kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Real wklada w ten mecz mega dużo siły + mają jeden dzień odpoczynku mniej, Barca także musi to wykorzystać i po prostu zabiegać Real
1
Mogło być 4:1 jest 2:3
0
Szachtar się zesrał xd
0
@AmigoBlancos Z nim też ich nie ma patrz Cadiz
2
Niech mi ktoś wytłumaczy po co jest mecz towarzyski przed towarzyska ligą narodów i zamiast 2 są 3 mecze rozegrane w kadrze, co za debil to wymyślił
0
Dodajmy że Szachtar gra bez 10 piłkarzy podstawowego składu, no może nie wszyscy by wyszli ale jak to brzmi
9
@justfootball Ja już to raczej Dynamo Kijów cie denerwuje....
1
Real jest beznadziejny, w sobotę musza zagrać na 120% i trzeba wygrać ten klasyk
1
Najważniejsze w klasyku będzie odcięcie od gry Benzemy, który jest teraz najlepszym zawodnikiem Realu i jak go ogarną Real nie powinien nam zagrozić pod bramką
3
Szachtar mógł juz 2:0 prowadzić jedna 100% okazja i druga mega kontra
2
W Szachtarze dzisiaj nie zagra 10 podstawowych zawodników głownie ze względu na covid, szykuje się niesamowity mecz
10
Na Real dalbym Dembele na prawa bedzie duzo miejsca tam i powinno byc duzo dobrego z tej strony
1
Te studio w Polsce to są sami debile
0
@NeroTFP Najlepszy na boisku z tego co widziałem
3
Fajnie ze Koeman czeka i dziękuję wszystkim za mecz
5
@FATIlity31 Nic by to nie dało zapomnij o tamtym sezonie
0
Dawaj Messi na 6
0
@AduŚ07 Grizmann by przyjął piłkę i podał do tyłu
6
Araujo to powinnen z Realem zagrać od 1 min
0
@Szift13 Kolejny idiotyzm w przepisach jakbym mu walną kopa w nogi to też żółta?
0
Dla mnie kryminał to także brak użycia Varu, dlaczego w meczach Barcy sędziują tacy ludzie co myślą że są nieomylni i w dupie mają var?
0
@Esteban_ Nie wiem i jakby był lepszy to by go przepchał
1
Kurde ale żeby zrobić coś takiego w takim meczu to na prawdę trzeby być ograniczonym i nie mieć kompletnie formy i wiary w siebie
1
@jakubp Po prostu nie umie ich bronić ogóle to średni bramkarz
1
I dlaczego znowu varu nie używa no po co jest ten var dla tych kretyńskich sędziów
1
Ale niech mi ktoś powie dlaczego jest podwójna kara miało nie być czerwonych kartek z karnym jednocześnie
0
Pjanic zresztą też super podanie
3
Czerwona i karny kurwa od kiedy?
9
Szkoda ze Trincao powinnen zostać i Messi zejść nie rozumiem po co on ma grać wszystko po 90min
10
W końcu trener co robi zmiany jak jest wynik jeeeeeest!!!!!