0

Bono by puścił między nogami

0

Lemar strzelił Cou oczywiście musi nie trafić

1

@polishtoaster sędzia jest upośledzony jak zwykle

4

I nie ma faulu? Jebny skurwysyn

0

Ale Verstappen dal dupy mogł spokojnie być 1, a na pewno 2

0

@Zip Ale przecież słaba gra Realu zaczęła się od straty Ronaldo xd

2

Nikt nie powinien wygrać tego meczu, Bono powinien dostać ławkę na parę meczy za ten błąd liczę na Gladbach Real do ogrania

1

Ale ta Sevilla na prawdę jest beznadziejna i jeszcze mają bramkarza amatora, to co oni chcą niby zdziałać?

0

Lopetegi to jednak beznadziejny trener xd

0

Bono to jest amator jeszcze nie widzialem takiej sytuacji chlop czeka na piłkę pol godziny nie patrząc co się w ogóle dzieję

0

Real tylko 65% dokładnych podan wow to sa statystyki drużyn ze środka tabeli

1

@Zip Bez nominacji do najlepszego PO w historii xd

0

@pawelfcb2010 Właśnie widziałem ze wczoraj w kwalifikacjach 50 skoczków tylko xd w ogóle za Małysza w seri 1 nie skakało 70 skoczków, a dopiero w drugiej mniej?

0

Stoch, żyła i Kubacki dlaczego nie skaczą dzisiaj?

0

Nudny ten mecz niech się skończy 0;0

0

Sevilla sie bawi xe

2

Spróbowało by tylko zlekceważyć rywala, który jest wyżej w tabeli nikogo nie można lekceważyć taka jest prawda

1

@Fawrf Dla mnie ekstycja skokami skończyła się wraz z ostatnią fajną zimną ze śniegiem na prawdę po prostu nie czuję tej atmosfery jak za Małysza i śnieżna zimną

7

@Mns21 Tak wszystko zaczęło się od odejścia Ronaldo, a nie o tego ze drużyna się zestarzała straciła umiejętności, motywację i pomysł gdyby był Ronaldo to wygrywali by 100% meczów jak teraz Juventus, a nie czekaj....

1

@draxidox Z Valencia dostali 4 z Sevillą może być podobnie, oby Atletico dzisiaj w dupę

0

@Pawlak1992 hahahah też się zastanawiałem

3

Myślicie ze Umtti zagra w tym sezonie chociaż jakieś 3 mecze po 90min i będzie w nich wyglądał przyzwoicie? Strasznie go polubiłem w 1 sezonie i szkoda ze od roku chlop nie gra w piłkę

4

@FCB24 obejrzyj wyścig w niedzielę będzie na nietypowym torze i za Hamiltona jedzie Russell bo Ham covid wyścig szykuję się na prawdę emocjonujący

3

@amanter nigdy .

1

Ciekawe jak tam Fati fajnie jakby wrócił koniec stycznia początek lutego

1

@Coutinho007 I mało konkretów jak zwykle

1

@MesQueUnClub96 Oby nie mecz z Osasuna pokazał ze w lidze też gra lepsza

0

@Gomess Jak przegramy 3:0 to Juve z pierwszego wychodzi

0

Teraz wygrać bądź zremisować z Juve jakimś składem ze zmianami i jedziemy dalej

2

Co by sie nie mówić Puig mógł podać jednak trochę później żeby Dembele z pierwszej strzelał, a on musiał przyjąć koleś szybko doszedł i bramkarza Dobrze stał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?