kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinni wszystkim przedłużyć kontraktu z podwyżka na min 6 lat
0
Jak nie będzie 5-1 to będzie dobrze
4
My gramy znowu bez żadnej taktyki schematów ciągle gramy tak samo 6 lat 3 trenerów, a my gramy tak samo i ten Pedri który kurwa boi się uderzyć ja bramkę z 15 metra....
0
W 2 połowie my nie gramy my się znowu kompromitujemy
2
Spd i so to powinien być priorytet nowego prezydenta nigdy nie mieliśmy tak beznadziejnej obrony
3
Nie no , ale żeby w ostatniej 1 min chociaż nie wrzucić w pole karne tylko podawać sobie to bez przesady
6
Dembele nie ma w tym meczu szkoda liczyłem na więcej...
3
Nigdy nie trafi coś trudnego nigdy
0
Pique i Langket taka obrona nigdy nie powinniśmy wyjść na Alaves co dopiero na PSG japoerdole
0
Kirwa de Jong chyba sam się kopnął
0
Co ten Pedi robi
0
Griezmann zamiast z pierwszej po długim to była 100% sytuacja ehhh
0
Jest nadzieja .
0
@bigguy123 TO jest bez sensu to każdy piłkarz może się przeracac i wybijać piłke reka z pola karnego xd
7
Ewidentny karny nie wiem co on sprawdza, jak taka ręka to nie jest karny to ja sie poddaje
3
Karny dla Cadiz!
0
Znowu krany dla PSg ehhh tak w ogóle Neymar ma 5 bramek w 22 meczach w Lidze Francuskiej dla mnie to jest tragedia
1
@Janiama Dest grał cały sezon w Ajaxie , Trincao najlepszy młody zawodnik Portugalii jednak nie ma to porównania z Garcia
11
Komentarz usunięty
9
@marcin000019 Ja również NIE polecam tego filmu, gniot to mało powiedziane xd
0
Szkoda że wyjazd znowu... Ale Granada to powinna być łatwa wygrana
0
Niech o wpuści Matsa przed karnymi to nasza jedyna szansa
0
Tak ciężko jest zrobić trening karnych na treningu ?
0
Demeble proszę strzel
0
Nie strzela kurwa ja 100% nie strzela
0
Kurwa pjanic za tego karnego powinien już dzisiaj się spakować
1
@DanielOOL Koeman to beznadziejny trener i pokazuje to chyba w każdym meczu
1
Konrad który wygrał z nimi Barca B rozumiem za słaby dzisiaj Martin jest super? Koeman jak ty się kompromitujesz to jest jakaś żenada
0
Sorry, ale to jest żółtka kartka z marszu
1
Martin trochę lżej i bardziej w bramkarza