kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I jaki bedzie mial pomysl na gre?
5
Zaorac ten tor.....
1
@Nieznajomy Daj spokój tragedia to nie jest najlepsza wizytowka F1
6
Moglby sie Max tak w bande wpierdolic
0
@DonMatteo901 Mercedes tragedia jak Ferrari
0
Dawno nie slyszalem tak wkurzonego Lewisa
0
@myscooter dlaczego ?
0
Bottas to jest jakas tragedia jak zwykle nie potrafi utrzymac tempa kierowcy z przodu i on chce o mistrza sie bic.... Nie ma Lewisa z przodu z tylu, a on i tak nie daje rady
0
@SinMistico fajnie dla kierowcy i ile tych bledow masz w ciagu weekendu 2-3? To nie jest cos co ludzie lubia ogladac na tym torze nie ma zadnej akcji nic sie nie dzieje bo to sa najlepsi kierowcy
3
Tor w F1 na ktorym nie mozna wyprzedzac jaki to ma sens?
5
Oby to był koniec skompromitował się niesamowicie Kuman w ostatnich tygodniach
16
Real to jest tak niedojebana druzyna ze szok wiecznie wcisna cudem w tej 90 minucie zawsze
0
Real po swojemu w koncowce xe
3
Ale nie wygrać 4 ostatnich kolejek w lidze to jest kabaret Laporta kończ te kółko wzajemnej adoracji
4
Koeman to jest żart na prawdę szkoda że w Barcelonie od paru lat nie może pracować żaden top trener, tylko wiecznie jakieś wynalazki z osranym DNA
4
Pjanic gitra nie moglem sie doczekac jego wejscia lecimy dalej
0
21 minuta 0 strzałow Eibar 4, bardzo ładnie dziekujemy panie Kuman
10
Mam nadzieje ze to ostatni mecz dla trenera i wielu pilkarzy w Barcelonie
4
@Nicko Kurwa nic nie jest wina trenera nic xd
0
Jak Koeman ma zamiar wrocic do 4-3-3 i grac w obronie Pique-Langlet, a w ataku Griezmannem na lewej i Messim nigdzie to prosze niech juz odejdzie
0
Ta druzyna nie istnieje mentalnie nie ma nikogo na boisku ktory ma autorytet i sie wydrze tragedia
8
Brawo za posadzenie Desta i Araujo genialna decyzja
0
Grac tylko w lidze i nie miec sil szkoda gada
5
Przegrac mistrza z Granada u siebie to tylko Barcelona potrafi nic tylko gratulowac
2
Zmiany, pressing 100% mocy i naciskanie tego wymagam na ostatnie 20 min
0
Serio co oni graja to nie zasluguja na mistrza
2
Co ten Roberto robi na tym boisku jeszcze?
0
Oni graja w 6 obroncow xd
3
@Oskar00 Oj Langlet by jeszcze zolta dostal za takie cos takze jak zawsze standardy
4
Jak dla mnie przy golu benza byl ewidentny faul Casemiro, a brak oczywiscie chociaz weryfikacji var jest kompromitacja