3

Real wklada w ten mecz mega dużo siły + mają jeden dzień odpoczynku mniej, Barca także musi to wykorzystać i po prostu zabiegać Real

1

Mogło być 4:1 jest 2:3

0

Szachtar się zesrał xd

0

@AmigoBlancos Z nim też ich nie ma patrz Cadiz

2

Niech mi ktoś wytłumaczy po co jest mecz towarzyski przed towarzyska ligą narodów i zamiast 2 są 3 mecze rozegrane w kadrze, co za debil to wymyślił

0

Dodajmy że Szachtar gra bez 10 piłkarzy podstawowego składu, no może nie wszyscy by wyszli ale jak to brzmi

9

@justfootball Ja już to raczej Dynamo Kijów cie denerwuje....

1

Real jest beznadziejny, w sobotę musza zagrać na 120% i trzeba wygrać ten klasyk

1

Najważniejsze w klasyku będzie odcięcie od gry Benzemy, który jest teraz najlepszym zawodnikiem Realu i jak go ogarną Real nie powinien nam zagrozić pod bramką

3

Szachtar mógł juz 2:0 prowadzić jedna 100% okazja i druga mega kontra

2

W Szachtarze dzisiaj nie zagra 10 podstawowych zawodników głownie ze względu na covid, szykuje się niesamowity mecz

10

Na Real dalbym Dembele na prawa bedzie duzo miejsca tam i powinno byc duzo dobrego z tej strony

1

Te studio w Polsce to są sami debile

0

@NeroTFP Najlepszy na boisku z tego co widziałem

3

Fajnie ze Koeman czeka i dziękuję wszystkim za mecz

5

@FATIlity31 Nic by to nie dało zapomnij o tamtym sezonie

0

Dawaj Messi na 6

0

@AduŚ07 Grizmann by przyjął piłkę i podał do tyłu

6

Araujo to powinnen z Realem zagrać od 1 min

0

@Szift13 Kolejny idiotyzm w przepisach jakbym mu walną kopa w nogi to też żółta?

0

Dla mnie kryminał to także brak użycia Varu, dlaczego w meczach Barcy sędziują tacy ludzie co myślą że są nieomylni i w dupie mają var?

0

@Esteban_ Nie wiem i jakby był lepszy to by go przepchał

1

Kurde ale żeby zrobić coś takiego w takim meczu to na prawdę trzeby być ograniczonym i nie mieć kompletnie formy i wiary w siebie

1

@jakubp Po prostu nie umie ich bronić ogóle to średni bramkarz

1

I dlaczego znowu varu nie używa no po co jest ten var dla tych kretyńskich sędziów

1

Ale niech mi ktoś powie dlaczego jest podwójna kara miało nie być czerwonych kartek z karnym jednocześnie

0

Pjanic zresztą też super podanie

3

Czerwona i karny kurwa od kiedy?

9

Szkoda ze Trincao powinnen zostać i Messi zejść nie rozumiem po co on ma grać wszystko po 90min

10

W końcu trener co robi zmiany jak jest wynik jeeeeeest!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?