0

Ależ my mamy dziury między formacjami ile ci piłkarze mają miejsca to tragedia

0

Na co ten Neto czeka w tych akcjach 1 na 1?

0

Griezmanna rozgrywanie kończy się na podaniu do Messiego

0

Dobrze atakujemy szkoda ze nie tą bramkę co trzeba

9

Zagrał już świetnie z Sevilla i Celta, w zamian ławka na resztę meczów, Koeman dalej będzie stawiał na Pique i Langlet, a my dalej będziemy tracić mnóstwo bramek, oboje oni powinni siedzieć na łąwce

0

A to już nie można dojść do klubu dużo biegać, dobrze podać i do przodu tylko trzeba się rok adoptować

0

@AmigoBlancos To juz nie wyszli z grupy co ty piszesz w ogóle

1

@avanes Jesteśmy dziadami i trener wystawił zły skład zła taktyka i źle zamiany

4

@catluck W dupie mam porażki Realu, chce aby Barcelona zaczeła wygrywać

0

Inter to je mem gorszy niz Barcelony

0

@clyde 3 Seriale czy 3 sezony? Po co im 3 seriale?

0

@Pilka_jest_okragla Lepszy skład niż wyszedł na klasyk + każdy na swojej pozycji

8

@DanielOOL Jaka ta Barcelona także jest słaba

0

@socha Uważasz że ostatnie lata i rozgrywanie Messiego przyniosły nam jakiekolwiek korzyści? Moze jednak warto dać rozgrywać Cou, De Jongowi gorszej nie będzie, a przynajmniej ktoś będzie stał na 9 czy tez w polu karnym

0

@busquets5 5 kolejek ligowych tylko 2 wygrane mając taką kadre bez kontuzji to jednak jest tragedia

4

@Corr Nie on, a jego pozycja na boisku gdyby Koeman mu powiedział Messi grasz na 9 to graj kur tam cały mecz i nie cofaj się po tą piłkę bo przegrywamy mecze, a jak nie pasuję to ławka

1

Myślicie że porażka z Juve zachwieje pozycją Koeman nie chodzi mi o zwolnienie, a o piłkarzy którzy stwierdzą ze się nie nadaję i już nie będą w niego wierzyć i zatoczymy koło i gra będzie coraz gorsza, a Messi dalej będzie cofał się po piłkę i podawał do Alby

1

@VenoM Cou lewe skrzydło, Pedri prawe i mamy katastrofe nie rozumiem jak Koeman mógł pomyśleć ze to zadziała i to jeszcze z Realem

0

@Dosq cda hd jest jakieś premium?

5

@Transu96 Messi znowu zaczął się cofać i zabierać miejsce Cou więc on znowu nie mógł znaleźć dla siebie miejsca więc jego kontuzja nic nie znaczy, albo Messi i Koeman zmienią podejście do pozycji Leo, albo gówno wygramy i z obydwoma się pożegnamy po sezonie

0

Ani na Netflixie, ani na HBO nie ma nawet pół Marvela, nic z Avengersow nic kompletnie, płace za oba wiecie gdzie mogę obejrzeć wszystkie filmy Marvela bez spornych opłat? Widziałem ma playerze ze po 10zl kosztują, ale jednak na wszystkie filmy to dużo wychodzi

1

@NaFazieHitman On przegrał ten mecz i stracił dużo składem zmianami, stylem i taktyką myślę ze spora część kibiców juz nie wierzy ze on ogarnie ten zespół, pogubił sie niesamowicie podczas meczu dobremu doświadczonemu trenerowi nigdy by sie to nie zdarzyło

0

@Cadafaz Przecież Pique do 2023 nasz stoper na lata po przedłuzeniu umowy

1

@barcelonaLM Juz jest po xd także mamy 2:43 czasu oficjalnego

0

Messi niech zacznie się cofać w nasza 5 po piłke to na pewno gra będzie lepsza, niech on już stoi na tej 9 cały mecz da rozgrywać Coutinho i se drepcze bo nie moge znowu patrzec jak zaczynaja kolejny sezon grać wszystko do Messiego i kolejny sezon gowno z tego jest

0

@barcelonaLM Araujo gra 2x lepiej od Pique i Langleta

0

@Tomek_TF Tu nie chodzi o przegrana tylko znowu o styl, zamiany i przygotowanie fizyczne

1

Świetny strzał .

1

Gdyby Araujo dzisiaj wyszedł za Langleta mogłoby być 1:0 dla nas

3

87 Real w pressingu, Barca nawet 2 min nie założyła pressingu dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?