0

W Realu jednak Asensio zamiast Isco oj ciekawi mnie ten mecz oby tylko wygrana!!

15

wow sklad z jajem Dest jestem w szkoku, Pedri 17 lat, Ansu 17 lat oby zagrali super zawody i po wygrana!!!

1

@jacob345 Isco równie dobrze może zagrać najlepszy mecz w karierze, oby zagral najslabszy

2

@don'T.R.I.P.e Neutralny oczywiscie C+

7

@Cwaniak4 Każdy mecz Barcy obejrzany mniej w Polsat Sport premium to miód na moje uszy

3

@macio_944 Jeden stary chu.... z kotami doprowadzi do ruiny kraju i to nasza wina bo Polska go wybrała

0

Myślicie że jutro zaczniemy z jajem wysokim pressingiem i pomysłem taktycznym na mecz, czy będzie jak zawsze powolne rozpoczęcie dziesiątki podań i straty przy pressingu Realu?

6

@patataj Ja tam myślę o tym kto wygra i jak zagra, a nie o aborcji, pandemii i szeroko pojętej polityce, polecam :)

0

@mekston Włoskie media to banda debili

5

@baczmus Oni oboje się nadają do zamknięcie dwa przygłupy z telewizji

24

Nikt tak nie absorbuje obrońców jak Robert Lewandowski ahhh ohhh niesamowity chlopak, a jaki skromny

1

Słaby Inter daję życie Realowi żałosne

8

Czemu Griezmann nie może jak Coman dryblować lub jak Tolisso strzelać co ten Griezmann w zasadzie umie że kosztował 120mln?

0

@Triv44 Ja wtedy byłem pewny porażki, teraz jednak jest nowy start

7

Inter na 2:2 i ta porażka Realu juz nie taka straszna

5

Trzeba ten Bayern sprowadzić na ziemię marzy mi się wyeliminować w tej edycji

0

@Roobo Wszystkich można ograć Bayern to tylko drużyna zagrać na nich wysoki pressing biegać 90min i możesz nawet 3:0 wygrać

0

Bayern w jeden dzień skompletował lepszą ławkę rezerwowych niz nie jeden topowy zespół

1

Tak się strzela z dystansu, nie pamiętam już takiej bramki naszego zawodnika

0

Szkoda,ale Suarez musiał zepsuć

4

@Triv44 Po drodze przerwa znowu na reprezentacje

3

Te analizy w przerwie to dla idiotow jest mam nadzieje? Bo dla normalnego kibica to sa same bzdury

0

Czy klasyk będzie za darmo w Canal+ premium ktoś coś wie czy w cyfrowym Polsacie obejrzę?

0

I ekstra Real 0 pkt ;d

4

Pewnie jeszcze 5 min pograją

0

Absorbował bramkarza musi być anulowana!!!!

3

Musi być anulowana Vinicius absorbował bramkarza

0

Co to jest za bramka xd

10

@Kamiloza91 Real gra z Szachtarem B bez przesady

0

@ranger3120 Kiedyś trzeba, a teraz jednak mamy ludzi od biegania jak Fati, Dembele, Trincao Cou czy Griezmann

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?