać zamiast strzelać im bramki

0

Jak my nie strzelamy z takich akcji bramek to o czym my rozmawiamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?