kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chakalaka Guardiola cos za bardzo mowi o tej Barcelonie i Garcii jakby chcial zeby poszedl do nas bo jest slaby
0
Bilbao dzisiaj cala 11 rezerwowa o co tutaj chodzi....
18
Nie wiem co Dest zrobił Koemanowi, ale Roberto nie powinien powochąc murawy jak chcemy wygrać mistrza
10
Swietny wolny dawo lepszego nie widzialem idealny na kontre
9
Chlopy graja w 10 a Barca oddala im cale pole gry
0
Moze jednal by pobiegali chociaz te 4 min jeszcze
3
Ale wkurza mnie takie granie co oni robia
3
Dawaj Umttiego jeszcze grajmy na 6 stoperow xd
1
Nasza pomoc przestala grac w obronie w tym meczu i przestali biegac i stad beznadziejna gra i czekanie na wyrok
0
Po co biegac po co przeciez tylko o mistrza walcza
1
De Jong juz sily przyjac nie ma
2
Na co czeka z tym Dembele?
0
Powinni teraz przejść na 4 obroncow i grac swoje
4
Nie oszukujmy sie z Pedrim ostatnio gramy w 10
6
Pedri i Roberto do zmiany wszystkie akcje ida prawa stroma co ten Koeman wymyslin z ta zmiana Desta
5
Roberto nic nie ogarnia, ale Dest przeciez gorszy xd
2
To nie jest spotkanie zeby wlaczac jakis tryb oszczednosci do konca ligi nie powinno byc takiego zadnego spotkania
14
Po co ten Roberto wchodzil bo nie rozumiem co zle robi Dest, za gra Roberto
0
Zalosne jakie my tracimy bramki po prostu zalosne
1
Gorzej to tylko jakby nie trafil co za beznadziejny strzal
1
Zolta , a na chuj dam zaraz pilkarzowi Barcy za byle co
0
Ale robia pod siebie boze czemu przestali grac?
3
Co to jest w ogole za idiotyczny faul amatorka ze szok masakra
0
Araujo co za debil
0
Kubo wyglada jakby mial 12 lat
2
@KimBassinger1 Jest na lawce
0
Pedri tez w ogole nie ogarnia ostatnio co sie dzieje
0
Lamglet, Roberto i De Jong powinni zejsc De Jong dla odpoczynku
1
Leo dawaj 3 dawno nie bylo
0
Dlaczego Griezmann jest kompletnie odlaczony od gry?