kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bono by puścił między nogami
0
Lemar strzelił Cou oczywiście musi nie trafić
1
@polishtoaster sędzia jest upośledzony jak zwykle
4
I nie ma faulu? Jebny skurwysyn
0
Ale Verstappen dal dupy mogł spokojnie być 1, a na pewno 2
0
@Zip Ale przecież słaba gra Realu zaczęła się od straty Ronaldo xd
2
Nikt nie powinien wygrać tego meczu, Bono powinien dostać ławkę na parę meczy za ten błąd liczę na Gladbach Real do ogrania
1
Ale ta Sevilla na prawdę jest beznadziejna i jeszcze mają bramkarza amatora, to co oni chcą niby zdziałać?
0
Lopetegi to jednak beznadziejny trener xd
0
Bono to jest amator jeszcze nie widzialem takiej sytuacji chlop czeka na piłkę pol godziny nie patrząc co się w ogóle dzieję
0
Real tylko 65% dokładnych podan wow to sa statystyki drużyn ze środka tabeli
1
@Zip Bez nominacji do najlepszego PO w historii xd
0
@pawelfcb2010 Właśnie widziałem ze wczoraj w kwalifikacjach 50 skoczków tylko xd w ogóle za Małysza w seri 1 nie skakało 70 skoczków, a dopiero w drugiej mniej?
0
Stoch, żyła i Kubacki dlaczego nie skaczą dzisiaj?
0
Nudny ten mecz niech się skończy 0;0
0
Sevilla sie bawi xe
2
Spróbowało by tylko zlekceważyć rywala, który jest wyżej w tabeli nikogo nie można lekceważyć taka jest prawda
1
@Fawrf Dla mnie ekstycja skokami skończyła się wraz z ostatnią fajną zimną ze śniegiem na prawdę po prostu nie czuję tej atmosfery jak za Małysza i śnieżna zimną
7
@Mns21 Tak wszystko zaczęło się od odejścia Ronaldo, a nie o tego ze drużyna się zestarzała straciła umiejętności, motywację i pomysł gdyby był Ronaldo to wygrywali by 100% meczów jak teraz Juventus, a nie czekaj....
1
@draxidox Z Valencia dostali 4 z Sevillą może być podobnie, oby Atletico dzisiaj w dupę
0
@Pawlak1992 hahahah też się zastanawiałem
3
Myślicie ze Umtti zagra w tym sezonie chociaż jakieś 3 mecze po 90min i będzie w nich wyglądał przyzwoicie? Strasznie go polubiłem w 1 sezonie i szkoda ze od roku chlop nie gra w piłkę
4
@FCB24 obejrzyj wyścig w niedzielę będzie na nietypowym torze i za Hamiltona jedzie Russell bo Ham covid wyścig szykuję się na prawdę emocjonujący
3
@amanter nigdy .
1
Ciekawe jak tam Fati fajnie jakby wrócił koniec stycznia początek lutego
1
@Coutinho007 I mało konkretów jak zwykle
1
@MesQueUnClub96 Oby nie mecz z Osasuna pokazał ze w lidze też gra lepsza
0
@Gomess Jak przegramy 3:0 to Juve z pierwszego wychodzi
0
Teraz wygrać bądź zremisować z Juve jakimś składem ze zmianami i jedziemy dalej
2
Co by sie nie mówić Puig mógł podać jednak trochę później żeby Dembele z pierwszej strzelał, a on musiał przyjąć koleś szybko doszedł i bramkarza Dobrze stał