2

Trincao nie zrobił nic w tym meczu nic

0

Brawo za zmiany! Ale w sumie w 55min mógłby już być

0

Nigdy nie rozumiem takich fauli przy takim wyniku

5

Czemu nie Alenia za Busquetsa? Bez sensu De Jong powinienem najwięcej odpoczywać

0

Griezmann trochę niewidoczny, Trincao w ogóle gra?

1

@BarcaInfo O widzisz zapomniałem ze on ma dobre wolne

4

Busquets zaraz wyleci z boiska co on robi

2

Aj szkoda, ale i tak Martin imponuje dzisiaj

0

Od połowy liczę na 3-4 zmiany, za albę, Langleta, Grizmanna i może Dest

1

@SinMistico Bez przesady zrobił wszystko dobrze plus to mega przyspieszenie

7

Dest, Dembele, Martin oni muszą grać w pierwszej 11

0

Nie będe psioczyl na skład, ale liczę na szybkie 2-3 bramki i od 45 min zamiany tj, Alba, Griezmann, Langlet żeby odpoczywali

0

@FC1899Barca W lecie dokończyć pozbyciem sie szrotu tj. Martin, Umtiti, Firpo, Puig skoro nie gra zakontraktowanie za darmo Garcię i kupić jakąś 9 nie wierzę w Halaanda trzeba szukać innej opcji i jakiś LO może ze szkółki i tyle grać tymi co mamy, a kadrą wcale nie jest słaba czy też stara

0

@Bobo25 mając 1 pkt mniej od Borussia?

0

Borussia się nie poddaję oby zremisowali

2

@FcBarcaCules A wiadomo jak Real gra u siebie 2:1 z Alaves, 2:3 Szachtar

5

Jak z tej grupy wyjdzie Real z 1, a Inter z 2 to ja uwierzę w tryplet Barcy w tym sezonie

3

Co to jest za grupa upośledzonych drużyn to ja nie ogarniam jak Inter wygra w 6 kolejce każdy będzie grał o awans

0

Zna sie ktoś ma routerach i wzmacniaczach wi-fi? Potrzebuje porady

0

Tutaj powinno być juz 3:0

6

Dest jest mega szybki i to jest główny atut PO

0

Nie wypada w tym sezonie po prostu nie wpada

1

Jakby Cou strzelił byłoby w tym meczu już spokojnie z 3-4:0 a tak możemy się meczyc jak to bywa w tym sezonie

0

Boze co to był za strzał dlaczego my w tym sezonie nie potrafimy wykańczać 300% sytuacji

1

@MesQueUnClub96 Martin odgrywał

0

4 minuta i 3 dobre wyjścia Martina

0

Haos i Wiśniowski co za duet dzisiaj

0

Dembele za Griezmanna i byłby skład dobry teraz jest średni z przodu nie będzie skrzydeł, nie wiem gdzie będą grać Messi, a w szczególności Griezmann jak na lewej to elo

0

@blaugrana1980 Nigdy nie bierze telefonów od operatorów

0

@michaleu Ja czytałem opinie ludzi i każdy piszę że działa to dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?