kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cou dzisiaj same złote podania szkoda ze do przeciwników
0
@SinMistico Komu kolwiek by zagrał w tempo większe zagrożenie robi moja babcia nic on
0
@ksobi To się akurat zgadza
0
Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego Trincao kosztował 40mln co w nim jest, co w nim zobaczono?
0
Trincao to nic nie ogarnia ani wyjścia do podania, ani dryblingu ani strzału ani współpracy z Destem nic stoi i się patrzy
0
@barteggg08 I w tym meczu byłby najsłabszy
0
@neeed No na pewno tego trypletu nie zapewnił mu Coutinho na lewym skrzydle xd
1
Kolejny mecz gramy bez skrzydłowych ciekawe czy do końca swojej kadencji Koeman zauważy ze Cou nie umie na lewej, a Trincao nic nie umie
0
@Pogba Razem z Trincao
6
Firpo wez idz do Lecha, albo Legi co ty jesteś słaby to ja nie wierzę
0
Na czyją głowę oni wrzucają dlaczego nie po ziemi?
0
Ciekawe jak Cou po przerwie zagra i licze na Desta
3
Nie rozumiem dlaczego Dest nie gra
4
@Comentateiro Tak
2
Powinni wywalić ta ligę narodów jest to bezsens i nudą niech wrócą zwykle mecze towarzyskie i tylko 2 w przerwie, a nie 3 jak teraz
0
@PJ777 Akurat to był karny
0
Po co De Jong czasami stoi na 9 to ja nie mogę zrozumieć
0
@AlexDark00 Strasznie gra nawet z Polską, a w sobotę Atletico i para Pjanic-Jong
0
De Jong nie dojechał na Polskę w sobotę Atletico
0
@AdiKingu96 Nikt tego nie wie i to jest właśnie kretyńskie
0
De Jong w styczniu po 10 minutach gry nie będzie miał siły grać, nawet z Polska musi wychodzić od 1 min, tak samo w 1 meczu towarzyskim
0
De Jong w Holandii nawet z Bośnia musi grać 90 min?
2
@MesQueUnClub96 Wysyłam cię do psychiatry
13
Niech ktoś jeszcze powie ze Lewis to tylko samochód to wyślę go do psychiatry
5
Dlaczego ten Trincao taki słaby jest? W meczach treningowych grał sto razy lepiej
0
Niech on przestanie wrzucać co tu się dzieję????
0
Dembele do kogo ty wrzucasz? Czemu nie można podać po ziemi wstrzelić piłkę w pole karne?
1
Roberto i Alba to są profesorzy jeden wszystko pierdzieli w obronie, a drugi w ataku
0
Alba kurwa tyle czasu i takie beznadziejne podanie.....
1
Nie mam pojęcia po co mu dawali karnego jest tylko 1:0 on dzisiaj nie trafia niech strzela Dembele i później podawać do Griezmann miech strzeli