kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kandydat na prezydenta Barcelony Victor Font powiedział, że Lionel Messi był właściwie niechętny do zmiany klubu i miał nadzieję, że powrót Xaviego pomoże przekonać Messiego, by nie opuszczał Camp Nou . Ten chłop jest niemożliwy 7 lat projektu o Xavim powinien dostać 0 głosów 0. ligabet24
0
@normasubiektywna Dodam jeszcze że pewnie ok 60 tyś ludzi tylko by głosowało to jest kpina z tym przełożeniem wyborów
3
@bady48 On też przyczynił się do odwołania wyborów kretyn
5
@normasubiektywna W USA przeprowadzili wybory, a dla 50tyś w Barcelonie nie mogą? Ty myślisz
25
Jak klub może funkcjonować bez prezydenta? Bartomeu zrezygnował 3 miesiące temu i kolejni nieudacznicy nie zdołali zwołać wyborów, bez których klub może spaść na dno
4
Nie dość że z Coutinho nie ma pożytku jak gra, to teraz jeszcze się połamał i jego cena leci w dól, ja na niego nie liczę już w ogóle pierwszy do odstrzału zaraz za Martinem, szkoda że w styczniu się nie uda nawet go wypożyczyć, ale liczę że w lecie chociaż 40mln ktoś za niego da
0
@Elosek Messi odpoczywali jak zagra od 1 min to jestem spokojny
0
Jeszcze doliczy 5 minut
5
Cały mecz niech sprawdzą czy nie było gdzieś karnego dla Realu japierdole to już jest kpina i kabaret
1
Ale tutaj nic się nawet nie wydarzyło, dlaczego cokolwiek jest sprawdzane? Bo Ramos? przecież to oczywiste
0
Co?? CO oni sprawdzaja? dlaczego tutaj sprawdzają cokolwiek?
5
Ramos jak leci z karnym co to jest za aktor zero szacunku do takiego
2
Ten wślizg to nie był faul?
11
To jest normalny mecz bez większych przerw z jednym varem ile w takich meczach w Laliga doliczają? Max 4 min gra Real przegrywa 6 minut od razu
1
6 min to idealny czas żeby Real miał czas na remis xd
0
Benzeme ściąga serio?
0
Pewnie z 7 minut doliczy
0
Jeszcze chłop Ramosa widział że 100% że by wybił tą piłke xd to odróżnia słabych graczy od tych lepszych
6
Zamiast mocny strzał to ten lobuje 10 metrów od bramki xd
0
Oni powinni od 1 minuty ciągle wrzucać w pole karne po co im jakieś taktyki?
8
Ci teraz milion wrzutek to jest masakra jak można wiecznie tak grać i jeszcze strzelać te bramki
1
Strasznie gubienie krycia w drugiej połowie Bilbao powinni albo grać pressingiem, albo murować tą bramke
6
Gazda to jest parodia komentatora
0
Czas ucieka, a teraz bardzo szybko będzie uciekał
0
Asensio poprzeczka xd, może zaczną doskakiwać do niego szybciej ci piłkarze Athleticu
0
@vangoor Dobrze że jest 5 zmian
0
Jak wtrzymają z wynikiem 2:0 do 75min to będzie dobrze i na 99% wygrają
0
Gra ktoś w cybera? Mam problem z misja z Panam wsiadam jako pasażer przed wyjazdem po tego Hallana czy jak mu tam i jest ładowanie ekranu i dalej nic dupa nie załaduje się pierwszy taki poważny błąd mi sie przydarzył
0
@Xavyol Benzema już nie strzela
0
@Elnuum Sevilli chyba