0

Cou dzisiaj same złote podania szkoda ze do przeciwników

0

@SinMistico Komu kolwiek by zagrał w tempo większe zagrożenie robi moja babcia nic on

0

@ksobi To się akurat zgadza

0

Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego Trincao kosztował 40mln co w nim jest, co w nim zobaczono?

0

Trincao to nic nie ogarnia ani wyjścia do podania, ani dryblingu ani strzału ani współpracy z Destem nic stoi i się patrzy

0

@barteggg08 I w tym meczu byłby najsłabszy

0

@neeed No na pewno tego trypletu nie zapewnił mu Coutinho na lewym skrzydle xd

1

Kolejny mecz gramy bez skrzydłowych ciekawe czy do końca swojej kadencji Koeman zauważy ze Cou nie umie na lewej, a Trincao nic nie umie

0

@Pogba Razem z Trincao

6

Firpo wez idz do Lecha, albo Legi co ty jesteś słaby to ja nie wierzę

0

Na czyją głowę oni wrzucają dlaczego nie po ziemi?

0

Ciekawe jak Cou po przerwie zagra i licze na Desta

3

Nie rozumiem dlaczego Dest nie gra

4

2

Powinni wywalić ta ligę narodów jest to bezsens i nudą niech wrócą zwykle mecze towarzyskie i tylko 2 w przerwie, a nie 3 jak teraz

0

@PJ777 Akurat to był karny

0

Po co De Jong czasami stoi na 9 to ja nie mogę zrozumieć

0

@AlexDark00 Strasznie gra nawet z Polską, a w sobotę Atletico i para Pjanic-Jong

0

De Jong nie dojechał na Polskę w sobotę Atletico

0

@AdiKingu96 Nikt tego nie wie i to jest właśnie kretyńskie

0

De Jong w styczniu po 10 minutach gry nie będzie miał siły grać, nawet z Polska musi wychodzić od 1 min, tak samo w 1 meczu towarzyskim

0

De Jong w Holandii nawet z Bośnia musi grać 90 min?

2

@MesQueUnClub96 Wysyłam cię do psychiatry

13

Niech ktoś jeszcze powie ze Lewis to tylko samochód to wyślę go do psychiatry

5

Dlaczego ten Trincao taki słaby jest? W meczach treningowych grał sto razy lepiej

0

Niech on przestanie wrzucać co tu się dzieję????

0

Dembele do kogo ty wrzucasz? Czemu nie można podać po ziemi wstrzelić piłkę w pole karne?

1

Roberto i Alba to są profesorzy jeden wszystko pierdzieli w obronie, a drugi w ataku

0

Alba kurwa tyle czasu i takie beznadziejne podanie.....

1

Nie mam pojęcia po co mu dawali karnego jest tylko 1:0 on dzisiaj nie trafia niech strzela Dembele i później podawać do Griezmann miech strzeli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?