kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Realu jednak Asensio zamiast Isco oj ciekawi mnie ten mecz oby tylko wygrana!!
15
wow sklad z jajem Dest jestem w szkoku, Pedri 17 lat, Ansu 17 lat oby zagrali super zawody i po wygrana!!!
1
@jacob345 Isco równie dobrze może zagrać najlepszy mecz w karierze, oby zagral najslabszy
2
@don'T.R.I.P.e Neutralny oczywiscie C+
7
@Cwaniak4 Każdy mecz Barcy obejrzany mniej w Polsat Sport premium to miód na moje uszy
3
@macio_944 Jeden stary chu.... z kotami doprowadzi do ruiny kraju i to nasza wina bo Polska go wybrała
0
Myślicie że jutro zaczniemy z jajem wysokim pressingiem i pomysłem taktycznym na mecz, czy będzie jak zawsze powolne rozpoczęcie dziesiątki podań i straty przy pressingu Realu?
6
@patataj Ja tam myślę o tym kto wygra i jak zagra, a nie o aborcji, pandemii i szeroko pojętej polityce, polecam :)
0
@mekston Włoskie media to banda debili
5
@baczmus Oni oboje się nadają do zamknięcie dwa przygłupy z telewizji
24
Nikt tak nie absorbuje obrońców jak Robert Lewandowski ahhh ohhh niesamowity chlopak, a jaki skromny
1
Słaby Inter daję życie Realowi żałosne
8
Czemu Griezmann nie może jak Coman dryblować lub jak Tolisso strzelać co ten Griezmann w zasadzie umie że kosztował 120mln?
0
@Triv44 Ja wtedy byłem pewny porażki, teraz jednak jest nowy start
7
Inter na 2:2 i ta porażka Realu juz nie taka straszna
5
Trzeba ten Bayern sprowadzić na ziemię marzy mi się wyeliminować w tej edycji
0
@Roobo Wszystkich można ograć Bayern to tylko drużyna zagrać na nich wysoki pressing biegać 90min i możesz nawet 3:0 wygrać
0
Bayern w jeden dzień skompletował lepszą ławkę rezerwowych niz nie jeden topowy zespół
1
Tak się strzela z dystansu, nie pamiętam już takiej bramki naszego zawodnika
0
Szkoda,ale Suarez musiał zepsuć
4
@Triv44 Po drodze przerwa znowu na reprezentacje
3
Te analizy w przerwie to dla idiotow jest mam nadzieje? Bo dla normalnego kibica to sa same bzdury
0
Czy klasyk będzie za darmo w Canal+ premium ktoś coś wie czy w cyfrowym Polsacie obejrzę?
0
I ekstra Real 0 pkt ;d
4
Pewnie jeszcze 5 min pograją
0
Absorbował bramkarza musi być anulowana!!!!
3
Musi być anulowana Vinicius absorbował bramkarza
0
Co to jest za bramka xd
10
@Kamiloza91 Real gra z Szachtarem B bez przesady
0
@ranger3120 Kiedyś trzeba, a teraz jednak mamy ludzi od biegania jak Fati, Dembele, Trincao Cou czy Griezmann