kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra wypad hshshshejje
0
Dembele powinien strzelać
1
Mógł wywalczyć karny mógł jeszcze piłkę przyjąć, strzelił z pierwszej i nie trafił xd
0
On nigdy nie trafi to jest niemożliwe
1
Te niecelne niechlujne pisania i skuteczność to ręce opadają
0
Świetne podania mają nasi obrońcy, w ogóle dzisiaj obrona na galowo, 8 od Bayernu z 4 z LFC i 3 z Romą najlepsza obrona Barcy dzisiaj na boisku
0
Griezmann jest żenujący tyle mam do powiedzenia
2
@Xavyol Według mnie mógłby częściej zagrywać w pole karne jakieś płaskie podanie lub strzelać z dystansu
0
@joloskyy Ma tylko 40 min
2
@piotr_styk Od jutra zamknięte, ale nie galerie tylko większość sklepów tam xd
4
@insp1re A nie zauważyłeś że każda wrzutka z rożnego ląduje w rękach bramkarza? To już w ogóle mnie irytuje
0
@lukaszbrk Nie Barca w pucharach nie gra dobrze
1
@clyde Niesamowicie zniszczona kariera, szkoda że ludzie z takim potencjałem mają mało w głowie
0
@Encore Czyli jest zerem nie premierem
0
@Coutinho007 Żebyśmy grali jak za Lucho Messi musiałby biegać, a on jak widzi kontrę staje na 40 metrze dostaje piłkę i stoi
0
@kamilop Albo Messi będzie grał jako 9, ale nie powinien grać w ogóle innej możliwości nie ma, bo na 10 mamy za dużo piłkarzy, chciałbym jeden mecz aby Messi zagrał jak Suarez jak typowy napastnik i nawet do obrony nie musi wracać
0
@dawidw4 Dopóki w polu karnym będzie 1 osoba lub 0, nic to nie zmieni kto będzie grał na skrzydłach, jak nie ma do kogo zagrać w polu karnym i trzeba wycofać, a jak się uda zagrać jak Dest do Pedriego, to oczywiście nie ma skuteczności
0
Jak na prawej stronie gra widmo Griezmann lub Messi, to z kim ma tam grać prawy obrońca? Dest-Dembele tak powinniśmy wychodzić 3-5 meczy moze by się zgrali i zaczeło to jakoś wyglądać, druga sprawa co ma robić PO jak jest przy lini końcowej, a w pou karnym nikt xd
0
@rosser Bole mięśni, kaszel suchy, szybko się męczysz, albo po prostu srasz i wymiotujesz tj. jelitówka ;)
0
@BarcaInfo Jak to nie u niego coraz lepiej dzisiaj z 2 metrów na pustą nie trafił
2
Świetny mecz panie Koeman widać pracę na treningach trochę śmiech na sali jak oni 5 minut grali
0
Trincao.......................................
0
@Dzemix111 w polu karnym nie powinna być tylko sama 9 ,ale skrzydłowy czy pomocnik także może wejść
0
Chłop co lata na tej bramce
0
Dest w ataku cokolwiek dzisiaj zrobił?
2
Ter Stegen juz ma dość ja też obrona to dziś kabaret, a Langlet świetnie zablokował
1
Pedri dziś słabo, ale w sumie kogo pochwalić?
0
Fati za Griezmanna Pedri na środek i jedziemy z tym słabym Juve bo grają tragicznie
21
Juventus jest na prawdę beznadziejny, a my im dajemy grać zamiast strzelać im bramki
0
Jak my nie strzelamy z takich akcji bramek to o czym my rozmawiamy