kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak nasi obrońcy stoją przed napastnikami, a nie za to jak można tak kryć?
0
Jak tam Koeman? A bez zmian
8
Muniain to jest żart dzisiaj że on żółtek kartki nie ma xe
1
Poszukać 3 bramki i zamknąć mecz , a nie grać murować teraz
0
Za Pedriego powinien wejść Pjanic
0
Teraz się skupić i dotrwac
10
0 przyspieszenia i wygrania pojedynków 1na1 naszych skrzydłowych czy pomocników i nic z tego nie ma tragedia
0
Griezmann nie wchodzi dzisiaj w ogóle w pole karne jako 9 i nikogo tam nie ma
1
Grają finał zamiast biegac na 120% full zaangażowanie bo możliwe że to jedyny finał w tym roku to ja widzę kolejny beznadziejny lecz bez pressingu, bez biegania bez zaangażowania
0
Noge miał na spalonym
3
Żółta nie kazano dzisiaj dawać graczom Bilbao?
1
Co ten Dembele dzisiaj tworzy dlaczego dzisiaj musiał nie dojechać na mecz glowa
4
Dest? Boże przecież Langlet powinien zejsc
0
@itmustbejoke Dali nam 3 bramki na Camp Nou dalej nie mogę w to uwiezyc
0
@GeraltzKatalonii No dokładnie nie wie co się dzieje
0
Tak nie gra Barcelona.....
1
Muniain wcale już nie powinien mieć żółtej wcale
5
Alba i te jego podania prosto w zawodnika on jest slepy czy głupi, że myśli że to przejdzie
0
Boże dlaczego oni grają tak słabo?
0
@Bamboleo Dotknął cofną się raz
0
Gdzie żółta dla Muniaina?
0
Marcelino na razie niszczy Koemana
0
Pedri pomoze w rozegraniu czy nic nie będzie robił?
1
Na razie nie wyszliśmy z szatni
0
Langlet już powinien zejsc
9
@mr_robot Według mnie zatrzymał się z rozwojem i nie jest na razie żadnym kandydatem do złotej piłki
0
@Mns21 Myślę że na przyszłość imo Pique i Umitti po sezonie odejdą, ewentualnie Pique zagra ostatni sezon, a Mingueza to wciąć niepewna cena 5mln dla Garcii to tez promocja
0
@LuisSalvano I pójdzie do poprawczaka wyjdzie za 6 lat jakby nic się nie wydarzyło chory kraj
0
@Pogba ligabet24 napisalem
0
@nvidd Z allegro