2

@tobiasson92Dalej graliśmy bez prawego skrzydła i nie było pomocnika co dal kluczowe podania zamiast Pedriego powinienen wejść Puig

12

Prawda też jest taka że wszyscy się w tym klubie boją Messiego trener się boi go zdjąć z boiska czy kazać mu grać na jednej pozycji i wracać do obrony, a jak słyszę prezydentów którzy mówią ze najwazniejsza sprawa to zatrzymanie 33 letniego Messiego i ze to jest priorytetem to mi ręce opadają

12

Pep pożegnał Ronaldinho i Deco nowy trener powinien pożegnać Leo i Busquetsa

8

Nowy system 4-2-3-1 ze skrzydłami tylko ze bez skrzydeł w zasadzie z 3 10-siatkami , ale w sumie niewiadomo kto w końcu gra na tej 10 i z 2 SPD, którzy nie potrafią razem grać i w zasadzie nie wiadomo czy mają odpowiadać za obrone, atak oboje czy tylko jeden w zasadzie nic niewiadomo

0

@szela1899 Szczególnie ze setki nie trafił

0

@idol4 Z Pique lepszy niby?

0

@Derean Moze niech nie wystawia Langleta skoro ten co mecz popełnia błąd zielone światło miał Araujo niech gra, albo na 3 obrońców cokolwiek

0

@ObiektywnyKibic121 Widziałeś jakiś mecz prowadzony przez Xaviego z Al-Sadd? No właśnie

5

Koeman tak lubi krytykować piłkarzy ciekawe czy w ogóle siebie skrytykuje ze nie ogarnia pogubił się zle wystawił skład nie było taktyki i nie wie co zrobić z Messim

0

@matirix20 A jakikolwiek piłkarz w ogóle pobiegl do sędziego powiedzieć żeby sprawdził?

2

@neeed Tak kurwa winą Martina jest nasza porażka

0

Dymisją panie kuman dymisją dawac Xaviego, pożegnać Messiego i Busquetsa oraz Langleta i grać Puig, Alenia, Araujo,

1

My musimy marzyć żeby być chociaż na 4 miejscu i grać Play-off do LM z tym trenerem to może być ciężko

7

@clyde Jak w poprzednich 2 sezonach??

0

@SinMistico Ruszyli ale zobacz jak my tracimy bramki

3

Nie liczę juz na nic w tym sezonie jak Koemana nie nauczyły nic 3 porażki i 3 dobre wcześniejsze mecze ze skrzydłami bez Busquetsa to 4 porażka też go nie nauczy

0

@Kurkmen Bo Koeman to nie jest dobry trener jak widać

3

Wszystko prosto w bramkarza to jak ma wpaść bramka

1

@Suzu Jakby mu powiedział graj kurwa na prawym skrzydle i daj rozgrywać pomocnika to gra by wyglądała inaczej

1

Trinkął jest świetny nie robi nic dobrze

0

Świetny strzał Pjanic prosto w bramkarza xd

0

Ja sie zastanawiam po co my gramy w 11 jak wszystko idzie do Messiego niech sam gra i tyle

1

Liczę ze z Juve zagra taki sam skład i dosyaniemy 3:0

4

Griezmann jakiś strzał na bramkę oddał?

0

100% krany 100% dlaczego oni nie biegną do sędziego?

0

Przecież to jest ewidentny karny jak na ramosie!!!!!!!!!

0

De Jong prawo skrzydłowy i Trincao na ratunek to się skończy 1:2 lub więcej

0

Griezmann to jak zwykle drużyna gra zle to on też drużyna gra dobrze to on też

0

@kuz Wszyscy to wiedzą prócz Messiego i Koemana jeden mecz zagrał by tylko na skrzydle z zakazem cofania się po piłkę jeden mecz

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?