3

I jaki bedzie mial pomysl na gre?

5

Zaorac ten tor.....

1

@Nieznajomy Daj spokój tragedia to nie jest najlepsza wizytowka F1

6

Moglby sie Max tak w bande wpierdolic

0

@DonMatteo901 Mercedes tragedia jak Ferrari

0

Dawno nie slyszalem tak wkurzonego Lewisa

0

@myscooter dlaczego ?

0

Bottas to jest jakas tragedia jak zwykle nie potrafi utrzymac tempa kierowcy z przodu i on chce o mistrza sie bic.... Nie ma Lewisa z przodu z tylu, a on i tak nie daje rady

0

@SinMistico fajnie dla kierowcy i ile tych bledow masz w ciagu weekendu 2-3? To nie jest cos co ludzie lubia ogladac na tym torze nie ma zadnej akcji nic sie nie dzieje bo to sa najlepsi kierowcy

3

Tor w F1 na ktorym nie mozna wyprzedzac jaki to ma sens?

5

Oby to był koniec skompromitował się niesamowicie Kuman w ostatnich tygodniach

16

Real to jest tak niedojebana druzyna ze szok wiecznie wcisna cudem w tej 90 minucie zawsze

0

Real po swojemu w koncowce xe

3

Ale nie wygrać 4 ostatnich kolejek w lidze to jest kabaret Laporta kończ te kółko wzajemnej adoracji

4

Koeman to jest żart na prawdę szkoda że w Barcelonie od paru lat nie może pracować żaden top trener, tylko wiecznie jakieś wynalazki z osranym DNA

4

Pjanic gitra nie moglem sie doczekac jego wejscia lecimy dalej

0

21 minuta 0 strzałow Eibar 4, bardzo ładnie dziekujemy panie Kuman

10

Mam nadzieje ze to ostatni mecz dla trenera i wielu pilkarzy w Barcelonie

4

@Nicko Kurwa nic nie jest wina trenera nic xd

0

Jak Koeman ma zamiar wrocic do 4-3-3 i grac w obronie Pique-Langlet, a w ataku Griezmannem na lewej i Messim nigdzie to prosze niech juz odejdzie

0

Ta druzyna nie istnieje mentalnie nie ma nikogo na boisku ktory ma autorytet i sie wydrze tragedia

8

Brawo za posadzenie Desta i Araujo genialna decyzja

0

Grac tylko w lidze i nie miec sil szkoda gada

5

Przegrac mistrza z Granada u siebie to tylko Barcelona potrafi nic tylko gratulowac

2

Zmiany, pressing 100% mocy i naciskanie tego wymagam na ostatnie 20 min

0

Serio co oni graja to nie zasluguja na mistrza

2

Co ten Roberto robi na tym boisku jeszcze?

0

Oni graja w 6 obroncow xd

3

@Oskar00 Oj Langlet by jeszcze zolta dostal za takie cos takze jak zawsze standardy

4

Jak dla mnie przy golu benza byl ewidentny faul Casemiro, a brak oczywiscie chociaz weryfikacji var jest kompromitacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?