0

Jak nasi obrońcy stoją przed napastnikami, a nie za to jak można tak kryć?

0

Jak tam Koeman? A bez zmian

8

Muniain to jest żart dzisiaj że on żółtek kartki nie ma xe

1

Poszukać 3 bramki i zamknąć mecz , a nie grać murować teraz

0

Za Pedriego powinien wejść Pjanic

0

Teraz się skupić i dotrwac

10

0 przyspieszenia i wygrania pojedynków 1na1 naszych skrzydłowych czy pomocników i nic z tego nie ma tragedia

0

Griezmann nie wchodzi dzisiaj w ogóle w pole karne jako 9 i nikogo tam nie ma

1

Grają finał zamiast biegac na 120% full zaangażowanie bo możliwe że to jedyny finał w tym roku to ja widzę kolejny beznadziejny lecz bez pressingu, bez biegania bez zaangażowania

0

Noge miał na spalonym

3

Żółta nie kazano dzisiaj dawać graczom Bilbao?

1

Co ten Dembele dzisiaj tworzy dlaczego dzisiaj musiał nie dojechać na mecz glowa

4

Dest? Boże przecież Langlet powinien zejsc

0

@itmustbejoke Dali nam 3 bramki na Camp Nou dalej nie mogę w to uwiezyc

0

@GeraltzKatalonii No dokładnie nie wie co się dzieje

0

Tak nie gra Barcelona.....

1

Muniain wcale już nie powinien mieć żółtej wcale

5

Alba i te jego podania prosto w zawodnika on jest slepy czy głupi, że myśli że to przejdzie

0

Boże dlaczego oni grają tak słabo?

0

@Bamboleo Dotknął cofną się raz

0

Gdzie żółta dla Muniaina?

0

Marcelino na razie niszczy Koemana

0

Pedri pomoze w rozegraniu czy nic nie będzie robił?

1

Na razie nie wyszliśmy z szatni

0

Langlet już powinien zejsc

9

@mr_robot Według mnie zatrzymał się z rozwojem i nie jest na razie żadnym kandydatem do złotej piłki

0

@Mns21 Myślę że na przyszłość imo Pique i Umitti po sezonie odejdą, ewentualnie Pique zagra ostatni sezon, a Mingueza to wciąć niepewna cena 5mln dla Garcii to tez promocja

0

@LuisSalvano I pójdzie do poprawczaka wyjdzie za 6 lat jakby nic się nie wydarzyło chory kraj

0

@Pogba ligabet24 napisalem

0

@nvidd Z allegro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?