0

Cześć, zna sie ktoś może na routerach wi-fi i mi powie czy jak w dużym domu mam główny router na górze to mogę ma dół kupić sobie dwa wzmacniacze sygnału i oba będą dobrze pracować?

0

@Coutinho007 Dlatego powinien tam grać Griezmann, albo Messi lub Martin, a nie ze nie gra tam nikt

0

@Tomek54321 A nie 12 Ronaldo?

3

Juve musiało strzelić szkoda

9

Uważam ze z Messim od początku mecz wyglądał by gorzej i byśmy bili głową w mur niestety

0

Griezmann coś zrobił po wejściu na boisko?

0

@PatrickMaster Chyba nie ma BVB pewnie z 200 za niego będą chcieli

0

Dobrze jakby Juve zremisowali wtedy na Ferenc i Juve może wyjść skład taki jak dzisiaj

5

Dest wow od Alvesa żaden PO nie porobił 2 zawodników

9

W ogóle kto by pomyślał ze Dembele będzie dostawał mecz odpoczynku bo jest podstawowym prawym skrzydłowym i gra dobrze

8

Firpo lepiej na stoperze niz na lewej xd

0

Wystarczlo oddać piłkę ma metr do Trincao xe

2

@DawidekFCB Nikt nie wie kto to jest w ogóle

2

Dest dzisiaj profesor według mnie Mvp zaraz za nim Martin i Pedri

1

Debiut Fernadesa dalej nie mam pojęcia Gdzie on grał wcześniej i co tu robi

0

Według mnie Martin zagrał lepiej dzisiaj niz Griezmann w każdym meczu w tym sezonie

3

Tak się strzela bramki Griezmann

0

Dawaj Martin twoja piłka

0

Trincao jedno dobre zagranie kur... jedno....

2

Trincao to jest szok on jest gorszy od Firpo

0

@Rewolucja123 To Griezmann na lewe skrzydło wchodzi?

0

Po co ten Griezmann wchodzi po co

0

@KierownikLucas Wyprzedził chłopa byl w odpowiednim miejscu gdybym byl Messi zamiast niego w tej sytuacji nie było by komu zamknąć akcji

5

Nasza 9 strzela bramkę, a ten chłop Mingueza wygląda lepiej do Langleta

0

@Zip Chyba z USA

0

Brawo Dest świetne wejść oby więcej takich

0

Cou na lewym skrzydle to jest mem on przyjmuję podanie zrobi jakieś dwa dziwne ruchy i do tyłu i tak cały czas chłop Ani razu nie ruszył skrzydłem ani razu

2

Komentarz usunięty

5

Koeamn sobie ubzdural coś z Puigiem i nie przyzna się do błędu to jest najgorszy typ trenera co by sie nie działo on na niego nie postawi bo nie po co on przychodził do tej Barcy to ja nie wiem 3 miesiące prący zero efektów zero

0

Szkoda ze my nie wykorzystujemy całej szerokości boiska tylko środkiem wszystko tam nie ma w ogóle miejsca, ale 45min wszystko do środka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?