0

Kandydat na prezydenta Barcelony Victor Font powiedział, że Lionel Messi był właściwie niechętny do zmiany klubu i miał nadzieję, że powrót Xaviego pomoże przekonać Messiego, by nie opuszczał Camp Nou . Ten chłop jest niemożliwy 7 lat projektu o Xavim powinien dostać 0 głosów 0. ligabet24

0

@normasubiektywna Dodam jeszcze że pewnie ok 60 tyś ludzi tylko by głosowało to jest kpina z tym przełożeniem wyborów

3

@bady48 On też przyczynił się do odwołania wyborów kretyn

5

@normasubiektywna W USA przeprowadzili wybory, a dla 50tyś w Barcelonie nie mogą? Ty myślisz

25

Jak klub może funkcjonować bez prezydenta? Bartomeu zrezygnował 3 miesiące temu i kolejni nieudacznicy nie zdołali zwołać wyborów, bez których klub może spaść na dno

4

Nie dość że z Coutinho nie ma pożytku jak gra, to teraz jeszcze się połamał i jego cena leci w dól, ja na niego nie liczę już w ogóle pierwszy do odstrzału zaraz za Martinem, szkoda że w styczniu się nie uda nawet go wypożyczyć, ale liczę że w lecie chociaż 40mln ktoś za niego da

0

@Elosek Messi odpoczywali jak zagra od 1 min to jestem spokojny

0

Jeszcze doliczy 5 minut

5

Cały mecz niech sprawdzą czy nie było gdzieś karnego dla Realu japierdole to już jest kpina i kabaret

1

Ale tutaj nic się nawet nie wydarzyło, dlaczego cokolwiek jest sprawdzane? Bo Ramos? przecież to oczywiste

0

Co?? CO oni sprawdzaja? dlaczego tutaj sprawdzają cokolwiek?

5

Ramos jak leci z karnym co to jest za aktor zero szacunku do takiego

2

Ten wślizg to nie był faul?

11

To jest normalny mecz bez większych przerw z jednym varem ile w takich meczach w Laliga doliczają? Max 4 min gra Real przegrywa 6 minut od razu

1

6 min to idealny czas żeby Real miał czas na remis xd

0

Benzeme ściąga serio?

0

Pewnie z 7 minut doliczy

0

Jeszcze chłop Ramosa widział że 100% że by wybił tą piłke xd to odróżnia słabych graczy od tych lepszych

6

Zamiast mocny strzał to ten lobuje 10 metrów od bramki xd

0

Oni powinni od 1 minuty ciągle wrzucać w pole karne po co im jakieś taktyki?

8

Ci teraz milion wrzutek to jest masakra jak można wiecznie tak grać i jeszcze strzelać te bramki

1

Strasznie gubienie krycia w drugiej połowie Bilbao powinni albo grać pressingiem, albo murować tą bramke

6

Gazda to jest parodia komentatora

0

Czas ucieka, a teraz bardzo szybko będzie uciekał

0

Asensio poprzeczka xd, może zaczną doskakiwać do niego szybciej ci piłkarze Athleticu

0

@vangoor Dobrze że jest 5 zmian

0

Jak wtrzymają z wynikiem 2:0 do 75min to będzie dobrze i na 99% wygrają

0

Gra ktoś w cybera? Mam problem z misja z Panam wsiadam jako pasażer przed wyjazdem po tego Hallana czy jak mu tam i jest ładowanie ekranu i dalej nic dupa nie załaduje się pierwszy taki poważny błąd mi sie przydarzył

0

@Xavyol Benzema już nie strzela

0

@Elnuum Sevilli chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?