kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trincao nie zrobił nic w tym meczu nic
0
Brawo za zmiany! Ale w sumie w 55min mógłby już być
0
Nigdy nie rozumiem takich fauli przy takim wyniku
5
Czemu nie Alenia za Busquetsa? Bez sensu De Jong powinienem najwięcej odpoczywać
0
Griezmann trochę niewidoczny, Trincao w ogóle gra?
1
@BarcaInfo O widzisz zapomniałem ze on ma dobre wolne
4
Busquets zaraz wyleci z boiska co on robi
2
Aj szkoda, ale i tak Martin imponuje dzisiaj
0
Od połowy liczę na 3-4 zmiany, za albę, Langleta, Grizmanna i może Dest
1
@SinMistico Bez przesady zrobił wszystko dobrze plus to mega przyspieszenie
7
Dest, Dembele, Martin oni muszą grać w pierwszej 11
0
Nie będe psioczyl na skład, ale liczę na szybkie 2-3 bramki i od 45 min zamiany tj, Alba, Griezmann, Langlet żeby odpoczywali
0
@FC1899Barca W lecie dokończyć pozbyciem sie szrotu tj. Martin, Umtiti, Firpo, Puig skoro nie gra zakontraktowanie za darmo Garcię i kupić jakąś 9 nie wierzę w Halaanda trzeba szukać innej opcji i jakiś LO może ze szkółki i tyle grać tymi co mamy, a kadrą wcale nie jest słaba czy też stara
0
@Bobo25 mając 1 pkt mniej od Borussia?
0
Borussia się nie poddaję oby zremisowali
2
@FcBarcaCules A wiadomo jak Real gra u siebie 2:1 z Alaves, 2:3 Szachtar
5
Jak z tej grupy wyjdzie Real z 1, a Inter z 2 to ja uwierzę w tryplet Barcy w tym sezonie
3
Co to jest za grupa upośledzonych drużyn to ja nie ogarniam jak Inter wygra w 6 kolejce każdy będzie grał o awans
0
Zna sie ktoś ma routerach i wzmacniaczach wi-fi? Potrzebuje porady
0
Tutaj powinno być juz 3:0
6
Dest jest mega szybki i to jest główny atut PO
0
Nie wypada w tym sezonie po prostu nie wpada
1
Jakby Cou strzelił byłoby w tym meczu już spokojnie z 3-4:0 a tak możemy się meczyc jak to bywa w tym sezonie
0
Boze co to był za strzał dlaczego my w tym sezonie nie potrafimy wykańczać 300% sytuacji
1
@MesQueUnClub96 Martin odgrywał
0
4 minuta i 3 dobre wyjścia Martina
0
Haos i Wiśniowski co za duet dzisiaj
0
Dembele za Griezmanna i byłby skład dobry teraz jest średni z przodu nie będzie skrzydeł, nie wiem gdzie będą grać Messi, a w szczególności Griezmann jak na lewej to elo
0
@blaugrana1980 Nigdy nie bierze telefonów od operatorów
0
@michaleu Ja czytałem opinie ludzi i każdy piszę że działa to dobrze