kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tobiasson92Dalej graliśmy bez prawego skrzydła i nie było pomocnika co dal kluczowe podania zamiast Pedriego powinienen wejść Puig
12
Prawda też jest taka że wszyscy się w tym klubie boją Messiego trener się boi go zdjąć z boiska czy kazać mu grać na jednej pozycji i wracać do obrony, a jak słyszę prezydentów którzy mówią ze najwazniejsza sprawa to zatrzymanie 33 letniego Messiego i ze to jest priorytetem to mi ręce opadają
12
Pep pożegnał Ronaldinho i Deco nowy trener powinien pożegnać Leo i Busquetsa
8
Nowy system 4-2-3-1 ze skrzydłami tylko ze bez skrzydeł w zasadzie z 3 10-siatkami , ale w sumie niewiadomo kto w końcu gra na tej 10 i z 2 SPD, którzy nie potrafią razem grać i w zasadzie nie wiadomo czy mają odpowiadać za obrone, atak oboje czy tylko jeden w zasadzie nic niewiadomo
0
@szela1899 Szczególnie ze setki nie trafił
0
@idol4 Z Pique lepszy niby?
0
@Derean Moze niech nie wystawia Langleta skoro ten co mecz popełnia błąd zielone światło miał Araujo niech gra, albo na 3 obrońców cokolwiek
0
@ObiektywnyKibic121 Widziałeś jakiś mecz prowadzony przez Xaviego z Al-Sadd? No właśnie
5
Koeman tak lubi krytykować piłkarzy ciekawe czy w ogóle siebie skrytykuje ze nie ogarnia pogubił się zle wystawił skład nie było taktyki i nie wie co zrobić z Messim
0
@matirix20 A jakikolwiek piłkarz w ogóle pobiegl do sędziego powiedzieć żeby sprawdził?
2
@neeed Tak kurwa winą Martina jest nasza porażka
0
Dymisją panie kuman dymisją dawac Xaviego, pożegnać Messiego i Busquetsa oraz Langleta i grać Puig, Alenia, Araujo,
1
My musimy marzyć żeby być chociaż na 4 miejscu i grać Play-off do LM z tym trenerem to może być ciężko
7
@clyde Jak w poprzednich 2 sezonach??
0
@SinMistico Ruszyli ale zobacz jak my tracimy bramki
3
Nie liczę juz na nic w tym sezonie jak Koemana nie nauczyły nic 3 porażki i 3 dobre wcześniejsze mecze ze skrzydłami bez Busquetsa to 4 porażka też go nie nauczy
0
@Kurkmen Bo Koeman to nie jest dobry trener jak widać
3
Wszystko prosto w bramkarza to jak ma wpaść bramka
1
@Suzu Jakby mu powiedział graj kurwa na prawym skrzydle i daj rozgrywać pomocnika to gra by wyglądała inaczej
1
Trinkął jest świetny nie robi nic dobrze
0
Świetny strzał Pjanic prosto w bramkarza xd
0
Ja sie zastanawiam po co my gramy w 11 jak wszystko idzie do Messiego niech sam gra i tyle
1
Liczę ze z Juve zagra taki sam skład i dosyaniemy 3:0
4
Griezmann jakiś strzał na bramkę oddał?
0
100% krany 100% dlaczego oni nie biegną do sędziego?
0
Przecież to jest ewidentny karny jak na ramosie!!!!!!!!!
0
De Jong prawo skrzydłowy i Trincao na ratunek to się skończy 1:2 lub więcej
0
Griezmann to jak zwykle drużyna gra zle to on też drużyna gra dobrze to on też
0
@kuz Wszyscy to wiedzą prócz Messiego i Koemana jeden mecz zagrał by tylko na skrzydle z zakazem cofania się po piłkę jeden mecz
2
Komentarz usunięty